dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 205 ogłoszeń

Rynek pierwotny

975 000 zł113 m² 8 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Nowa niższa cena Brzózki miejsce idealne dla osób poszukujących funkcjonalnego, gotowego do zamieszkania lokum w otoczeniu natury, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do Polic.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125,95 m² 8 725,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Komfortowy dom wolnostojący na bezpiecznym osiedlu Z pełną infrastrukturą Szukasz azylu, który łączy nowoczesny design, funkcjonalność i bezpieczeństwo? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł300 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Wyłącznie w naszym biurze! Pół domu , bezczynszowy, położony w Bolewicach (gmina Pełczyce) idealny na każdy rodzaj usługi! W lokalu przez wiele lat miały siedziby firmy różnego.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł80,14 m² 11 841,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest dom w zabudowie bliźniaczej 4 pokojowy (pow. całkowita ze strychem ok. 120 m2 / pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 999 zł114,19 m² 8 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Inwestycja w spokojnej okolicy tuż przy Szczecinie z szybkim dojazdem do Polic, kołbaskowa i Niemiec Domy bliźniacze będą gotowe do wydania do końca czerwca 2026 roku! Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł111 m² 7 162,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne domy w sercu Górnego Tarasu przestrzeń, komfort i nowy standard życia Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową inwestycję nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł119 m² 2 478,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny w trakcie budowy o powierzchni użytkowej 119,00 m2 położony w miejscowości Kluczkowo około 6 km od Świdwina wraz z działką o łącznej wielkości 0,12 ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł285 m² 7 014,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnego domu, położonego w cichej, zielonej okolicy w miejscowości Czepino. To miejsce łączy nowoczesną bryłę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 900 zł71,55 m² 6 134,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:148 m²

Nowe domy szeregowe W atrakcyjnej lokalizacji! W parsęcku, położone blisko granicy szczecinka. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży szeregowce zlokalizowane na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 876 m²

Uwaga: pozwolenie na produkcję miodu pitnego alkoholowego(trójniak) Wyjątkowa nieruchomość z pasieką, sklepem i domem gotowym do zamieszkania tylko 15 km od Morza Bałtyckiego! = Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł240 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

240 m dom do wykończenia garaż 2-stanowiskowy z kanałem 5 min do centrum Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 240 m , położony w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł112 m² 8 303,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Drugi etap inwestycji "osiedle Łanowa" Połowa bliźniaka na sprzedaż. Cała inwestycja składać się będzie z 8 budynków, po 2 lokale w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł280 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 978 m²

Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym w spokojnej, malowniczej okolicy. Budynek niegdyś służył za biura i mieszkania pracownicze. Dół to umeblowane 2 pokoje z łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł384 m² 2 578,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:945 m²

Dom wolnostojący Z garażem dwustanowiskowym- tuczno Dom jednorodzinny wolnostojący, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 256m 2 z garażem dwustanowiskowym położony na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł248,80 m² 10 008,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa cena Na sprzedaż bardzo nowoczesny i duży ( 248,84m2) dom w zabudowie bliźniaczej w Bezrzeczu. Nieruchomość z 2019r została posadowiona na działce 750m2, teren płaski, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł198 m² 3 232,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Polecamy Państwu dom wolnostojący jednorodzinny położony w Trzebiatowie. Nieruchomość usytuowana jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 695 m2 w kształcie kwadratu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł162,44 m² 7 381,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w Moryniu. Nieruchomość w tej chwili pełni funkcję domu dwurodzinnego. Oddzielne wejścia na część parterową i piętrową, oczywiście można.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł133,30 m² 6 564,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 133,30 m (pow. użytkowa 91,80 m ), usytuowany w Koszalinie przy ul. Dyniowej. Działka o powierzchni 976.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł101,50 m² 4 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). W Starych Bielicach na osiedlu domków jednorodzinnych czeka na Ciebie parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł220 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom o powierzchni użytkowej 198m2, na działce 8000m2 w technologii murowanej z zakończoną budową w 2019r w niewielkiej miejscowości między Gorzowem Wlk. a Myśliborzem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 500 zł98 m² 7 668,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Top oferta kameralne osiedle domów jednorodzinnych w gminie Dobra, pod Szczecinem. Wyłącznie w Blue Real Estate mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:665 m²

(Symbol Orzeszkowej) dom na sprzedażstargard, mieszkanie w domu wolnostojącym drukuj drukuj ofertę zapytaj zapytaj O ofertę obserwuj ofertę obserwuj ofertę Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł250 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do wynajęcia przestronny dom doskonale przystosowany do zakwaterowania grupy pracowników. Obiekt znajduje się przy Szosie Polskiej dobrze skomunikowanej z głównymi trasami oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł200 m² 12 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Rezydencja położona na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 3500 mkw w Dobrej szczecińskiej. Nieruchomość to dom wolno-stojący oraz garaż 3 stanowiskowy o powierzchni 70 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł310 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Piękny, stylowy dom z potencjałem na sprzedaż! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu, który łączy w sobie bliskość natury i wygodę miejskiego życia. Położony przy samej ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł420 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 170 m²

Dom o powierzchni użytkowej 350 m2, usadowiony na działce 10170 m2. Parter domu to duży salon z wyjściem na taras, kuchnia, 2 łazienki, pokój z garderobą. Piętro salonik, 4 sypialnie, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł105,10 m² 11 408,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140,21 m² 8 201,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w kołobrzegu - budynek mieszkalny murowany w zabudowie bliźniaczej - nowoczesna technologia - stan deweloperski projekt "dom w Klematisach 33".

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł361 m² 6 232,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:758 m²

Oferta sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w Międzydrojach. Ośrodek rozłożony jest na dwa budynki połączone wspólnym parkingiem. Do każdego pokoju jest osobne wejście z zewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł170 m² 11 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Niepowtarzalna komfortowa nieruchomość usytuowana na obrzeżach Konikowa przy ulicy Liliowej. Dom wolnostojący o pow. 170 m2, położony na osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł132 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Na sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej Stargard, okolice os. Stefana Żeromskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł179,50 m² 13 370,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Lokalizacja: prezentujemy na sprzedaż piękny, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany w zadbanej miejscowości Mescherin, która znajduje się na styku Doliny Dolnej Odry i Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł430 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Przestronny dom 430 m2 - 2 km od plaży - Tymień Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 430 m2, położony zaledwie 2 km od plaży, na dużej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł185,60 m² 7 650,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Do sprzedaży dom położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, w okolicy ulicy Kamiennej. Na powierzchnię domu składają się: parter: * salon * kuchnia * korytarz * wc * zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł261,10 m² 5 725,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Atrakcyjny budynek zlokalizowany w dzielnicy Szczecin Bezrzecze. Idealne rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni biurowej, gabinetowej lub pod inną działalność gospodarczą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 999 zł152,20 m² 6 898,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 915 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Chrząszczewo - zaledwie 2 km od Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się na wyspie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł170 m² 2 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Prezentujemy państwu na sprzedaż dom bliźniaczy, który posiada 2 samodzielne mieszkania z garażem i ogródkiem, położony w zaciszu miejscowości Trzebiatów. - zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł106 m² 3 915,09 zł/m²