dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 090 ogłoszeń

Rynek pierwotny

849 000 zł103 m² 8 242,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zamieszkaj kilka kroków od lasu nowy bliźniak W szczecinie (załom/pucice) Lokalizacja: załom(pucice, szczecin) Spokojna, zielona część miasta, bezpośrednio przy lesie, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komfortowy, całoroczny domek w spokojnej części Szczecina idealny do życia i odpoczynku Świetna lokalizacja w otoczeniu zieleni nieruchomość znajduje się na terenie ogródków rod.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł362,78 m² 3 817,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Lokalizacja: drawsko Pomorskie Powierzchnia użytkowa: 173,41 m2 Powierzchnia całkowita: 362,78 m2 Powierzchnia działki: 1061 m2 Rok budowy: 2014 Zanurz się w komfortowym i nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł97 m² 9 072,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Na sprzedaż bliźniak w Gryfinie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji przy ul. Dąbrowskiej (poprzednio ul. Jana Pawła II), w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł127,50 m² 5 168,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł216,50 m² 6 461,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 444 m²

Atrakcyjna oferta pięknego domu w miejscowości Chałupy Zapraszam do zapoznania się z ofertą oryginalnego i unikatowego domu usytułowanego ok 6,5 km od Koszalina, ok 18 km od Mielna. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:519 m²

Domek w cenie mieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący domek o powierzchni 60 m2 powierzchni całkowitej, z możliwością rozbudowy. Nieruchomość położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł219 m² 4 086,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:696 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina przy ul. Kupieckiej. Ciche i spokojne osiedle domów jednorodzinnych w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł105,10 m² 9 990,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł222 m² 6 752,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w Goleniowie. Dom wybudowany został w 2002 r. usytuowany na działce o powierzchni 1212m2. Na powierzchnię użytkową 222m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130 m2 z tarasem i ogrodem - działka 208 m2. Wykończony i wyposażony, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł277 m² 4 296,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Idealna propozycja dla osób szukających domu z przestrzenią do prowadzenia działalności lub realizacji pasji. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł181,34 m² 7 444,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z ogrodem - Bezrzecze Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w cichej i spokojnej części Bezrzecza, idealny dla rodziny ceniącej komfort, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

8 970 000 zł700 m² 12 814,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:990 m²

Aparthotel Paradise wyjątkowa inwestycja hotelowa nad Bałtykiem | Dziwnówek Przejmij gotowy biznes - o personel się nie martw - z nami masz pełną opiekę we wszystkich aspektach! % % % % -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł87,15 m² 9 741,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:537 m²

Przedstawiamy ofertę piętrowego domu w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w malowniczej miejscowości Tanowo. . Miejscowość zlokalizowana w otulinie Puszczy Wkrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 000 zł164,30 m² 8 630,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Kliniska Wielkie. 5min do drogi ekspresowej S6, 20min do lotniska, 20min do Szczecina. Dom budowany przez osobę prywatną, z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł58 m² 11 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe domki całoroczne W standardzie premium ustronie morskie Świetna lokalizacja: ok. 700 metrów od morza oraz blisko lasu. Spokojna, cicha okolica, idealna do zamieszkania lub wypoczynku. .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

| zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domku jednomodułowego o powierzchni 42 mkw. wraz z przestronnym, zadaszonym tarasem (38 mkw.), który można przenieść na.

Szczegóły ogłoszenia

1 585 000 zł145 m² 10 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 133 m²

Ofertą sprzedaży jest działka z niepowtarzalnym klimatem i przestrzenią o powierzchni 2 ha 6133 m2 z domem i budynkami do kapitalnego remontu w Szczecin Jezierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł246,80 m² 3 642,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Na sprzedaż dom atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), 3-kondygnacyjny, warsztatowo -mieszkalny, wybudowany pod koniec lat 80-tych, zlokalizowany w dzielnicy Szczecin-Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł136,60 m² 6 581,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136,6 m , z działką o powierzchni od 277 do 321 m (w zależności od segmentu). Do każdego domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł280 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 280 m2 znajdujący się w okolicy Międzywodzia, przepięknym miejscu blisko wody. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł374 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego z dużą działką - Oaza ciszy i spokoju. Idealna oferta dla osób szukających wypoczynku z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł101,50 m² 6 502,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, w wysokim standardzie deweloperskim, zlokalizowany w Grzędzicach: - powierzchnia użytkowa: 101,5 m - Powierzchnia działki: 250.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł101 m² 7 712,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz idealnego balansu między bliskością natury a miejską infrastrukturą? Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w Zieleniewie. Oferujemy energooszczędne domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

931 456 zł145,54 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Dom bliźniaczy 123 m + garaż + ogród | Grzybowo blisko morza Cena zgodna z ofertą Inwestora - bez prowizji od kupującego Biuro rs Real Estate Szczecin prezentuje nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł238,90 m² 7 534,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:912 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolno stojący, który łączy w sobie funkcjonalność, komfort oraz niepowtarzalny, przytulny klimat. Powierzchnia użytkowa z księgi wieczystej wynosi 229,77m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł140 m² 9 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Opis Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w wyjątkowym miejscu w Trzebieży, na zagospodarowanej działce. Pierwsza linia zabudowy od wody, ok 10m od granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł70 m² 3 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferuję działkę na Rodzinnych Ogrodach Działkowych pn."SKARBÓWKA" o powierzchni 420m2 z domem 70m2. Lokalizacja: dobry dojazd z miasta od strony ul. Złotowskiej. Działka w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł220 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:819 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł213 m² 1 873,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Budynek magazynowy na działce budowlanej 3 000 mkw., 5 km od morza Obiekt dwukondygnacyjny, murowany, o powierzchni zabudowy 213 mkw., wybudowany w 1960 r. z cegły. Dach skośny,kryty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Oferuję na sprzedaż ciepły dom wolnostojący z dużymi możliwościami położony 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Wybudowany w 1920 roku - do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 999 zł113,19 m² 8 216,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Z przyjemnością prezentujemy nową kameralną inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, zlokalizowaną w spokojnej części Dołuj, w granicach miasta Szczecin. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł340 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość w Szczecinie, załom, z ceną sprzedaży ustaloną na 990 000 pln, co daje cenę 2 911 pln za metr kwadratowy. Ta wyjątkowa oferta dotyczy domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł160 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Świnoujściu. W sąsiedztwie znajdują się wolnostojące domy jednorodzinne. Do nieruchomości prowadzi cicha ulica asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł142,80 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Koszalin, rokosowo, ul. Zwycięstwa Na sprzedaż przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym potencjałem, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł139,30 m² 7 602,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Uwaga obniżka ceny o 41 000 pln! nowoczesny dom pod lasem wysoki standard borzysławiec Jeśli szukasz domu, który łączy niskie koszty eksploatacji z maksymalną funkcjonalnością dla nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł95 m² 6 936,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 95 m2, w stanie developerskim, działka 1000m2, pompa ciepła Wałcz- okolice uwaga - oraz brak podatku pcc! Na sprzedaż: nowoczesny dom wolnostojący w otoczeniu lasów - % minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł106 m² 3 915,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż 1/2 domu w spokojnej dzielnicy Reska. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł225 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 150 m2 znajdujący się w spokojnej, przyjemnej okolicy blisko Trzebiatowa, 8 kilometrów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł170,50 m² 6 158,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 243 m²

Niższa cena, 100 000zl w dół! Oferta okresowa! Zadzwoń, dowiedz się więcej. Dom wolnostojący położony w miejscowości Żółwia Błoć, gmina Goleniów. 2min do drogi ekspresowej S6, 5min.