dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

289 999 zł64 m² 4 531,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:178 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż skrajny szeregowiec położony w Dąbiu - gmina Płoty Dom o powierzchni całkowitej: 64 m2 składa się z : Salonu połączonego z kuchnią i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł253,52 m² 7 100,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 506 m²

Oferujemy na sprzedaż dom na dużej (3506 m2) działce. Idealny na mieszkanie uraz działalność usługową lub magazynową. Budynek o powierzchni użytkowej 253,5 m2, dwukondygnacyjny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł168,01 m² 5 946,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom wolnostojący w malowniczej dzielnicy miasta Helenów. Dom o powierzchni 168m2 na działce wielkości 570m2. Parter to salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, łazienka, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł620 m² 5 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:34 409 m²

Działający ośrodek wypoczynkowy nad morzem, położony na wzgórzu w malowniczej wsi Zakrzewo koło Darłowa. Odległość do morza to 3700 m, do jeziora 1800 m. Na działce o powierzchni 34 409.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Knyki. Oferta obejmuje działki o łącznej powierzchni 1,10 ha, dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł147,18 m² 9 851,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego , wolnostojącego , położonego w cichej dzielnicy Stargardu , zlokalizowanego w otoczeniu domków jednorodzinnych. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł213 m² 12 676,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego domu położonego w malowniczej okolicy Wapnicy, gminy Międzyzdroje, w dolinie Trzciągowskiej. Ta piękna nieruchomość oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 539 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Mechowo, oddalonej zaledwie 6 km od Pyrzyc. W skład oferty wchodzi w pełni wyposażony warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 400 zł80 m² 3 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z ofertą domu modułowego posadowionego na działce budowlanej w cichej i spokojnej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowa, obniżona cena! Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczo-handlowo-usługowym w centrum Drawska Pomorskiego 0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko Sprzedający Dom.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:745 m²

Malowniczy dom na sprzedaż w Bani Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom położony w sercu Bani, zaledwie kilka kroków od jeziora Dłużec. Budynek, wybudowany w 1933 roku, posiada zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

660 000! Nowa cena! Dom z lokalem usługowym w Wartkowie, gmina Gościno, woj. zachodniopomorskie Oferujemy wolnostojący dom o łącznej powierzchni 200 m , położony w Wartkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł236 m² 7 199,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na Sprzedaż Dom w Atrakcyjnej Lokalizacji Koszalina Dom wybudowany w 2012 roku o powierzchni 180m/kw oraz mieszkanie z osobnym wejściem 56m/kw dodatkowo wiata na dwa auta. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł300 m² 5 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 554 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z dużą działką położonego w przepięknej okolicy tuż przy Zatoce Wrzosowskiej, w odległości zaledwie dwóch kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł109 m² 16 972,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Dom nowej generacji | architektura, która wyprzedza oczekiwania To imponujący dom, który od pierwszego spojrzenia przyciąga uwagę i na długo pozostaje w pamięci. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł205 m² 4 873,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom blisko morza z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kołobrzeg, ul. Perłowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł67,19 m² 5 432,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:655 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom letniskowy w miejscowości Linowno, powiat drawski. Nieruchomość znajduje się przy terenie ośrodka wypoczynkowego, w lesie, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 348 768 zł197,63 m² 6 824,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Prezentujemy Państwu 8 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w Kołobrzegu, składających się z parteru, piętra i poddasza użytkowego. Prezentację nieruchomości umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zamiast apartamentu możesz mieć dom energooszczędny wolnostojący O pow. ok. 125m 2 Z garażem z opcją pompy ciepła i paneli fotowoltaicznych! tylko 8min od centrum kołobrzegu na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł152 m² 2 960,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 999 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 0,4999 ha położone w miejscowości Nieżyn, gmina Siemyśl - zaledwie 12 km od Kołobrzegu. Zdjęcie nr 1 i 2 przedstawia wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:580 m²

Polecamy Państwu przedwojenny dochodowy pensjonat, położony w zachodniej części Kołobrzegu, w bliskiej odległości od morza. Nieruchomość składa się z 12 pokoi, 8 łazienek, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł107 m² 2 429,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż 1/2 domu w budynku bliźniaczym, 10 kilometrów od Płot. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł124,10 m² 8 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 943 m²

Polecamy Państwu budujące się nowe osiedle budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej położone w Gryficach. Budowane według projektu erwin MDM firmy Horyzont. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł91,46 m² 6 635,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w Zieleniewie. Nieruchomość mieści się na działce o powierzchni 500m2 na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący oddany do użytku w 2000 roku w spokojnym zaułku Wapnicy. Wapnica to wieś położona na wyspie Wolin, około 5 km na południe od Międzyzdrojów, nad.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł300 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest położony w Lubinie w pobliżu Międzyzdrojów dom z garażem i zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość idealna dla rodziny położona w malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł260 m² 2 496,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:849 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom z niepowtarzalnym widokiem na morze. Nieruchomość położona jest w Zakrzewie Górnym, na szczycie Wzgórza Barzowickiego - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł850 m² 916,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:9 798 m²

Nowa niższa cena - 779.000ZŁ! Pałac blisko Szczecinka. Miękowo, gm. Szczecinek. Oferujemy Państwu sprzedaż nieruchomości o powierzchni działki 9798 m2 zabudowanej budynkiem dawnego dworu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł180 m² 9 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:870 m²

| zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się w Sianożętach w odległości 3km od Ustronia Morskiego i 11 km od Kołobrzegu, składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł100,42 m² 9 261,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej - Dołuje Oferta prosto od Dewelopera 0% prowizji! bez podatku pcc! Na sprzedaż powraca z rezerwacji lewa połowa domu nr 6. Dom będzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł196,40 m² 8 095,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w Barlinku - ul. Widok | Bezpośrednio przy lesie Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Ofertą sprzedaży jest malowniczo położona działka o powierzchni ok. 5000 m2 w miejscowości Pakość ok. 1 km od Choszczna , na działce znajduje się budynek mieszkalny , parterowy , który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł233,57 m² 1 969,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 761 m²

Cena: 460.000 zł Powierzchnia użytkowa: 132,65 m + garaż + strych Powierzchnia zabudowy budynku: 207,35 m Powierzchnia działki: 1.761,40 m LOKALIZACJA Sławęcin (gmina Choszczno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł250 m² 3 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 089 m²

Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg 1,5 km od plaży Bałtyku! Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzienny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:486 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony na spokojnym zielonym osiedlu. Na powierzchnię domu składają się: przyziemie: garaż 1 stanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze (pralnia), kotłownia, parter:.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł293 m² 6 382,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:663 m²

Przedmiotem oferty jest duży dom wolnostojący (293m2), dwukondygnacyjny z piwnicą (48m2) i użytkowym poddaszem. Budynek położony jest przy ul. Koralowej na Bezrzeczu. Działka zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł14 000 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko z ogromnym potencjałem! Jarząbki Oferujemy wyjątkowe siedlisko składające się z 2 budynków oraz1,4-hektarowej działki rolnej Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł134,26 m² 5 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 497 m²

Dom jednorodzinny W stanie surowym zamkniętym W ołuznie K. Kołobrzegu! Nieruchomość idealna dla osób poszukujących zacisza i spokoju, w otoczeniu zieleni i natury,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł988 m² 2 732,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 228 m²

Zamiana na Kołobrzeg lub okolice, mały dom lub mieszkanie na parterze. Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość z dochodem z kilku umów najmu - 3 mieszkania, 2 magazyny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł170 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 322 m²

Zapraszam Państwa do kupna niezwykle urokliwego domu wolnostojącego, usytuowanego w miejscowości gminnej Sławoborze, powiat świdwiński. Budynek położony na działce o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł298,50 m² 8 308,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący