dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:631 m²

Marzysz o własnym domu, w którym odnajdziesz ciszę, przestrzeń i komfort? Ta nieruchomość w urokliwej i spokojnej miejscowości Pyrzyce może być Twoją idealną przystanią!.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na spokojnym, zamkniętym osiedlu na Krzekowie. Dom ma 110 m i jest rozłożony na dwóch poziomach. Na dole znajduje się część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł300 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 714 m²

Dom Z prosperującą gospodą I parkingiem dla tir-ów na sprzedaż! Piława to niewielka miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł415 m² 6 021,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż ośrodek domków w Ustroniu Morskim ul. Morska 5 | 1074 m | tylko 6 minut pieszo do morza Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna ośrodek domków letniskowych.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł124,27 m² 6 027,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wyjątkowy dom W zabudowie bliźniaczej - stan prawie deweloperski - załom Na sprzedaż nowoczesny, rozbudowany dom w zabudowie bliźniaczej (prawy segment) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł190 m² 2 515,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:762 m²

Przedstawiam ofertę skierowaną do osób poszukujących własnego domu w cichej i malowniczej miejscowości. Przedmiotowa nieruchomość położona na działce o powierzchni 762 m2, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:152 m²

Oferujemy wyjątkowy domek mieszkalny typu bliźniak, położony zaledwie 250 metrów od plaży, w otoczeniu lasu i malowniczego jeziora - idealne miejsce na wakacje lub całoroczne zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 549 000 zł157,53 m² 9 833,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży funkcjonalnego domu jednorodzinnego wolnostojącego powstającego w cichej i spokojnej okolicy - w Bezrzeczu. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł168 m² 4 702,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:547 m²

Piętrowy dom znajduje się w Czaplinku na Pojezierzu Drawskim. Powierzchnia domu 168 m2, powierzchnia działki 547 m2. Parter: trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc, hall. Piętro: trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł495 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 201 m²

Wyłączność-Oferta sprzedaży 3 domów w Wisełce nad morzem-gotowy biznes do przejęcia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzech nowoczesnych domków, które.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31,60 m² 9 145,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:577 m²

Poszukujesz drugiego domu, położonego na skraju łąk, jezior i lasów ? A może inwestycji pod wynajem ? Mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy budynek mieszkalny z 1970 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł88 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźnieczej O pow. 88m2 wałcz, kołatnik Tytułem oferty jest nowy dom w stanie deweloperskim zlokalizowany na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł395 m² 8 835,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przestronny Dom Gościnny z Magicznym Ogrodem. Zainwestuj w Świnoujściu! Szukasz gotowego biznesu nad morzem lub komfortowej rezydencji dla dużej rodziny? Ta nieruchomość to rzadkie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż duży, w pełni wyposażony, klimatyczny dom po remoncie z 4 sypialniami (9 pokoi) i 3 łazienkami, w okolicy Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł277,10 m² 5 052,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:248 m²

Kamienica położona w zabytkowym mieście Trzebiatów to atrakcyjna nieruchomość o dużym potencjale użytkowym i inwestycyjnym. Budynek o powierzchni całkowitej 277 m2 łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj na Osiedlu Leśnym w Krzynce tam, gdzie komfort spotyka naturę Marzysz o nowoczesnym, przestronnym mieszkaniu w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł190 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Niechorze, dom, restauracja, know how, u Cywila, sprzedaż, dom/biznes z wysoką stopą zwrotu! Wyjątkowa Nieruchomość Komercyjno-Mieszkalna w Sercu Niechorza - Gotowy Biznes.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł137,63 m² 3 618,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Marzysz o inwestycji w nieruchomości w rewelacyjnej lokalizacji? Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w samym centrum Czaplinka, na pięknym rynku, oferując nie tylko komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł130 m² 3 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolno stojący, trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej 130 m 2 znajdujący się na działce o powierzchni 2700 m 2 , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł193,35 m² 4 603,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Na sprzedaż piękna nieruchomość w środku lasu w m. Kolonia Borówno, gmina Dębno. Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi otoczony lasem. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł173 m² 8 959,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaz parter poniemieckiego domu z 1936 roku położony w pobliżu skweru przy ul.Brodzinskiego. Znakomita lokalizacja dla miłośników Pogodna. Dużo zieleni, dookoła zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł79,38 m² 10 695,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Na sprzedaż dom z zabudowie bliźniaczej położony na zagospodarowanym zamkniętym osiedlu w Trzęsaczu. Standard domu deweloperski w cenie 849 000 zł + 23 % vat Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156,50 m² 7 539,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Nowoczesny dom z projektem asteria z antresolą wysoka jakość, blisko morza i lasu Kądzielno, kołobrzeg Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny z antresolą typu asteria,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł294,39 m² 6 454,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 361 m²

Dom z widokiem na morze. Murowany, piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 294,39 mkw. W budynku zaprojektowano 8 niezależnych pokoi z łazienkami, oraz jeden większy.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł420 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 170 m²

Dom o powierzchni użytkowej 350 m2, usadowiony na działce 10170 m2. Parter domu to duży salon z wyjściem na taras, kuchnia, 2 łazienki, pokój z garderobą. Piętro salonik, 4 sypialnie, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł99 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 99 m , usytuowany na działce o powierzchni 550 m w Grzędzicach. Dom w wysokim standardzie deweloperskim. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139 m² 10 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Dom (segment środkowy) w zabudowie szeregowej zlokalizowany na Gumieńcach, budowany w technologii tradycyjnej. Podwójne ściany między budynkami. Więźba dachowa drewniana z izolacją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł96 m² 8 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:526 m²

Zakup wolny od podatku pcc 2%! W naszej ofercie, nowowybudowany parterowy dom przygotowany do własnej aranżacji o powierzchni 96 m2 na prężnie rozwijających się przedmieściach Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł139,13 m² 7 834,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

***nowość! Ładny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym zlokalizowany na cichym osiedlu domów jednorodzinnych w Nowogardzie - 20min spacerem do miasta. W pobliżu szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł70 m² 11 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 073 m²

Na sprzedaż oferuję gospodarstwo rolne położone w miejscowości Orzesze, 10 km od Nowogardu obejmujące: działkę nr 103 o powierzchni 2,73 ha (teren siedliskowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł100 m² 5 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny w Grzędzicach: powierzchnia użytkowa: ok. 100 m Powierzchnia działki: 1000 m Komfortowy dojazd drogą utwardzoną (płyty betonowe).

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł147 m² 9 517,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Oferta sprzedaży: 2 Nowe bliźniaki w stanie deweloperskim w Mierzynie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnych bliźniaków w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł140 m² 12 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Lokalizacja: kołczewo, urokliwa miejscowość nad polskim wybrzeżem, tuż przy malowniczym polu golfowym. Nieruchomość znajduje się w malowniczym i spokojnym Kołczewie, oferując ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł80,20 m² 9 713,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w Wołczkowie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77 m² 9 740,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Zmiana ceny Z 790 000 zł na 750 000 zł 0% prowizji koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Marzysz o własnym domu nad Bałtykiem, w otoczeniu lasu, zaledwie kilka kroków od plaży? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł553,50 m² 2 256,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomość w prestiżowej lokalizacji zabudowaną kamienicą o ponadczasowej architekturze w samym sercu Trzebiatowa na Rynku, o powierzchni.