dowolna

Działki zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 542 ogłoszenia

105 000 zł1 100 m² 95,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1100 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł900 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m , zlokalizowana w miejscowości Będzino.

Szczegóły ogłoszenia

1 218 500 zł2 437 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o powierzchni 2437 m2 mieści się w cichej części Mielenka. Działka uzbrojona w prąd, wodę miejską i kanalizację dla ośmiu domków letniskowych. Gaz znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 111 m² 48,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie na sprzedaż działka o powierzchni 5111 m2, zlokalizowana przy skrzyżowaniu ul. Niepodległości (międzyzdroje) i ul. Nadbrzeżnej (wicko). W pobliżu znajduje się stacja.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł531 m² 178,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka do rekreacji nad morzem Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 19 m x 28 m, o powierzchni 531 mkw., w odległości 1250 m od morza (w linii prostej).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się na pograniczu Kołobrzegu i Zieleniewa u zbiegu ulicy Brzoskwiniowej i Witosa (administracyjnie jest to Zieleniewo gmina Kołobrzeg). Wzdłuż działki przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł831 m² 1 022,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka inwestycyjna. Przeznaczona prawie pod każdą inwestycję. W ewidencji gruntów działka wpisana jako: inne tereny zabudowane, na których można wybudować np. biurowce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa, utwardzona, o pow. 620 m2 pod wynajem Koszalin. Działka znajduje się na osiedlu Nowobramskim w drugiej linii zabudowy przy jednej z wjazdowych ulic do Koszalina. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom rekreacyjny. Działka leży w pierwszej lini zabudowy od rzeki Dziwna z pięknym widokiem na wodę. Działka oddalona jest od morza ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 900 zł29 700 m² 46,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna położona w miejscowości Godowo, w gminie Maszewo. Działka z oznaczeniem klasy gruntu Ł IV, bez Miejscowego Planu Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł4 700 m² 10,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 4 700 m2 , w miejscowości Powidz, w powiecie koszalińskim, w gminie Polanów. Miejscowość położona jest w odległości 17 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 114.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 6 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka (przeznaczenie/status: usługowo-produkcyjna, z częścią terenów zieleni naturalnej i drogową) położona w Starym Czarnowie, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

59 300 zł801 m² 74,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek budowlanych położonych nad pięknym jeziorem dołgie. Kupujący nie płaci 2% pcc. Cena zawiera podatek vat. Działki budowlane położone w miejscowości Dołgie, ok. 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania rezydencjonalna działka położona w Niedźwiedziu granicząca bezpośrednio ze ścianą lasu. Nieruchomość w studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł1 023 m² 546,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana klasy rvi o powierzchni 1023m2, znajdująca się w kompleksie działek. Nieruchomość objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, podjętym.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł10 861 m² 10,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Charzynie jedyne 11 km od Kołobrzegu. Gleba klasy III- idealna propozycja dla rolnika i kogoś kto chce uzyskać status rolnika. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 497 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wołczkowie w okolicy ulicy Słonecznej. Wymiary 20m x 72m , droga i wjazd od strony zachodniej. Dojazd drogą utwardzoną (ślepa uliczka). Na sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 856 m² 59,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka pod usługi turystyki 5 km od morza, na skraju lasu Działka budowlana o powierzchni 3 856 mkw. w kształcie zbliżonym do trapezu prostokątnego o wymiarach ok. 57 x 77 m,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks 26 działek budowlanych - Dąbrowa Nowogardzka, gmina Nowogard Oferujemy atrakcyjny kompleks 26 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Dąbrowa Nowogardzka.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł2 670 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 2670 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka przeznaczona pod zabudowę. Polecam! : Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana | między morzem A jeziorem | idealna pod inwestycję Na sprzedaż działka budowlana nr 4/91 o powierzchni 414 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działki rolne w trakcie przekształcania na budowlane w nadmorskiej miejscowości Łącko, k. Jarosławca w gminie Postomino. Lokalizacja: - łącko - Nad Morzem -.

Szczegóły ogłoszenia

1 502 500 zł3 005 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość gruntowa z linią brzegową jeziora w Kołczewie. W pobliżu znajduje się pole golfowe Amber Baltic Golf Club, liczne tereny zielone i tereny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona w Mierzynie z wydanymi warunkami zabudowy, oraz pozwoleniem na budowę. Ulica Widokowa, boczna od Długiej. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 20, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

24 999 zł999 m² 25,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny kompleks działek położonych w malowniczej wsi Sibin, gmina Kamień Pomorski, powiat Kamieński. Działki usytuowane w odległości około 27 km od Morza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad jeziorem okolice Myśliborza, zachodniopomorskie. Na sprzedaż działka inwestycyjna przy jeziorze w Myśliborzu, dojście do jeziora od wskazanych działek zajmuje 5 minut. Zjazd z S3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena sprzedaży! Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w Konarzewie. Działka o powierzchni: 0,7028 ha. Nieruchomość położona jest na terenie płaskim, niezalewowym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł7 200 m² 34,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 7200 m2, położona w miejscowości Dygowo przy ul. Wesołej, ok. 12 km od Kołobrzegu. Nieruchomość w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł10 700 m² 5,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z linią brzegową rzeki Grabowej. Powierzchnia działki to 10700 mkw. (1,07 ha), kształt zbliżony do prostokąta, wymiary boków około 230 m x 50 m. Działka jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł800 m² 142,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Sianowie, ul. Dworcowa Na sprzedaż działka budowlana położona w Sianowie przy ulicy Dworcowej, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do drogi S6 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1709 m 2 w miejscowości oddalonej 7 km od miasta Gryfice. Działka posiada wydane warunki zabudowy - na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, jezierzany, gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 114.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł930 m² 124,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży 7 działek budowlanych w mieście Łobez. Do wszystkich działek zostały wydane Warunki Zabudowy. Działki o regularnym kształcie, położone są na skraju miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, cewlino pod Koszalinem Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Parcela gładka, równa, w kształcie prostokąta. Zdecydowanym atutem jest kierunek.