dowolna

Działki zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spacerowa

Dobra,zachodniopomorskie

279 000 zł1 104 m² 252,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobra pod Szczecinem to miejscowość, która już od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem osób chcących zamieszkać we własnym domu z ogrodem przy jednocześnie dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

239 000 zł1 007 m² 237,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- oferta na wyłączność - bardzo atrakcyjna oferta - jedyna taka na bezrzeczu oferta sprzedaży dwóch działek budowlanych, położonych W atrakcyjnej części bezrzecza - okolice ul. Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

550 000 zł766 m² 718,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Rewalu, położona ok. 400 m od morza, w cichej i kameralnej uliczce, o powierzchni 766 m2. Dla działki wydane warunku zabudowy pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Siadło Dolne

Siadło Dolne,zachodniopomorskie

275 000 zł1 022 m² 269,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1022m2 położona w Siadle Dolnym. Kształt działki regularny, prostokątny (ok. 20 x 25,5 m). Obowiązujący miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morelowa

Żórawie,zachodniopomorskie

200 800 zł2 008 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona przy ul Morelowej z bezpośrednim zjazdem z drogi. Teren płaski, nieogrodzony, bezpośrednie sąsiedztwo lasu. Na terenie tym obowiązuje plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ratowników

Sarbinowo,zachodniopomorskie

999 000 zł1 006 m² 993,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Geoportal: atrakcyjna niezabudowana działka o pow. 1006 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, ul. Ratowników. Działka zaledwie 350 m od morza! Media: gaz, prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czaplinek

Czaplinek,zachodniopomorskie

160 000 zł423 m² 378,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna dla osób szukających swojego miejsca w mieście na Pojezierzu Drawskim. Przedmiot oferty: działka budowlana w Czaplinku pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wywiórskiego

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

98 600 zł1 024 m² 96,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, osłonięte świerkami i topolami, na wzgórzu, z widokiem na miasto. Dostęp do gazu, prądu, wody i kanalizacji. Idealne na dom, albo zabezpieczenie oszczędności przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sławoszewo

Sławoszewo,zachodniopomorskie

350 900 zł3 190 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Foremna i duża działka w sąsiedztwie lasu o pow. 3190 m2 w Sławoszewie, gm. Dobra. Przedmiot oferty: nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,3190 ha. Typ transakcji: sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Redlica

Redlica,zachodniopomorskie

2 700 000 zł27 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Redlicy gm. Dobra, powiat policki o powierzchni 2.70 ha. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Dla częśći działki ustalono plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Morelowa

Żórawie,zachodniopomorskie

362 160 zł4 024 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy ul Morelowej z bezpośrednim zjazdem z drogi w bezpośrednim sąsiedztwem lasu Teren płaski, nieogrodzony, bezpośrednie sąsiedztwo lasu. Na terenie tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chałupy

Chałupy,zachodniopomorskie

65 000 zł1 014 m² 64,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1014m2, położona w Chałupach, gm. Świeszyno. Teren płaski. Nieruchomość w kształcie kwadratu. Media: prąd, woda, kanalizacja w odległości około 90m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Orna

Szczecin,zachodniopomorskie

252 000 zł1 264 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bajkowe Wzgórze Szczecin, orna, 71-844 Szczecin - wpisz w mapy Google Ogłoszenie dotyczy działki nr.19/3 o pow.1264m2 za 200zł/m2 = 252 000 PLN ( Możliwość negocjacji przy zakupie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 100 000 zł1 531 m² 718,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Rewalu, położona w odległości ok. 400 m od morza, o łącznej powierzchni 1531 m2. W maju 2022r. zostało wydane ostateczne pozwolenie na budowę 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

1 200 000 zł79 500 m² 15,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedania ziemię rolną o pow. 7,95ha położoną w Tanowie (10 km od centrum Szczecina) w samym środku lasu, na wysokości Bartoszewa, z przepływającą przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 200 000 zł6 700 m² 179,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana położona w gm. Dobra, powiat policki o powierzchni ok 6700 m2. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Wydano Decyzję o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lubiatowska

Koszalin,zachodniopomorskie

188 100 zł1 254 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1254 m2, zlokalizowana na cieszącym się dużą popularnością rejonie Koszalina. Usytuowana w okolicy domów jednorodzinnych. Luźna zabudowa, która gwarantuje zachow anie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

86 040 zł2 151 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 2151 m2, na sąsiednim terenie wydano decyzją O ustaleniu warunków zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Suchań

Suchań,zachodniopomorskie

45 000 zł10 331 m² 4,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 1,03 ha położona w rejonie Suchania. Grunt klasy iiib, przybliżone wymiary 290x36 m, dojazd z drogi gminnej. Grunt utrzymany w dobrej kulturze rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobra,zachodniopomorskie

395 000 zł1 180 m² 334,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję dużą działkę o pow. 1180 m2 w super lokalizacji w centrum Dobrej. W drodze przyłącza prąd, woda, kanalizacja, gaz. Teren płaski nieogrodzony. Dla terenu nie ma pzp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Miłowo

Miłowo,zachodniopomorskie

950 220 zł15 837 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 1,58 ha położona w miejscowości Miłowo skraju Doliny Dolnej Odry oraz Równiny Goleniowskiej, ok. 3 km na północ od Stepnicy, przy drodze prowadzącej do Wolina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chrząszczewo

Chrząszczewo,zachodniopomorskie

319 000 zł2 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przedstawiamy działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 2900 m2 znajdującą się w miejscowości Chrząszczewo na Wyspie Chrząszczewskiej. Od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Stepnica

Stepnica,zachodniopomorskie

100 375 zł1 825 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka położona nad Zalewem Szczecińskim z dużym potencjałem. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Stepnica Uchwałą nr XXI/202/2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

61 280 zł1 532 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1532 m2, na sąsiednim terenie wydano decyzją O ustaleniu warunków zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

677 025 zł341 700 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działka nr 25/1 o powierzchni 34,17 ha Miejscowość: świdwin, rusinowo Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tanowo,zachodniopomorskie

206 750 zł827 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetnie położona działka o pow. 827 m2 w Tanowie 14 km od centrum Szczecina z widokiem na las w otoczeniu nowych domów (luźna zabudowa). Przeznaczona w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grabowa

Karnice,zachodniopomorskie

265 000 zł1 891 m² 140,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuje działkę budowlaną w Karnice wraz z projektem domu i wszystkimi pozwoleniami .działka o wymiarach prostokąta 40x47m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

245 400 zł818 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 818 m2 w cenie 300 zł/m2 w kształcie prostokąta, teren płaski, dojazd drogą utwardzoną. W miejscowości trafostacja i hydrofornia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Stobno

Stobno,zachodniopomorskie

750 000 zł2 957 m² 253,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 2957 m2 położona w Obrębie Stobno z aktualnym pozwoleniem na budowę wolno stojącego budynku biurowo-socjalno-magazynowego wraz z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 000 000 zł3 031 m² 329,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 3031 m2 w gminie Dobra z pozwoleniem na budowę (wraz z dziennikiem budowy). Cena działki 615 tys. zł, projekt bez dodatkowych kosztów. Działkę można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

2 400 000 zł4 220 m² 568,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! oferta na wyłączność. Przedmiot oferty: nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 0,4220 ha położona w Drawsku Pomorskim. Typ transakcji: sprzedaż. Rynek: wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

150 000 zł1 185 m² 126,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1185 m.kw. położona na obrzeżach miasta w miejscowości Golczewo, 2 km od Stargardu. Grunt znajduje się na spokojnej, ślepej ulicy, przy której powstają domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

279 000 zł55 844 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny grunt o powierzchni około 55844 m2 (5,5844 ha) usytuowany w bliskim sąsiedztwie do wsi Grabowo (około 6 km do centrum Stargardu). Grunt cechujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Tarnowiec

Tarnowiec,zachodniopomorskie

79 000 zł3 010 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wydzielone działki rolne pod zabudowę jednorodzinną w ładnej okolicy, około 10 km od Goleniowa. Teren położony przy drodze asfaltowej. Częściowe uzbrojenie w drodze. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Stargard,zachodniopomorskie

3 990 000 zł39 695 m² 100,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W ofercie działka o powierzchni 39695 m2 w odległości 20 km od Szczecina w pobliżu Stargardu, ok. 30 km od portu lotniczego w Goleniowie. Działka inwestycyjna o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

12 000 zł6 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajmu plac ok. 6000 m2 położony na Gumieńcach w sąsiedztwie działających firm z różnych branż. Plac jest nieutwardzony. Dostęp do wszystkich mediów. Dodatkowo można wynająć halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Aleja Niepodległości

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

423 080 zł3 022 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Borne Sulinowo, określane często jako jedno z najbardziej tajemniczych miast w Polsce, to miejscowość położona w województwie zachodnio-pomorskim, w powiecie szczecineckim. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

168 000 zł894 m² 187,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Kobylance Os. Zielone, 25 km od centrum Szczecina (około 25 minut jazdy samochodem, ok. 10 minut od Stargardu Szczecińskiego), od jeziora oddzielona jest lasem, przylega do lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komarowo

Komarowo,zachodniopomorskie

2 320 000 zł33 000 m² 70,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna we wsi Komarowo, gmina Goleniów. Powierzchnia terenu 3,3 ha. Teren na dzień dzisjejszy jeszcze dziewiczy, z dala od jakichkolwiek zabudowań. Jest też możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

98 000 zł1 145 m² 85,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam, działkę w Witkowie Drugim k/kluczewa , (1,5km od os.Pyrzyckiego) 1145m2. Woda, prąd-skrzynka, blisko mzk, boisko Orlik. Wydane warunki zabudowy. Sąsiedztwo nowowybudowanych domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

199 000 zł859 m² 231,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichym zakątku dobrej Powierzchnia 859 m2. W ewidencji gruntów i budynków oznaczona symbolami klasoużytku Bp tj. zurbanizowane tereny niezabudowane. W pobliżu szkoła,.