dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 207 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

5 850 000 zł510 m² 11 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nasza nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Zieleniewo w bliskim sąsiedztwie jeziora Miedwie, w odległości 150 m od plaży gminnej i promenady. Zjawiskowo położona.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł130 m² 4 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

Wyjątkowy Dom Jednorodzinny z Dużym Garażem - Wałcz, aleja Zdobywców Wału Pomorskiego Lokalizacja: wałcz, aleja Zdobywców Wału Pomorskiego (ul. Półwiejska) Typ nieruchomości: dom.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:465 m²

#Cana do negocjacji# Do sprzedaży segment z pięknym, kształtym ogrodem z wielkim potencjałem - w cenie apartamentu w Kołobrzegu! Tylko 1 km od granicy Kołobrzegu i 4,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł161 m² 7 447,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przedstawiamy komfortowy dom z ogrodem i garażem położony w urokliwej miejscowości Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji w pobliżu dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 500 000 zł290 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:247 m²

Poszukujesz komfortowego domu dla Siebie i swojej rodziny? W dogodnej lokalizacji gdzie blisko są szkoły i przedszkola dla dzieci, sklepy i centra handlowe oraz specjalistyczny szpital.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł220 m² 10 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Aktualizacja ceny! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m , z garażem w bryle budynku oraz wiatą, zlokalizowany w urokliwym zaciszu Warszewa. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł431,64 m² 3 451,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiamy budynek mieszkalny zlokalizowany w miejscowości Kołczewo. W bliskości Jeziora Koprowo na Wyspie Wolin. - 4 km od najbliższej plaży w Wisełce i Świętouściu - 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Sprzedam przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 150 m , z piwnicą, garażem jednostanowiskowym oraz kotłownią. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 033 m²

Prezentujemy dom jednorodzinny z wydzieloną częścią o łącznej powierzchni użytkowej 230 m2 w miejscowości Golczewo. 1000 m od centrum miasta i gminy Golczewo 1800 m od.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom dla pracowników 20 miejsc noclegowych , Szczecin Płonia, ogród i parking! Oferujemy do wynajęcia przestronny dom wolnostojący, przystosowany pod zakwaterowanie pracowników. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł56,89 m² 12 462,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Uwaga: ostatni wolny dom - powrócił na sprzedaż z rezerwacji. Inwestycja deweloperska nad morzem w Międzywodziu. Świetna lokalizacja, pomiędzy jeziorem Koprawa, zalewem Kamieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł148 m² 7 770,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż malowniczy dom wolnostojący w Kartnie. Nieruchomość o powierzchni 148m budowana przez obecnych właścicieli, znajduję się na działce o powierzchni 1400m2. W skład jej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł454 m² 5 506,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:769 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna nad morzem mrzeżyno główne atuty nieruchomości - doskonała lokalizacja kilka minut spacerem od plaży - gotowy obiekt pensjonatowy Z 18 pokojami - 19 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł454 m² 5 506,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:769 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł207,60 m² 5 293,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Obejrzyj nieruchomość nie wychodząc z domu! Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną prezentacją. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Podjuch,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł354,22 m² 4 231,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:149 m²

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą. Kamienica na Placu Wolności. Tuż obok Muzeum. Prestiżowa lokalizacja. Samo Centrum Starego Miasta w Białogardzie. Około 354m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł172 m² 6 686,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:576 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w atrakcyjnej lokalizacji w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno - idealna pod działalność turystyczną, wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł42,78 m² 8 987,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Czy chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? czy chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? czy chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł80 m² 2 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 874 m²

| dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 74 m2, wybudowany na dużej działce o powierzchni 2874 m2. Rozkład pomieszczeń: - salon o powierzchni 24 m2 - przejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł205 m² 4 873,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom blisko morza z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kołobrzeg, ul. Perłowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł96,20 m² 7 484,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Wyjątkowa oferta dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą i komfortowego miejsca do życia lub wypoczynku przez cały rok. Dom położony jest w malowniczej okolicy, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł42,78 m² 8 987,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł42,78 m² 13 557,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 988 000 zł165,19 m² 12 034,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 165,19 m2 (w tym dwa pomieszczenia przynależne: garaż - 15,47 m2 oraz poddasze - 32,05 m2). Na powierzchnię 165,19m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł50 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa atrakcyjna oferta- do wynajęcia nowy dom w zabudowie szeregowej w Gryfinie. Budynek parterowy, wykończony w wysokim standardzie, przygotowany dla pracowników firm (8 osób). Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł42,78 m² 13 557,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł79,70 m² 8 143,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 129 m²

Dom pod Kołobrzegiem na dużej, malowniczo położonej działce o powierzchni 3.129 m2, znajdujący się w Stramnicy, jedynie 5,5 km od Parku Nadmorskiego w Kołobrzegu i 6 km od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł79,70 m² 8 143,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 129 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł310 m² 3 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Kłodowo, gmina Widuchowa, powiat gryfiński idealna propozycja dla osób poszukujących dużej przestrzeni, prywatności oraz komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł70 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 802 m²

Kołacz gm. Połczyn-zdrój. Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z zabudowaniami gospodarczymi w stanie do remontu wraz z gruntem działki nr 14/13 i 14/4.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł200 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny z 2011 roku, położony w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych dzielnic. Idealna lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł164 m² 42,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:573 m²

Elegancki Dom z Potencjałem Usługowym - Idealny dla Rodziny lub na Home Office Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na wynajem - przestronny, stylowo wykończony dom.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł310 m² 3 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:750 m²

Jedyna w swoim rodzaju oferta, która rzadko pojawia się na rynku nieruchomości! Dom w samym centrum miasta Łobez, a jednocześnie wokół cisza i spokój. Ślepa uliczka, praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł107 m² 4 859,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Chciałbyś zamieszkać blisko natury, lasu i jeziora ? To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój, bliskość natury. Tu cisza jest niczym niezakłócona, a gwiazdy świecą pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł142 m² 13 373,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż komfortowy i wyjątkowo klimatyczny dom o powierzchni 141,72 m , położony na prestiżowym osiedlu Miodowa II na szczecińskim Osowie. Nieruchomość znajduje się na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł166,62 m² 8 996,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży wolno stojącego domu w Dołujach. Nieruchomość wybudowana w 2018r. w metodzie kanadyjskiej, postawiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł152 m² 7 171,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Nr ogłoszenia: #128D0426 kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania budynek jednorodzinny wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł508,61 m² 4 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w malowniczym i spokojnym Bartoszewie (gm. Police). To idealna propozycja dla dużej rodziny lub inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł70 m² 15 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 524 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Wełtyń przy ul. Polnej, w powiecie gryfińskim. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:519 m²

Domek w cenie mieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący domek o powierzchni 60 m2 powierzchni całkowitej, z możliwością rozbudowy. Nieruchomość położona na działce.