dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 207 ogłoszeń

1 849 000 zł236,80 m² 7 808,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 241 m²

Piękna posiadłość na działce 7241 mkw! Z możliwością wyodrębnienia działek na sprzedaż. Dom położony jest w spokojnej okolicy z furtką do lasu, otoczonej niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł139,77 m² 6 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Południk w Stargardzie. Wykończony wysokiej klasy materiałami, dwu poziomowy, z garażem w bryle i dużym ogrodem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł256 m² 4 644,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na osiedlu Rokosowo przy ul. Dębowej z lat 90-tych. Nieruchomość posiada ogromny potencjał zarówno mieszkaniowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł118 m² 8 466,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Dom na sprzedaż - Pniewo, przy samym lesie Idealny dla rodziny lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 118 m , położony w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Budynki oddzielone od siebie podwójną ściana( bloczek 24cm,styropian eps 100 4cm, bloczek 24cm.) Konstrukcja Fundament posadowiony na płycie wstępnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł148,51 m² 4 578,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł55 m² 4 290,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom na sprzedaż z garażem i dużą działką nad jeziorem. pow. 55 m2. Działka ogrodzona, dom z ogrzewaniem kominkowym gotowy do zamieszkania. Do najbliższego sklepu 6 km drogą przez las.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł197 m² 9 441,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Szczecin Skolwin - w ofercie do sprzedaży bardzo ładny dom o powierzchni całkowitej około 300 mkw, parter z użytkowym poddaszem, na działce 1008 mkw, z krytym basenem zewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł306 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:63 496 m²

Na Pojezierzu Drawskim z dala od zabudowań na granicy Rezerwatu dom wybudowany m.in. z oryginalnych drewnianych bali pochodzących z domu góralskiego. Pozostałe materiały użyte to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej | Energooszczędny | 3 sypialnie | Barlinek (1 km) Cena: 630 000 zł stan deweloperski z instalacją co i posadzką 590 000 zł stan.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 996 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 116 m , położony na działce budowlanej o powierzchni 1996 m , w miejscowości Rąbino. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 537 zł132,07 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę. TO już kolejny etap rozbudowy osiedla przy ulicy nadbrzeżnej! już pierwsi mieszkańcy cieszą się swoim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,57 m² 12 141,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Wykończony dom dostępny na już! możliwość zakupu trzech domów na raz! Umeblowany dom z 2022 roku położony w malowniczej cichej miejscowości Radawka w okolicy Kamienia Pomorskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł217,44 m² 11 497,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 063 m²

Wyjątkowy dom w Marszewie Symbioza Natury, designu i Ponadprzeciętnej Jakości Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł75,11 m² 10 904,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

### Nowoczesny, energooszczędny bliźniak z ogrodem doskonała alternatywa dla mieszkania **lokalizacja**: mierzyn (woj. zachodniopomorskie) **typ zabudowy**: dom jednorodzinny, bliźniak, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł219 m² 4 086,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:696 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina przy ul. Kupieckiej. Ciche i spokojne osiedle domów jednorodzinnych w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł51 m² 2 450,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam Państwu 1/4 domu o całkowitej powierzchni ok 51 m.kw. + strych. Nieruchomość w stanie deweloperskim położona w okolicy Golczewa. Atrakcyjna cena i lokalizacja , polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł100,79 m² 12 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Słoneczne Wzgórze to nowoczesne osiedle 129 domów w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu w odległość ok 2,5 km w linii prostej od morza. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 500 zł468,20 m² 5 979,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu ogromny dom, dwupokoleniowy na prawobrzeżu w Szczecinie Budynek mieszkalny o powierzchni 468,2m2 - trzy kondygnacyjny poziomy: 1.przyziemie: garaż 34,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł150,96 m² 3 636,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:425 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Pilchowie w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal lasu, dogodny dojazd do Szczecina jak i Polic. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł358 m² 3 631,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:820 m²

Na sprzedaż przestronny dom nad morzem Grzybowo

Szczegóły ogłoszenia

11 600 000 zł6 500 m² 1 784,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Magiczne miejsce -pałac + folwark-Zachodniopomorskie. Możliwość Zakupu roli 200 ha przy zakupie folwarku. Na sprzedaż magiczne miejsce -nad jeziorem -zachodniopomorskie -raj -cisza-spokój-relaks-piękne.

Szczegóły ogłoszenia

869 999 zł394,20 m² 2 207 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 239 m²

Polecamy obiekt z powierzchnią pod działalność gospodarczą z komfortowym mieszkaniem dla właściciela na piętrze. Powierzchnia budynku 394 m2. Działka - 2.239 m2. Parter część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł130,46 m² 5 971,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu dwulokalowego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Wełtyniu, gm. Gryfino, w pobliżu zjazdu z trasy S3, węzeł Gardno.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom po generalnym remoncie w centrum Maszewa gotowy do wprowadzenia! Oferuję wyjątkowy dom poniemiecki położony w samym sercu Maszewa. Nieruchomość przeszła generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł185 m² 67,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na wynajem dom pensjonatowy 10 pokojowy o powierzchni 185m2 w Stepnicy przy samej plaży Zalewu Szczecińskiego. Dom dwupiętrowy (trzy poziomy) wybudowany w technologii murowanej w 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł130 m² 1 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, położony w malowniczej miejscowości, 8 kilometrów od morza na Wyspie Wolin. Ponadto na działce o pow. 1834 m kw., znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,40 m² 5 546,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Promocja! nowa, niższa cena! Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 124,4 m2 - segment wewnętrzny. Dom zlokalizowany jest w atrakcyjnej dzielnicy Koszalina na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł54,42 m² 16 482,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:425 m²

Wyjątkowy dom nad wodą gotowy do życia lub inwestycji Na sprzedaż wolnostojący dom, który od początku był tworzony dla siebie przez właściciela z dbałością o detale, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł121,04 m² 8 005,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Powstaje nowa inwestycja w samym centrum Tanowa Domy z zabudowie bliźniaczej z garażem oraz ogródkami przy ulicy Szczecińskiej. Docelowo inwestycja składać się będzie z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł42,66 m² 4 453,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nieruchomość położona w Bobolicach z ogrodem, idealna dla osób poszukujących wygodnego miejsca do zamieszkania. Połowa domu o powierzchni mieszkalnej 42,66 m2, składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł78,84 m² 9 766,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż ostatni segment w kameralnej inwestycji w Mierzynie gotowy do odbioru od ręki, 78,84m2. Jeśli szukasz nowoczesnego kameralnego domu w spokojnej okolicy i z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł350 m² 12 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:2 277 m²

Kompleks 8 całorocznych domków rekreacyjnych - gotowe do wynajmu i inwestycji Oferujemy 8 nowoczesnych domków rekreacyjnych o powierzchni 43 m2 każdy, położonych na działce 2 277 m2.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł134 m² 2 350,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 488 m²

Na sprzedaż piękne siedlisko w gminie Gościno - zaledwie 20 km od morza i Kołobrzegu Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną na dużej działce o powierzchni 2488 m2, na której.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł76 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:345 m²

Idealna, wakacyjna oferta. Własny kawałek ogrodu z pięknymi widokami ze wzgórz Bukowych. Dom murowany (suporex) na działce rekreacyjnej rod "puszcza", z poddaszem użytkowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,70 m² 8 239,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Drewniany, całoroczny dom blisko morze, w cenie małego apartamentu. To wymarzone miejsce dla osób szukających swojego własnego miejsca i odpoczynku nad Bałtykiem, z opcją zarabiania.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł109,49 m² 3 881,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy nowych mieszkańców do Wyszewa, urokliwej miejscowości położonej 20km od Koszalina gdzie powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych! Na osiedlu tym oferujemy do sprzedaży dwa budynki.