dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 091 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 091 ogłoszeń

1 315 000 zł138 m² 9 528,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom idealny dla rodziny z dziećmi - gotowy do zamieszkania | 120 m2 | Krzęcin Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny o powierzchni 120 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł88 m² 6 647,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Odkryj swoje wymarzone miejsce na nowym Osiedlu Kołatnik w Wałczu, gdzie przyszłość spotyka się z naturalnym pięknem i komfortem. To niezwykłe miejsce, gdzie przyroda splata się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł210 m² 12 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji pogodno/świerczewo Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł153,38 m² 3 253,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

Na sprzedaż urokliwy dom położony w miejscowości Gościno w województwie zachodniopomorskim. Gościno to miejscowość gminna, gdzie znajdują się sklepy, usługi, bank, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł261 m² 5 727,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

W ofercie dom wolnostojący znajdujący się przy głównej ulicy dzielnicy Krzekowo-Bezrzecze. Działka o powierzchni 712m2, z ogrodem oraz parkingiem dla pracowników. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80,06 m² 6 869,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 997 m²

Wyjątkowy dom W jeżycach - przytulny azyl blisko morza (gmina darłowo) Szukasz miejsca, gdzie zapach drewna miesza się ze świeżym wiejskim powietrzem, a do szerokiej, piaszczystej plaży masz.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł94,90 m² 6 638,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:832 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo klimatyczną nieruchomość, stanowiącą część domu wielorodzinnego, o powierzchni 94,9 m2, zlokalizowaną w miejscowości Miłkowo, gmina Czaplinek. Miłkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł212 m² 10 801,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży nowoczesnego domu położonego W wołczkowie - 4km. ok. Jeziora Głębokie i 9km od centrum Szczecina. Dom wybudowany w 2018r o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Marzysz o własnym domku nad morzem? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Nowoczesny domek całoroczny w stylu stodoły o powierzchni 47 m , położony zaledwie 500 metrów od brzegu morza.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł110 m² 8 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka w Gryfinie na Górnym Tarasie. Dobra lokalizacja- cisza, spokój, widok na panoramę, droga dojazdowa gminna utwardzona. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł130 m² 1 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, położony w malowniczej miejscowości, 8 kilometrów od morza na Wyspie Wolin. Ponadto na działce o pow. 1834 m kw., znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł392,37 m² 12 740,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Oferujemy na sprzedaż unikalną willę mieszkalną, położoną na działce o powierzchni 1914 m2, posiadającą bezpośredni dostęp do Jeziora Pile. Dom o powierzchni użytkowej 371,94 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł184,28 m² 16 225,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 310 m²

Przepiękna parterowa rezydencja w stylu dworku zlokalizowana w Dobrej, doskonale skomunikowana z centrum Szczecina. Posiadłość położona na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł211 m² 6 635,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Dom, w którym zwalniasz tempo. Są miejsca, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju - to właśnie jedno z nich. Nowoczesny, wolnostojący, 6-pokojowy dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,75 m² 5 161,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł330 m² 4 845,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:502 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom-pensjonat Pod Aniołem , położony w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji turystycznych w Polsce w Mielnie przy ul. Staszica, między Morzem Bałtyckim.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł139,97 m² 10 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom W zabudowie szeregowej W grzybowie, blisko morza! Oferujemy na sprzedaż pięknie urządzony, komfortowy i bardzo zadbany dom w Grzybowie, 600 m od morza, w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 250m2, posadowiony na działce o pow. 200 m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł178,18 m² 5 556,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:46 978 m²

Dwa domy na dużej działce. Tylko jeden sąsiad. Pierwszy dom wybudowany w 2021 roku. Powierzchnia użytkowa 129,23m2, całkowita 178,18m2. Dom dwupoziomowy bez podpiwniczenia. Parter to wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł192,20 m² 3 584,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy Rurzyca, ul. Myśliwska, w otoczeniu lasu. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł315,60 m² 5 988,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:653 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż przestronna nieruchomość w dzielnicy Bukowo. Lokalizacja Budynek posadowiony na płaskiej działce o powierzchni 653 m2 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł470 m² 6 276,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Bardzo ładny ,duży dom o pow.405m2 w stylu rezydencji, w Mierzynie wybudowany na działce o pow. ok.około 3600m2. Dom jest niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu,mimo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł150 m² 4 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Nowy, parterowy dom w Parnowie, zaledwie 19 minut samochodem do Koszalina. Dom o powierzchni 150 m2, 4 pokoje: duży, słoneczny salon o powierzchni około 45 m2, od strony południowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 648 zł136,48 m² 6 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

