dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

1 500 000 zł262 m² 5 715,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Elekancki dom w malowniczo położonej piławie! na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z budynku mieszkalnego oraz dobrze prosperującego budynku handlowo - usługowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

766 800 zł99 m² 7 755,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Tanowie. Powierzchnia użytkowa 98,87m2, na którą składają się: parter -wiatrołap, -salon, -kuchnia, -łazienka, piętro -korytarz, -3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

3 300 000 zł800 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedmiotem oferty jest elegancka rezydencja na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 680m2, powierzchni mieszkalnej 425m2. Nieruchomość została przystosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Tęczowa

Gościno,zachodniopomorskie

999 000 zł135 m² 7 404,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom pod kołobrzegiem premium! pompa ciepła | rekuperacja | własna studnia głębinowa! stawiamy na jakość! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - nowoczesnego domu w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

540 000 zł130 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom wolnostojący położony w spokojnej części Żarowa (gmina Stargard). Dom położony na działce o powierzchni 1000 m2, powierzchnia użytkowa: 129,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 560 000 zł250 m² 6 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:438 m²

Doskonała inwestycja na wynajem! Szeregowiec skrajny położony na os. Arkońskim-Niemierzyn, składający się z pięciu niezależnych mieszkań 2-3 pokojowych z własnymi kuchniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tanowo,zachodniopomorskie

779 760 zł99 m² 7 886,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 289 000 zł259 m² 4 976,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:979 m²

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej i umów się na prezentację! Polecam na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący, położony na Górnym Tarasie w Gryfinie. Oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cerkwica

Cerkwica,zachodniopomorskie

675 000 zł170 m² 3 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od Karnic - do plaży nadmorskiej to zaledwie 17 kilometry - cisza i spokój. Oglądanie umawiaj telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej. Zakończenie prac planowane jest na III kwartał 2024. Projekt domu indywidualny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

977 777 zł400 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa cena! Obniżka Z 999 777zł na 977 777zł! Poszukujesz miejsca, w którym urządzisz swój hotel ze strefą spa & wellness? Miejsca, które przyciąga turystów swoim klimatem, pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kopernika

Mielno,zachodniopomorskie

870 000 zł50 m² 17 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w Mielnie 300m od plaży przy ul. Kopernika 1. Działka zabudowana domem mieszkalnym drewnianym o pow. ok 50m2 ( budynek ujawniony w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

890 000 zł215 m² 4 140,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

Rodzinny, wolnostojący dom z podpiwniczeniem wraz z budynkiem usługowo mieszkalnym. Nieruchomość położona nieopodal rzeki Regi, na skraju cichego osiedla domów jednorodzinnych. Dom Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

829 000 zł105 m² 7 895,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom wolnostojący na obrzeżach Stargardu. Nieruchomość położona jest na zagospodarowanej działce 650m2, istnieje możliwość dokupienia dodatkowej przyległej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 799 999 zł350 m² 5 142,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:562 m²

Sprzedam świetnie prosperujący od 1997 roku dom wypoczynkowy w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno tylko 10km od Kołobrzegu. Cały gotowy biznes wraz z bazą klientów, stroną internetową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

999 000 zł135 m² 7 404,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

560 000 zł84 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu wybudowanego w 2024r. o powierzchni 84 m2, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Żarowo, nieopodal Stargardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

730 000 zł100 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Tanowo - nowa inwestycja - kameralne osiedle 8 domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zrealizowana. Powierzchnia domów około 100m2. Powierzchnie działek od 200m2 do 280m2 (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 060 000 zł147 m² 7 220,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Na sprzedaż częściowo wykończony komfortowy podpiwniczony wolnostojący dom wybudowany na działce o powierzchni 685 m2 wraz z garażem wolnostojącym zlokalizowany w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł156 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom, na osiedlu Pyrzyckim. Lokalizacja: nieruchomość położona na jednym z ulubionych osiedli w Stargardzie cieszy się doskonałą opinią mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Karlino

Karlino,zachodniopomorskie

199 000 zł125 m² 1 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję na sprzedaż ciepły i słoneczny dom położony w 5 min spokojnej jazdy od centrum Karlina. Dom o powierzchni całkowitej 125 m2 natomiast użytkowej 65 m2 - do remontu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Herbowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 150 000 zł170 m² 12 647,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Prezentujemy piękny dom w zabudowie szeregowej położony na osiedlu Rycerska w Świnoujściu. Dom wybudowany jest na działce o powierzchni 200m2 oraz dodatkowo dzierżawiona jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

695 000 zł116 m² 5 991,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - klimatycznego w domu wolnostojącego, jednorodzinnego w stylu farmhouse, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od urokliwego Kołobrzegu, w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 000 zł165 m² 12 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:924 m²

Obiektem sprzedaży jest piętrowy dom wolnostojący powstały wg. projektu Tukan. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 924 m2 w cichej spokojnej okolicy, wśród nowo powstałego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

600 000 zł205 m² 2 920,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym. Rok budowy 2023. Położony na dużej działce o pow.1051m2. Dom usytuowany w cichej, spokojnej lokalizacji. Przestrzeń między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 890 000 zł236 m² 8 019,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 823 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z ogromnym potencjałem w Bielkowie pod Kobylanką, blisko Jeziora Miedwie: - powierzchnia 235,69 m2 (pow. użytkowa 188,54 m2) - działka 1823 m2 - 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzynka

Krzynka,zachodniopomorskie

995 000 zł180 m² 6 180,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

NA sprzedaż nowy dom W otulinie lasu znajdujący się W miejscowości krzynka, woj. Zachodniopomorskie, powiat myśliborski, gmina barlinek. Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielkowo

Bielkowo,zachodniopomorskie

712 980 zł145 m² 4 917,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dostępne 3 domy! Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 132,50 m2 usadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

780 000 zł104 m² 7 485,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko u nas! Kupujący nie płaci podatku pcc -2 % u notariusza Super oferta. Oferujemy do sprzedaży domy jednorodzinne dwulokalowe , dwupoziomowe w standardzie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

829 000 zł107 m² 7 727,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Oferta na wyłączność - ostatnie wolne segmenty - nowa inwestycja deweloperska W mierzynie ul. Długa, polegająca na wybudowaniu trzech domów jednorodzinnych dwulokalowych - początek inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł105 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 465 m²

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Ofertą jest sprzedaż domu wybudowanego około 1935 roku, usytuowanego w Myśliborzyce w powiecie Myśliborskim, gmina Myślibórz. Dom jest postawiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

870 000 zł96 m² 9 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szukasz funkcjonalnego i oszczędnego domu w rozsądnej cenie? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Do sprzedania pozostał już tylko jeden bliźniak w inwestycji domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno - usługowy położony w ścisłym centrum Kamienia Pomorskiego w bardzo atrakcyjnym miejscu. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

779 760 zł99 m² 7 886,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

2 490 000 zł290 m² 8 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Parterowy dom wolnostojący z 2008r. o powierzchni użytkowej 218m2 + oddzielny, murowany garaż 70m2. Nieruchomość posadowiona na bardzo bogato zagospodarowanej działce wg. indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 700 000 zł190 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

! nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest inwestycja z bardzo wysoką stopą zwrotu dla przyszłego nabywcy, położona w Rewalu nad Morzem Bałtyckim w woj. zachodniopomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzewnowo

Rzewnowo,zachodniopomorskie

200 000 zł4 347 m² 46,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 347 m²

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym stanowiącym działkę o numerze ewidencyjnym 128/4 oraz nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

600 000 zł291 m² 2 061,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Unikatowy, klimatyczny dworek przedwojenny, murowany w części parterowej, poddasze i wystawka o konstrukcji ryglowej. Budynek dwukondygnacyjny: parter i piętro (pokoje kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

790 650 zł99 m² 7 996,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł109 m² 5 495,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! ostatni segment! Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej w bliskiej okolicy Stargardzie (ok. 3 km od centrum Stargardu). Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 850 000 zł420 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 968 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom wolnostojący z 2010 roku, znajdujący się w Szczecinie w dzielnicy Gumieńce. W skład nieruchomości o powierzchni całkowitej 420 m2 (.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij