dowolna

Budynki użytkowe zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona Parłówko

Parłówko,zachodniopomorskie

7 000 zł343 m² 20,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajmu obiekt magazynowo- produkcyjny składający się z ogrodzonej działki o pow. 2000 m2, hali o pow. 343 m2 (wym. ok 28 x 12m, h= 5 m), zaplecza socjalno - biurowego 35 m2. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

13 650 zł477 m² 28,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 477 m2 w tym ok. 50 m2 powierzchni biurowo - socjalnej z toaletą. Hala wysokiego składowania, murowana, o wysokości od 4,8 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krąpiel

Krąpiel,zachodniopomorskie

5 900 000 zł2 500 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:180 500 m²

Zabudowania pałacowe wraz z własnym jeziorem i parkiem, położne na dużej działce o pow. ok. 18,5 ha w miejscowości Krąpiel, 10 km od Stargardu. Pałac zbudowany w 1859 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

15 000 zł794 m² 18,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:394 m²

Nietuzinkowa nieruchomość na wynajem! Na wynajem wieża z funkcją mieszkalno - usługową o wysokości 19,5 metra położona na wzgórzu w Parku Chopina. Nieruchomość idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

12 500 zł550 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta Do wynajęcia hala o powierzchni 550 m2 położona w prawobrzeżnej części Szczecina. Hala w bardzo dobrym stanie wybudowana w 2000 r. Posiada 2 automatycznie otwierane bramy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo -produkcyjna wraz z zapleczem biurowo-socjalnym. Powierzchnia całkowita 500 m kw. składa się z: * Hala 350 m kw. wysokość 3,2 m, betonowa posadzka, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Dębogórska

Szczecin,zachodniopomorskie

12 402 zł477 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość gotowa do wynajęcia od 01.12.2022 r.! Na wynajem obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni 477 m2 położony w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

2 950 000 zł246 m² 12 003,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:471 m²

Lokalizacja: międzywodzie na Wyspie Wolin Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna: - działka o pow. 471m2 - budynek o pow. 245m2 wybudowany w 2016r - 10 apartamentów, każdy z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

8 900 000 zł430 m² 20 697,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczecin Bezrzecze Oferta jest jedyna w swoim rodzaju dla entuzjastów dobrego i lukratywnego biznesu w dziedzinie odnowy biologicznej. Oferta obejmuje posadowione na działce 2000 m2 budynki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Parkowa

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

5 500 000 zł5 520 m² 996,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość budynkowa, zabudowana dwoma obiektami hotelowo- sanatoryjnymi,obiektami pomocniczymi i domem jednorodzinnym. Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dźwirzyno

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

1 500 000 zł474 m² 3 164,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz nieruchomości pod inwestycję ? Chciałbyś bezpiecznie ulokować środki finansowe? Posiadam dla ciebie ofertę pensjonatu położonego w Dźwirzynie w odległości 300 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

19 000 zł270 m² 70,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:270 m²

Rezerwacja Na wynajem lokal użytkowy w ścisłym centrum Koszalina przy ul. Połtawskiej 8. Lokal usytuowany na parterze o powierzchni około 270 m2, składa się z przestronnej, widnej sali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

45 000 zł33 m² 2 245,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:70 m²

Poszukujesz komfortowej lokalizacji do prowadzenia swojej działalności usługowej lub biurowej? Mam dla Ciebie propozycję! Lokal magazynowy o powierzchni 33,4-70 m2, zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Struga

Szczecin,zachodniopomorskie

23 500 zł850 m² 27,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 945 m²

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni magazynowo - produkcyjnej, hali o pow. ok. 850 m2, z przeznaczeniem na cele magazynowe lub produkcyjne. Nieruchomość położona w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł600 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 784 m²

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni 600 m2. Budynek podzielony jest na 3 samodzielne hale o wymiarach: 2 hale 15 m (po ścianie bocznej) x 12,7m (szerokość wewnętrzna budynku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

21 466 €4 472 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia powierzchnie produkcyjno-magazynową w nowoczesnym magazynie zlokalizowanym na terenie parku logistycznego w Szczecinie. Park logistyczny jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

695 000 zł281 m² 2 472,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:443 m²

NA sprzedaż atrakcyjna oferta inwestycyjna! Możliwa zmiana funkcji nieruchomości na mieszkaniową! Budynek z lokalami usługowymi w centrum Wałcza! Po generalnym remoncie! Dwie kondygnacje, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bema

Nowogard,zachodniopomorskie

37 000 zł15 m² 2 466,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jet garaż murowany położony przy ulicy Bema w Nowogardzie. Możliwość podłączenia energii elektrycznej. W razie pytań proszę o kontakt. Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

18 000 000 zł3 300 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Dzień dobry, na sprzedaż Park Handlowy w Międzyzdrojach. Główny najemca to Biedronka. Stopa zwrotu 8,6%. Zapraszamy do współpracy inwestorów. W ofercie ponad 140 nieruchomości komercyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

53 900 zł770 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:770 m²

Wyjątkowy wolnostojący budynek o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowany w każdym calu, po kapitalnym remoncie. Budynek sam w sobie robi duże wrażenie, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

14 718 zł300 m² 49,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta najmu pomieszczeń biurowych w wyjątkowej Willi, powierzchnia na wynajem to 300 m2. Idealne miejsce pod biura. Willa znajduje się w doskonałej lokalizacji, budynek jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 719 m²

Przedmiotem wynajmu jest działka o powierzchni 6719 m2 położona w Dobrej zabudowana obiektem składającym się z dwóch funkcjonalnych części. Jedna hala wykończona o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chojna

Chojna,zachodniopomorskie

530 000 zł424 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:159 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno - handlowo - usługowy w Chojnie. W budynku mieszczą się dwa lokale o powierzchni 424 mkw w tym: 1. Lokal nr 1, o powierzchni 206 mkw, zajmujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

5 000 000 zł674 m² 7 417 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 803 m²

Na sprzedaż dochodowy pensjonat w nadmorskiej miejscowości Grzybowo Pensjonat ametyst położony jest w drugiej linii brzegowej Grzybowa oddalonej 5 km od Kołobrzegu. W Grzybowie znajdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

38 380 zł1 642 m² 23,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Magazyn dostępny od 01.01.2023r. Hala spełnia następujące warunki : powierzchnia budynku biurowego parter - Pu = 146 m2 powierzchnia budynku biurowego piętro - Pu = 131 m2 powierzchnia hali Pu = 1365 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

12 000 000 zł770 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 778 m²

Wyjątkowa zabytkowa nieruchomość o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowana w każdym calu. Wybudowano ją w roku 1880 w stylu eklektycznym z elementami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Dębogórska

Szczecin,zachodniopomorskie

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość gotowa do wynajęcia od 01.06.2023 r.! Na wynajem nowa hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 180 m2 położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:113 m²

Na sprzedaż budynek z lokalem gastronomicznym w pełni wyposażonym i umeblowanym. Budynek z dużym potencjałem na pierwszym piętrze urządzony został bar oraz sala konsumpcyjna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Zarańsko,zachodniopomorskie

5 870 000 zł6 177 m² 950,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:17 540 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dobrze prosperującą całodobową stacją paliw shell, znajdująca się w Zarańsku, gm. Drawsko Pomorskie, zaledwie 450 m od plaży Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

1 999 000 zł688 m² 2 905,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:688 m²

Obniżka ceny 1 999 999! Oferuję na sprzedaż obiekt pełniący funkcję usługową jak i mieszkalną. W pełni wyposażony w ciągłym użytkowaniu działający od ponad 30 lat serwis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

12 000 zł780 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 736 m²

Budynek parterowy, może być przeznaczony na handel, usługi, szkołę tańca, salę sportową, magazyn i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

950 000 zł357 m² 2 661,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 277 m²

Do sprzedaży działka o pow. 2277 m2 z budynkiem magazynowo-biurowym, mieszkaniem oraz rozpoczęta budową wiaty magazynowej. Nieruchomość jest przy drodze głównej ze Szczecina przez Klińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 400 000 zł533 m² 2 627,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:787 m²

*** *** Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat w Grzybowie! Spokojna miejscowość nadmorska położona nieopodal Kołobrzegu, niezwykle urokliwa i atrakcyjna turystycznie. Bliskość Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

7 500 000 zł1 679 m² 4 466,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż dochodowy budynek biurowo - handlowo - usługowy o łącznej pow. 1679 m2, usytuowany przy głównej ulicy Koszalina, ul. Zwycięstwa, blisko centrum miasta, ,przemysłówka' (historyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Gryfińska

Szczecin,zachodniopomorskie

5 600 000 zł1 622 m² 3 452,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż obiekt biurowo produkcyjno magazynowy zlokalizowany przy ul. Gryfińskiej na prawym brzegu Szczecina. Nowa niższa cena! Na powierzchnie użytkową o łącznej powierzchni 1622 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żwirki i Wigury

Koszalin,zachodniopomorskie

790 000 zł1 077 m² 733,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Budynek usługowo-socjalno-mieszkaniowy położony przy ul. Żwirki i Wigury. Powierzchnia użytkowa budynku 1077 m2, w tym część usługowa-socjalna 887,5 m2 oraz część mieszkalna 189,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

2 650 000 zł350 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży czynny,komfortowy,klimatyczny pensjonat położony w Międzywodziu na działce 558 m 2 ,w bezpośrednim sąsiedztwie morza,do czystej i bezpiecznej Plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

3 883 200 zł324 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest kamienica mieszkalno-biurowo wybudowana w 2001 roku na Starym Mieście. Cały budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Okna w całej kamienicy drewniane. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia wysokiej klasy namiotową halę produkcyjno-magazynową 500 m2. Hala wykonana z płyt warstwowych, posadzka betonowa, ogrzewanie dostosowane do potrzeb najemcy. Istnieje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

2 950 000 zł1 867 m² 1 739,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 198 m²

Przedmiotem oferty jest działka Komercyjna w większości utwardzona o powierzchni 5198m2 zabudowana 2 halami produkcyjnymi w tym jedną o powierzchni 1310m2 i wysokości do kalenicy.