dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 205 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 450 000 zł206 m² 6 747,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146,0 m2 usytuowany na działce 1000 m2. Domy stanowią część inwestycji Osiedla. Termin zakończenia budowy: jesień 2024.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł931 m² 1 718,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:2 041 m²

Nieruchomość w nadmorskiej miejscowości Mielenko w odległości 700 m od morza. Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat z 22 pokojami na wynajem. Ośrodek położony w Mielenku przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł310 m² 15 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:2 288 m²

Ofertą sprzedaży jest obiekt zlokalizowany tylko 800m od plaży, blisko centrum miasta. Nieruchomość składająca się z domu 70m2 i 7 domków każdy o powierzchni 30m2 (docelowo 12.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 599 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:76 700 m²

Siedlisko, gdzie czas biegnie wolniej Łabędzie , Pojezierze Drawskie. Są takie miejsca, do których już sama podróż jest przygodą a one same stają się przystanią, gdzie czas zwalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł205 m² 6 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:607 m²

Lokalizacja: dom położony jest w zacisznej, a jednak pobliskiej centrum dzielnicy Świerczewo. Niezwykle komfortowa lokalizacja zapewnia spokój oraz prywatność jej mieszkańcom, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 436 m²

Gratka dla miłośników historii, dom odrestaurowany i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp z działki do linii brzegowej jeziora Mielno. Na trzykondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł30,82 m² 10 707,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wyjątkowa oferta, dom wolnostojący w cenie mieszkania, mały ale własny :) Oferujemy na sprzedaż nowy dom murowany z 2024 r. Budynek o funkcji mieszkalnej można się w nim.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł63,06 m² 3 790,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Przedmiotem oferty jest połowa wolnostojącego budynku mieszkalnego położona na dużej działce w spokojnej miejscowości tylko kilka minut jazdy od Wolina. Nieruchomość idealna dla ludzi, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 289 zł67,23 m² 9 389,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą deweloperską zlokalizowaną na wyspie Wolin w powiecie Kamieńskim w województwie Zachodniopomorskim. Osiedle Ogrody Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł213 m² 1 873,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Budynek magazynowy na działce budowlanej 3 000 mkw., 5 km od morza Obiekt dwukondygnacyjny, murowany, o powierzchni zabudowy 213 mkw., wybudowany w 1960 r. z cegły. Dach skośny,kryty.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł118,63 m² 7 156,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 823 m²

Dom wolnostojący w Chlebówku komfort, przestrzeń i ogród, o jakim marzysz! Na sprzedaż oferuję nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 152.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł190 m² 3 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Duża działka (2230 m2) zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi w odległości siedmiu kilometrów od morza, 10 minut jazdy od centrum Niechorza. Prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł480 m² 1 872,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w centrum Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł360 m² 10 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Pensjonat w Sarbinowie. Blisko morza! Pensjonat posiada powierzchnię około 300 i drugi budynek posiada powierzchnię około 360m2. Nieruchomość składa się z 20 pokoi. Na działce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 031 m²

Dom o powierzchni 180 m2, położony na działce o powierzchni 2500 m2. Nieruchomość składa się z 7 pokoi, w tym 5 sypialni. Budynek posiada dwa poziomy, strych oraz piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł127,47 m² 6 346,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Przedmiotem oferty są dwa segmenty w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w spokojnej części prężnie rozwijających się Grzędzic: lewy segment: 127,47 m2 w cenie 809 000 zł brutto Prawy.

Szczegóły ogłoszenia

4 240 000 zł294,96 m² 14 374,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:997 m²

Ofertę sprzedaży stanowi nowoczesna nieruchomość o wielu możliwościach przeznaczenia. Obiekt położony na działce o powierzchni 997 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł219,34 m² 11 849,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Nieruchomość klasy premium - zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią nowoczesny styl życia, wysoki standard wykończenia i pełną wygodę. Oferujemy na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Rezerwacja do 22 lutego br. Umowa przedwstępna. Lubczyna, dom, ogród, sprzedaż Lubczyna, nieruchomość zabudowana, dom, ogród, sprzedaż. Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca pozostał 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł240 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Dom z duszą - 4000 m2 działki nad rzeką, w sercu Puszczy Goleniowskiej! Tylko 50 km od morza! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w urokliwej miejscowości Łoźnica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł144,85 m² 8 277,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom znajdujący w jednej z rozbudowujących się miejscowości położonych niemal centralnie pomiędzy Stargardem, szczecinem a Goleniowem- poczernin.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł130 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno - wczasowy położony przy ul. Przymorze w Łazach k. Mielna, ok. 200 m od morza. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie nadmorskiego kompleksu leśnego, ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł359 m² 15 320,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:413 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Unikatowa, nowoczesna kamienica w sercu Pogodna, 359 m elegancji i komfortu. Wyjątkowa, wolnostojąca kamienica z miejscami parkingowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł152,16 m² 11,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Wyjątkowy dom z historią na malowniczej działce - osada Lipie, gm. Wałcz Na wynajem lub sprzedaż prezentujemy nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie - dom jednorodzinny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł123,20 m² 6 086,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Dom wolnostojący 123,20 m2 w stanie deweloperskim w Nowogardzie zlokalizowany na cichym zielonym osiedlu. Działka o powierzchni 512,00 m2 Dużym atutem nieruchomości są już zamontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł84 m² 9 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż: urokliwy dom przy jeziorze w Steklnie Marzysz o własnym miejscu w otoczeniu natury, zaledwie kilka kroków od jeziora? Oto wyjątkowa oferta dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł140 m² 11 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:688 m²

Do sprzedania dom zlokalizowany na Warszewie. Powierzchnia domu około 140 m2. składa się na nią: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 7 pokoi, 2 łazienki i osobna toaleta. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł173 m² 5 485,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Nowa, niższa cena 949 000 zł! Tylko u nas- wyjątkowa oferta! Duży dom z budynkiem gospodarczym i piękną działką, wierzbnica, koło Myśliborza - blisko jeziora! Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł190 m² 8 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość po stronie Niemieckiej, w miejscowości Bergholz 20min jazdy do Szczecina. Dom o powierzchni 190m, osobny budynek przekształcony na mieszkanie dla gości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł101 m² 7 712,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący pod Stargardem - nowoczesna przestrzeń blisko Jeziora Miedwie Są nieruchomości, które kupuje się z rozsądku`. I są takie, które po prostu chce się mieć. Ten dom należy.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł82,53 m² 50,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na wynajem dom wolnostojący przy ul. Sienkiewicza w Goleniowie o powierzchni użytkowej 82,53 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 594 m2, w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł116 m² 8 362,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny dom w Mierzynie przy - 116 m z ogrodem 330 m Na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Mierzynie. Nieruchomość znajduje się w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł114,15 m² 8 226,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Prezentujemy Państwu dom szeregowy na osiedlu 129 domów nad morzem w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu. Odległość od morza wynosi jedynie 2,5 km w linii.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł200 m² 2 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Świerzno. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 500 zł155 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż bliźniak - dwulokalowy, który znajduje się w miejscowości Pilchowo na kameralnym osiedlu w otulinie lasu. Domy wykonane z najwyższą starannością oraz dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł600 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 513 m²

Świetna okazja inwestycyjna idealny oferta dla inwestora przed otwarciem Hossolandu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 600 m , usytuowany na działce 1513 m .