dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 091 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 091 ogłoszeń

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej wsi sołeckiej, otoczonej jeziorami, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jednego z nich. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 017,22 m² 4 817,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:13 119 m²

Na sprzedaż Malownicza posiadłość z domem nad jeziorem Binowskim 4,9 mln zł Wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale prywatnym i inwestycyjnym, położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł79 m² 10 746,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Trzesacz Baltic Garden II, prestiżowe osiedle, ul. Łąkowa w Trzęsaczu obok Pobierowa. Nowe, gotowe na sezon 2026 segmenty w zabudowie bliźniaczej 79m2, 4pok, z dużymi ogrodami, 400m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł131,60 m² 10 942,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom wykończony w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania na kameralnym osiedlu W kołobrzegu Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł148,68 m² 8 407,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom z widokiem na jezioro w wyjątkowej lokalizacji w Szczecinku! Nieruchomość położona jest zaledwie 50 metrów od linii brzegowej jeziora Trzesiecko, w spokojnej części Szczecinka.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 733 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 300 m 2 , wraz z 2 budynkami gospodarczymi, który usytuowany jest na działce o powierzchni 0,2733 ha ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł186,89 m² 3 205,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Doskonała okazja, aby stać się właścicielem wymarzonego domu w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł145 m² 9 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Kołobrzeg oferujemy na sprzedaż ciepły i bardzo oszczędny - nowy, gotowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku. Zaletą domu jest to ze jest on energooszczędny tak jak dom pasywny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł260 m² 12 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:625 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej willi w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji: 80-metrowy parter to 4 przestronne pokoje, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł104,26 m² 5 735,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom przy ul. Poznańskiej w Szczecinku wyjątkowa lokalizacja nad jeziorem i parkiem. Dom w zabudowie bliźniaczej, z ogrodem, który daje wiele możliwości od relaksu na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł250 m² 8 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny Kołobrzeg, zieleniewo Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny II kondygnacyjny o powierzchni 250 m, położony w spokojnej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł104 m² 8 028,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Zapraszam do zakupu domu wolnostojący położony w miejscowości Zieleniewo. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - cisza spokój i jednocześnie bliski dostęp do jeziora miedwie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł242,40 m² 7 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Dom, który łączy komfort miasta z ciszą codziennego życia- przestrzeń, do której chce się wracać. Na sprzedaż środkowy segment eleganckiego szeregowca położony przy ul. Łukasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł260,78 m² 6 902,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 226 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w cichej okolicy na obrzeżach Goleniowa. Do nieruchomości prowadzi droga: utwardzona. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 260,78 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł270 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego położonego w Podjuchach. Oferowana nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł300 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:852 m²

Cała, wolnostojąca kamienica w centrum miasta. W ofercie niecodzienny obiekt o stonowanej architekturze, wymagający gruntowanego remontu, zlokalizowany w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł140 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką Gosław (gm. Trzebiatów) Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 140 m , położony w spokojnej i urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł137 m² 6 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Oferta zablokowana do 15.05.2026 r ! Dom wolnostojący 137,33 m z balkonem na sprzedaż Borzysławiec Wyjątkowa oferta sprzedaży domu w Borzysławcu 137,33 m Prezentujemy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł339,60 m² 5 002,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

Na sprzedaż! W ofercie dom wolnostojący z 2.stanowiskowym garażem (w bryle budynku) o powierzchni użytkowej 298,1 m , zlokalizowany w urokliwej części Tanowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł209,09 m² 7 652,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 171,67 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1932 m2, zaledwie 4 km od centrum Goleniowa. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Sprzedaz ze względów rodzinnych - dla poważnie zainteresowanych cena do rozmowy. Dochodowy dom ze sklepem w doskonalej lokalizacji, z mozliwoscia zaadaptowania dodatkowego lokalu dochodowego np.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł116 m² 5 422,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:753 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom wolnostojący położony w Stargardzie. W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia: parter: - wiatrołap - przedpokój - kuchnia - łazienka - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł148 m² 8 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Stylowe miejsce na wyciszenie dom z dodatkowym mieszkaniem w sielankowej okolicy nad Zalewem Szczecińskim. Najważniejsze informacje: - warnołęka (pl) tuż za niemiecką granicą, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146,76 m² 5 791,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładny, komfortowy dom wolnostojący, usytuowany w spokojnej miejscowości Wyszobór, oddalonej tylko 9 kilometrów od miasta Gryfice. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł286,30 m² 8 732,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:720 m²

