dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

749 000 zł135 m² 5 548,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 027 m²

Jeśli, szukasz ciszy i spokoju, a jednocześnie bliskiej odległości od miasta ( 4 km) to, ta oferta jest skierowana do Ciebie. Bardzo ładny dom, położony na dużej zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł350 m² 1 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 956 m²

Zabytkowy pruski dom z 1863 roku do remontu, na hektarowej działce. Nieruchomość obejmuje zarówno działkę o powierzchni 9 956 mkw., zabytkowy dom nieujęty w ewidencji zabytków (wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł45 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom tańszy niż kawalerka! Mały dom wolnostojący położony w miejscowości Kępno k. Marianowa. Budynek murowany (cegła + kamień polny) zlokalizowany w centrum wsi. Obiekt odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł140 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż elegancki, parterowy dom o powierzchni 140 m2, położony w Szczecinie, w dzielnicy Bukowo, przy cichej i spokojnej ulicy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł177,66 m² 4 756,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Wszechstronny dom z potencjałem w Krzywopłotach koło Karlina Przedstawiamy atrakcyjną nieruchomość, która idealnie łączy możliwość komfortowego mieszkania z opcją prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł85,27 m² 9 323,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż wykończony pod klucz dom bliźniaczy w Grzędzicach. Nieruchomość położona na działce 267m2, ogród ogrodzony, taras wyłożony.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł198 m² 4 792,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:641 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Dom wolnostojący położony w Dąbiu, posadowiony na atrakcyjnej działce której dodatkowo znajdują się duży murowany garaż i budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł240 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Dom jednorodzinny w Policach przestrzeń, funkcjonalność i świetna lokalizacja! Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w Policach przy ul. Szpilkowej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł92,15 m² 5 317,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w malowniczej miejscowości zaledwie 3km od Maszewa. Jeżeli cenisz sobie spokój oraz bliskość z natura ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł91,15 m² 9 424,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Nowa inwestycja w Prżęsocinie, na trasie Szczecin Północ - Police. Zamieszkaj w nowym w pełni rozkładowym domu w pięknej i malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł360 m² 11 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, położony na prawobrzeżu Szczecina, na styku dzielnic Zdroje i Płonia, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bukowej, blisko Jeziora Szmaragdowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż skrajny segment o wyjątkowym charakterze, położony w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Dom z 1910 roku o powierzchni 240 m usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m2 umiejscowiony na działce o powierzchni 450 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Dołujach w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:670 m²

Idealna nieruchomość na weekendowe wypady nad morze lub jako inwestycja pod najem! pomiędzy dwoma jeziorami I tylko niecały kilometr do pogorzelicy! Do Pogorzelicy oddalone o jedynie niecały.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 253 m²

Niższa cena o 17% Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej i spokojnej wsi Komarowo, zaledwie kilka minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł641 m² 3 510,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Wolno stojący 2- kondygnacyjny budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia o powierzchni 641,5 m2 położony w Chojnie na działce 1503 m2. Parametry budynku: /wg pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Kup bez pcc oszczędzaj już na starcie! Dom z ogrodem, 4 pokojami i dwoma miejscami postojowymi w cenie! Mierzyn, ul. Długa Inwestycja gotowa do odbioru! Szczegóły oferty: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł320,90 m² 3 708,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Dom wolnostojący z ogromnym potencjałem duża działka, garaż dwustanowiskowy, blisko lasu! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej i zielonej części Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komfortowy, całoroczny domek w spokojnej części Szczecina idealny do życia i odpoczynku Świetna lokalizacja w otoczeniu zieleni nieruchomość znajduje się na terenie ogródków rod.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł682 m² 5 410,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Na sprzedaż przestronna rezydencja o powierzchni 682 m , zlokalizowana w Mierzynie na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu składającym się z zaledwie ośmiu domów.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 599 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:76 700 m²

Siedlisko, gdzie czas biegnie wolniej Łabędzie , Pojezierze Drawskie. Są takie miejsca, do których już sama podróż jest przygodą a one same stają się przystanią, gdzie czas zwalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:962 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Ziemomyśl, gmina Dolice, zachodniopomorskie. Dół domu to przestronna kuchnia z aneksem , duży pokój , łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta Sprzedaży dom W zabudowie szeregowej w urokliwej lokalizacji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 100 m , z przynależną działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł174 m² 9 764,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 003 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. To właśnie jedno z nich. Dom dla rodziny, która chce mieć przestrzeń, prywatność i jednocześnie szybki dostęp do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł217,66 m² 5 738,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 085 m²

Prezentujemy wolnostojący dom parterowy, wybudowany metodą tradycyjną z wysokiej jakości materiałów, o powierzchni użytkowej 136,96 m2 i całkowitej 217,66 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł147,59 m² 4 980,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej w Zieleniewie! Jeśli zależy Ci na: jasnych, dobrze doświetlonych wnętrzach Własnym ogrodzie idealnym do odpoczynku Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł70 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 802 m²

Kołacz gm. Połczyn-zdrój. Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z zabudowaniami gospodarczymi w stanie do remontu wraz z gruntem działki nr 14/13 i 14/4.

Szczegóły ogłoszenia

776 000 zł125 m² 6 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Mamy do zaoferowania solidny dom w zabudowie szeregowej usytuowany na działce około 250 m2 z ogródkiem oraz wolnostojącym garażem. Dom wybudowany w 2000 roku solidną metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł1 490 m² 4 697,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:3 495 m²

Dom Weselny Dom Weselny to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wesela oraz wszelkich imprez okolicznościowych, położony w Grzybowie 500 metrów od Morza Bałtyckiego, otoczony pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł190 m² 5 784,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażony dwukondygnacyjny dom o powierzchni 190 m 2 położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 9000 m 2 zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 585 000 zł145 m² 10 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 133 m²

Ofertą sprzedaży jest działka z niepowtarzalnym klimatem i przestrzenią o powierzchni 2 ha 6133 m2 z domem i budynkami do kapitalnego remontu w Szczecin Jezierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Wałcz. To miasto powiatowe położone w województwie zachodniopomorskim, znane z malowniczych krajobrazów i bogatej historii. Otoczone jeziorami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 585 m²

Świnoujście-Przytór, dom wolnostojący w pobliżu Zalewu Szczecińskiego. Na dole działająca na dzień dzisiejszy piekarnia. Na górze część mieszkalna - duży salon, sypialnia, pokoje gościnne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł105,10 m² 9 990,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia. Wydanie W marcu / kwietniu 2026r Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł89,38 m² 10 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie prywatność, spokój i wysoką jakość życia? Ta inwestycja to idealna odpowiedź na potrzeby osób, które chcą uciec od zgiełku miasta, nie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł281 m² 9 252,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 330 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykle ciekawą nieruchomość, stanowiącą działki o łącznej powierzchni 8330 m2, zabudowane domem mieszkalnym z 2015 roku, o powierzchni 281 m2. Posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł88 m² 4 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z potencjałem w sercu natury Dolsk, woj. zachodniopomorskie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu parterowego z poddaszem do adaptacji, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł190 m² 8 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 190 m , położony na działce o powierzchni 1229 m , zlokalizowany w miejscowości Kliniska Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł290 m² 9 996,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom wolnostojący 290 m | działka 1500 m | stan deweloperski | Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 290 m , położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy

Włącz powiadomienia