dowolna

Działki zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 542 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestawiamy Państwu działki nad Morzem w malowniczej miejscowości Jezierzany k. Jarosławca, powiat sławieński. 188/32-962 m   m   m   m   m2 188/52 -.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł46 251 m² 356,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną. Zaledwie 20 minut od centrum Szczecina. Właściciel przygotował 2 koncepcje zabudowy działki: 1. Koncepcja: - łączna ilość mieszkań: 489 - suma.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 200 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o pow. 3200 m2 z aktualnymi warunkami zabudowy! Działka zlokalizowana przy ul. Ogrodowej - droga gminna, utwardzona płytami jumbo.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 030 m² 59,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicach Wolina. Nieruchomość o powierzchni 5030 m2. Działka rolna jest o klasie gruntu łv. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 500 m2 położona w Rewalu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł1 769 m² 42,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka położona 7 kilometrów od centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka rolna położona w urokliwym miejscu pod Wolinem, tuż nad brzegiem malowniczego Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną na nowo powstającym kompleksie działek w Rymaniu. Nieruchomość gruntowa, położona tuż za zabudowaniami na wzniesieniu o powierzchni 877 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 495 m² 180,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w Darłowie - ul. Polna! Lokalizacja: darłowo, ul. Polna Powierzchnia: 2495 m2 Blisko morza - tylko około 2500 m! Marzysz o własnym domu lub inwestycji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

463 200 zł1 544 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicach nadmorskich. Nieruchomość w kompleksie 24 działek, o zróżnicowanej powierzchni od 974 m2 do 3193 m2. W tej ofercie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

271 000 zł1 891 m² 143,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu bardzo ładną działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy oraz gotowym projektem o powierzchni 1891 m 2 , usytuowaną w miejscowości Karnice, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o malowniczej działce w otoczeniu natury, blisko lasu i jeziora Lubie? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną nr 174/2, położoną w pięknej okolicy Lubieszewa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł12 500 m² 135,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,2 hektara, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) z przeznaczeniem pod zabudowę komercyjną i usługową. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 500 m² 139,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest ładna działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w cichej miejscowości Dąbrowa położonej zaledwie 6 km od Pobierowa. Zapraszam do prezentacji po uprzednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 317 m² 151,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę położoną w Wełtyniu, gmina Gryfino przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość położona malowniczo nieopodal jeziora Gardzienko Działa budowlana z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 051 m² 975,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zabudowana o powierzchni 2051 m2 składająca się z 2 działek położona na Gumieńcach w Szczecinie. Dla tego terenu uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa obejmująca działki nr 78/1 oraz 78/2, położone w malowniczej miejscowości Uniemino, w gminie Borne Sulinowo. To miejsce, w którym można.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł9 700 m² 11,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość rolna, składająca się z 5 położonych obok siebie działek, o łącznej pow. 9700 m2 położona nad jeziorem Miedwie w okolicach Kunowa i Skalina. Przybliżone wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ziemia rolna 6,6 ha regularny kształt 4- 6 klasa, dojazd utwardzoną drogą. Przeznaczenie rolne. klasa iva 0,94 ha klasa V 2,076 ha klasa VI 3,570 ha Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie przepięknie położone działki w Mierzęcinie (gmina Wolin) o powierzchni 3000 m2 każda, położone tuż przy Rezerwacie przyrody Wiejkowski Las im. Zbigniewa Wabiszczewicza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kołobrzeg, grunt z budynkiem techniczno-mieszkalnym, sprzedam, 3516 m2, 650 000 zł. Atrakcyjna działka w Kołobrzegu, ok. 1,2 km od morza. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł702 m² 413,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na jezioro Dąbie :) Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w Szczecinie Glinki o powierzchni 702 m2. Zbywany teren nie jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż kompleks działek w miejscowości Niewiadowo, 15 min od Goleniowa, działki idealne pod inwestycję. Potrzebujesz uciec od miasta, to jest idealne miejsce dla Ciebie. Działki rolne klasy IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 774 150 zł1 918 m² 925 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowalna z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, zlokalizowana w Mierzynie. Zabudowa jednorodzinna, bliźniacza i czterorodzinna. Wysokość zabudowy do 9m.,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek z wydanymi warunkami zabudowy położony w Krępsku, gmina Goleniów, przy ul. Kościelnej. Krępsko to spokojna miejscowość oddalona o 7,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka z miejscowym planem zagospodarowani przestrzennego położona 5 km od centrum Goleniowa. Informacje podstawowe: powierzchnia - 1030 m2; kształt działki -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna, wyjątkowa działka o pow. 1,62 ha położona w Brudzewicach, 16 km od Stargardu. Grunt przyległy bezpośrednio do drogi asfaltowej, położony przy zabudowaniach. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zespół dziewięciu działek z drogą wewnętrzną położony nieopodal lasu w miejscowości gminnej Golczewo. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem   Gmina nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Domasławice, administracyjnie połączonej z Ruskiem, w pobliżu Darłowa, zaledwie około 7 km od morza. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu grunt rolny w miejscowości Gostyń Łobeski. Działka o powierzchni 1,15 ha leży na terenie za zabudowaniami. Nieruchomość jest w jednym kawałku i stanowi użytki IV.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 2.258 m2 Działka znajduje w nadmorskiej miejscowości Grzybowo gmina Kołobrzeg w odległości ok. 1,2 km od morza i położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł3 000 m² 125,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka nad jeziorem Sielsko idealna inwestycja! Unikatowa nieruchomość z bezpośrednim dostępem do wody! Powierzchnia działki z linią brzegową ok. 3000 m położona tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

563 500 zł80 500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ładny areał składający się z dwóch działek o pow. łącznej 8.05 ha. Działki położone są na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego przy drodze asfaltowej. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 075 m² 963,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż działka inwestycyjna w nadmorskiej części Darłowa - idealna pod inwestycję apartamentowo-turystyczną. Dzięki pełnej dokumentacji projektowej oraz prawomocnemu pozwoleniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

1 355 500 zł13 555 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną w Gryficach. Nieruchomość o powierzchni 13555 m2 w kształcie prostokąta usytuowana jest w sąsiedztwie zabudowy przemysłowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3012 m , położona bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Żeńsko, w otoczeniu natury i ciszy idealne miejsce na Twój dom.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł830 m² 59,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rekreacyjna nad jeziorem, chłopowo gmina Krzęcin. Działka rekreacyjna o pow. 830 m2 położona w bliskiej odległości od jeziora Paprzyca oraz w otoczeniu kilku innych większych.

Szczegóły ogłoszenia

899 800 zł4 090 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o metrażu 4090m znajdującej się tuż obok Szczecina - w Dobrej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 458 m² 205,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Mierzyn, 1458 m Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1458 m , położoną w doskonałej lokalizacji w Mierzynie. Działka.