Przedstawiamy dom gościnny o powierzchni 286,30 m2 zlokalizowany 2,5 km od morza w miejscowości Pobierowo. Dojazd do nadmorskiej miejscowości jest szybki oraz łatwy, dzięki zmodernizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł140 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż dom - Witkowo, woj. zachodniopomorskie Prezentujemy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 142 m2 użytkowej 125 m2, położony na działce o powierzchni 828 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł213 m² 12 676,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego domu położonego w malowniczej okolicy Wapnicy, gminy Międzyzdroje, w dolinie Trzciągowskiej. Ta piękna nieruchomość oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Mielęcin, położonej na trasie między Pyrzycami a Lipianami. To idealna okazja dla osób poszukujących dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł132 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Możliwość kredytowania! Na sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej, zielonej okolicy Osiedle Pod Lasem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Goleniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,54 m² 5 801,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż parterowy domek letniskowy, całoroczny, o powierzchni 51,54 m 2 , wraz z działką o powierzchni 1335 m 2 , na której której postawiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł126,80 m² 6 537,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 076 m²

Jeśli szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i niezależność stają się codziennością - ta nieruchomość w miejscowości Karwin spełni Twoje oczekiwania. Dom wolnostojący, oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł268,95 m² 1 840,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Rezerwacja Pełczyce, powiat choszczeński, zachodniopomorskie, nieruchomość usługowa z powierzchnią mieszkalną do sprzedaży. Bardzo interesująca o dużym potencjale nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł682 m² 5 117,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Na sprzedaż przestronna rezydencja o powierzchni 682 m , zlokalizowana w Mierzynie na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu składającym się z zaledwie ośmiu domów.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł353,50 m² 2 531,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom z dwoma mieszkaniami nad morzem. Czteropoziomowy dom wolnostojący, na działce gruntu o powierzchni 660 mkw., w odległości 3 km od morza. Dom jest przedwojenny, utrzymany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł181,53 m² 14 322,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:33 300 m²

Na sprzedaż kompleks nieruchomości o powierzchni 3,33 ha, położony w miejscowości Moczkowo w strefie podmiejskiej Barlinka, zaledwie kilka minut od centrum miasta oraz Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Może chciałbyś zbudować swój własny pomost nad jeziorem? Może cisza i spokój to to o czym marzysz? Dom na działce o powierzchni 2469m2 z dużym tarasem w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł130,53 m² 5 508,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom dwulokalowy z garażem i ogrodem Koszalin, jamno | blisko jeziora i przystani Oferta dotyczy jednego z dwóch lokali w budynku jednorodzinnym dwulokalowym prawego lub lewego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł156,20 m² 2 112,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Dom wolnostojący 156,2 m2 położony w miejscowości Upadły. Jedyne 5 km do miejscowości Golczewa. Budynek w stanie surowym otwartym usytuowany na działce o powierzchni 1370m2. Niebanalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł101 m² 9 801,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego jednorodzinnego o powierzchni 101m2 w malowniczej wsi Dołuje, powiat policki. W ofercie posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł133,01 m² 4 210,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:77 m²

Szeregowiec z mieszkaniem i lokalem usługowym - centrum miasta - Złocieniec, ul. Kręta Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż szeregowiec z lokalem mieszkalnym, lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł215,38 m² 4 596,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Duża obniżka ceny 60.000 zł taniej! Prezentujemy gotowy dom w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Bukowym, przy ul. Rodła, gdzie ostatni rząd domów styka się z lasem! Na sprzedaż.