Prospekt oferty deweloperskiej bliźniak dwulokalowy informacje ogólne cena 866.648,00 PLN BRUTTO CENA ZA M/KW 6350,00 PLN BRUTTO NAZWA INWESTYCJI: Cichy Las. Lokalizacja: gmina Dygowo, powiat kołobrzeski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 840 000 zł157,85 m² 11 656,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego bliźniaka w standardzie deweloperskim o pow. 157,85m2, obszar całej nieruchomości 0,1130 ha. Dom do własnej aranżacji, ściany - gładź pomalowana na biało,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 585 m²

Świnoujście-Przytór, dom wolnostojący w pobliżu Zalewu Szczecińskiego. Na dole działająca na dzień dzisiejszy piekarnia. Na górze część mieszkalna - duży salon, sypialnia, pokoje gościnne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł111 m² 6 657,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym biurze. Na sprzedaż dom wolnostojący w Gryfinie usytuowany na nowym osiedlu mieszkaniowym. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 111.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojący dom postawiony na dużej działce o powierzchni 5600 m 2 ,21 km od polskiej granicy w miejscowości Grambow, (zaledwie 1,5 km od rowerowego przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom z 1914 roku , dawne gospodarstwo z zabudowaniami zamknięte w czworoboku z wewnętrznym dziedzińcem. Front stanowi budynek mieszkalny, jeden bok to mur o wysokości 4 m, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł176,65 m² 8 434,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Jęczydół (gm. Kobylanka), zaledwie 27 km od Szczecina i 14 km od Stargardu. Nieruchomość usytuowana na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł142,54 m² 6 868,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż przestronny bliźniak 142,5 m | fotowoltaika | działka ok. 400 m | garaż | taras 25 m | Dobra Szukasz domu, który daje spokój, przestrzeń i nowoczesne rozwiązania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:132 m²

Dom mieszkalny 43 M2 lub pod działalność usługową -lokal stare czarnowo tuż pod szczecinem Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto. Powierzchnia użytkowa - 43 m2 nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł142,48 m² 5 404,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom wolnostojący położony w drugiej linii zabudowy z bajkową panoramą rzeki Dziwnej, łączącej wody Zalewu Szczecińskiego z Morzem Bałtyckim. Do morza tylko 7 minut jazdy autem.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł985 m² 10 050,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:2 281 m²

Darłowo, pensjonat, 33 pokoje, powierzchnia obiektu 985m2, powierzchnia działki 2280m2, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł219,15 m² 6 388,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecam na sprzedaż luksusowo wykończony dom wolnostojący w Goleniowie. Nieruchomość składa się parteru i piętra. Na parterze: - salon, - jadalnia, - przestronna kuchnia, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł2 000 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Polecamy Państwu ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny położony zaledwie 2 km od Niechorza i 4 km od Rewala. Obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 12 ha na której zbudowane zostały do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł169,69 m² 7 366,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:821 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny, który łączy w sobie wygodę codziennego życia z dużym potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość położona jest w Wałczu, na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł300 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Wyłącznie w naszym biurze! Pół domu , bezczynszowy, położony w Bolewicach (gmina Pełczyce) idealny na każdy rodzaj usługi! W lokalu przez wiele lat miały siedziby firmy różnego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł245 m² 3 877,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 245 m , położony na działce o powierzchni 772 m w Wałczu, przy ul. Pożarnej. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł141 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 329 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 141m2. Dom położony w malowniczej miejscowości Barnisław oddalonej od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł73,66 m² 5 973,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni użytkowej 73,66 m , położony w spokojnej, kameralnej miejscowości Rościencino, zaledwie ok. 8 km od Kołobrzegu (dojazd samochodem zajmuje ok. 10.