dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

275 000 zł80 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o obszarze 300 m2 znajdująca się w granicach terenu elementarnego oznaczonego w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem D 16 MM,U tj.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Budynek mieszkalny wolno stojący , murowany, ocieplony, nowa elewacja; dach płaski ( stropodach ) pokryty papą , 1- kondygnacyjny Dom po remoncie generalnym w 2017 roku ( wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł205,60 m² 7 290,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

W naszej ofercie przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165,3 m , położony w miejscowości Bogucino, gmina Kołobrzeg. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży - dom wolnostojący o powierzchni 170 m2 usadowiony na działce 980 m, położony w odległości 10 min jazdy samochodem do centrum Nowogardu. - zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł189,90 m² 5 581,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej - segment skrajny. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym chętnie wybieranym przez mieszkańców miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł249,44 m² 10 623,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 887 m²

Odkryj wyjątkową nieruchomość na malowniczym wzgórzu, położoną zaledwie 5 km od Międzyzdrojów. Ta piękna posiadłość oferuje zapierający dech w piersiach widok na jezioro, który każdego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł156,24 m² 7 360,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Polecam 2 połówki bliźniaka zlokalizowane w Skarbimierzycach. Na chwilę obecną jest jeszcze do wyboru lewa i prawa strona. Poszczególne połówki postawione są na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł166,89 m² 5 926,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie Morskie Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł200 m² 12 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 871 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną, ekskluzywną nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną w spokojnej, zielonej okolicy w Tanowie , miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Zaprszam do zapoznania się z wyjątkową i rewelacyjną ofertą sprzedaży przepięknej posiadłości usytuowanej w Mirosławcu. Przedstawiana nieruchomość, to malownicze siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł100 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecamy Państwu na sprzedaż dom typu bliźniak powierzchni około 100 m 2 , który usytuowany jest na działce o powierzchni 4813 m 2 , w bardzo malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł110 m² 4 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom na sprzedaż pierwsza linia jeziora - Narost, gm. Chojna, jezioro Narost Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Narost,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Suchań - okolica -dom na sprzedaż ofertą sprzedaży jest dom ,o pow. ok 90m,posadowiony na działce 1 230m. Parter-pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z wanną, umywalką i wc, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł290 m² 5 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:396 m²

Pensjonat O powierzchni 222 m, 350 M od plaży W kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w zachodniej części Kołobrzegu, w niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł253 m² 3 754,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Gotowy, dopracowany i zapraszający do życia. Piękny dom w Tychowie przy ul. Bobolickiej. Dom z charakterem i potencjałem Wolnostojący, solidnie wybudowany z cegły pełnej, po.

Szczegóły ogłoszenia

4 050 000 zł248 m² 16 330,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 826 m²

Rewal. Rezydencja nad morzem Nadmorska rezydencja, wybudowana kilka lat temu jako spełnienie marzeń o komfortowym miejscu służącym rodzinnym spotkaniom i relaksującym urlopom. Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł85,56 m² 16 362,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Przedstawiamy Państwu obiekt rekreacji indywidualnej, składający się z dwóch, niezależnych lokali w Dziwnówku, w bliskiej odległości do morza (ok.200m). Dom składa się z dwóch,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł450 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 853 m²

Prezentujemy wyjątkową okazję do nabycia dworu nad morzem w wyjątkowej miejscowości Dziwnówek, który nie tylko stanowi rezydencję marzeń, ale również doskonałą inwestycję. Ta imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł261,10 m² 5 725,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Atrakcyjny budynek zlokalizowany w dzielnicy Szczecin Bezrzecze. Idealne rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni biurowej, gabinetowej lub pod inną działalność gospodarczą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Knyki. Oferta obejmuje działki o łącznej powierzchni 1,10 ha, dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł158,33 m² 4 099,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szukasz domu, w którym możesz zamieszkać od razu, ciesząc się ciszą, zielenią i własnym ogrodem? Funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 106,02 m z ogrodem, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł170 m² 2 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Prezentujemy państwu na sprzedaż dom bliźniaczy, który posiada 2 samodzielne mieszkania z garażem i ogródkiem, położony w zaciszu miejscowości Trzebiatów. - zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł236 m² 7 199,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na Sprzedaż Dom w Atrakcyjnej Lokalizacji Koszalina Dom wybudowany w 2012 roku o powierzchni 180m/kw oraz mieszkanie z osobnym wejściem 56m/kw dodatkowo wiata na dwa auta. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 000 zł93,69 m² 7 087,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Odkryj swoje wymarzone miejsce na nowym Osiedlu Kołatnik w Wałczu, gdzie przyszłość spotyka się z naturalnym pięknem i komfortem. To niezwykłe miejsce, gdzie przyroda splata się.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł67,19 m² 5 432,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:655 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom letniskowy w miejscowości Linowno, powiat drawski. Nieruchomość znajduje się przy terenie ośrodka wypoczynkowego, w lesie, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 348 768 zł197,63 m² 6 824,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Prezentujemy Państwu 8 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w Kołobrzegu, składających się z parteru, piętra i poddasza użytkowego. Prezentację nieruchomości umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł124,10 m² 8 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący