dowolna

Działki zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 542 ogłoszenia

1 036 776 zł141 058 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prywatny las w Chocimino, gm. Polanów Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka rolno-budowlana, niezabudowana położona w miejscowości Powalice w gminie Sławoborze w odległości ok 40 km (37min samochodem) od Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Działka o powierzchni 987 m w Gąsierzynie ostatnia z kompleksu, blisko Zalewu Szczecińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatniej dostępnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł195 200 m² 3,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o pow. 19,52 ha w obrębie Gajewko na Pojezierzu Drawskim 0% prowizji od kupującego Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko Sprzedający lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł3 379 m² 144,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Rzędziny to niezwykle malowniczo położona wieś w województwie zachodniopomorskim w powiecie polickim, gmina Dobra, przy granicy polsko-niemieckiej. W okolicy znajdują się liczne lasy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mega obniżka ceny! już dzisiaj zobacz tą ofertę! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej w Goleniowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1100 m2 położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Możliwość uzyskania warunków zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo Polecam! Na sprzedaż dużą i funkcjonalną działkę pod zabudowę o powierzchni 1000 m2, położoną w malowniczej części wypoczynkowo-rekreacyjnej wsi Jelenin usytuowanej nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka położona w Ustroniu Morskim 900 m od morza z wydanym pozwoleniem na budowę! informacje podstawowe: powierzchnia: 1044m2 Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

360 360 zł3 003 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana o pow. 3004m2, zlokalizowana w miejscowości Łęgi, gmina Dobra, powiat policki, ul. Na Świdwie. Brak planu zagospodarowania przestrzennego, wg.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł700 m² 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przy Jeziorze Woświn o powierzchni 700 m2, w miejscowości Tucze położone 39 km od Stargardu, 1h jazdy samochodem od Szczecina. * powierzchnia oferowanej działki.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy bardzo atrakcyjnie położone działki o powierzchniach min. 3000m2 z wydanymi warunkami zabudowy umożliwiającej budowę domu jednorodzinnego. Działki z dostępem do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 553 m² 1 281,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: mielenko urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł51 000 m² 7,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 5,10 ha położona w miejscowości Będzino, bezpośrednio przy drodze ekspresowej S6. Teren płaski, ziemia w ciągłej uprawie - aktualnie rzepak.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 020 m² 312,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę , położoną w odległości 150 metrów od jeziora Koprowo. Na działce o powierzchni 1020 m2 stoi domek "jeremi" o powierzchni 25m2 i jest aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 744 m² 73,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zabudowana działka gruntu zlokalizowana we wsi Sarbia, granicząca z rzeką Odległość do Kołobrzegu wynosi 18 km, natomiast do jeziora Resko Przymorskie 7,5 km Nasze biuro: kołobrzeg ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 204 480 zł10 014 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działki inwestycyjne objęte miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z dopuszczeniem pod produkcję, składy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł9 825 m² 26,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ucieknij od zgiełku miasta wyjątkowa działka z lasem w Parsowie! Na sprzedaż malowniczo położona działka rolna, na której możesz postawić dom. Działka o powierzchni 9825 m w.

Szczegóły ogłoszenia

236 500 zł1 049 m² 225,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość od morza: ok. 1300 m (spacer przez sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł20 600 m² 62,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w miejscowości Dargobądz w gminie Wolin, przy obwodnicy S3 z bajecznym widokiem na Zalew Szczeciński. Szukasz atrakcyjnej działki w warunkami zabudowy. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

223 574 zł3 001 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Piękna działka w miejscowości letniskowej, chlebowo, cieszyno k. Złocieńca Oferujemy do sprzedaży działkę w Chlebowie, gmina Złocieniec. Zbywana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowego miejsca, gdzie natura harmonizuje ze spokojem i przestrzenią? Ta malownicza działka o powierzchni 7300 m nad jeziorem Zieleniewo w powiecie choszczeńskim, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

15 661 700 zł156 617 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z linią brzegową jeziora. Teren o powierzchni ponad 15 ha, leżący bezpośrednio nad jeziorem, dające szerokie możliwości inwestycyjne, ponad 1 kilometr linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł906 m² 186,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Geoportal: Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o pow. 906 m2 z warunkami zabudowy miejscowości Niekłonice przy ul. Jagodowej. Decyzja o warunkach zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 174 m² 92,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domb Nieruchomości w imieniu naszego klienta przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej z wz w Stepnicy. Stepnica to miasto w powiecie Goleniowskim.Znajduje się tu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje mpzp Symbol mr.2,.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł40 352 m² 3,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek położonych w miejscowości Sianów wzdłuż rzeki Polnica o łącznej powierzchni 4,0352 ha. Działki nie są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż: żdżary, gmina Goleniów, powiat Goleniowski. Identyfikator działki: 320402_5.0013.81/37 Województwo: zachodniopomorskie Powiat: goleniowski Gmina: Goleniów Obręb: Żdżary Numer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż starannie wyselekcjonowana i atrakcyjna działka budowlana położona w bardzo dobrze skomunikowanej części Mierzyna, łączącej spokój z wygodnym dostępem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 860 m² 160,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek w zielonej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Szczecina Skolwin. Łączna powierzchnia to 2860 m w.

Szczegóły ogłoszenia

484 650 zł3 231 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oto nieruchomość zlokalizowana w Kamieńcu, gmina Kołbaskowo, w zacisznym miejscu i z dala od zgiełku dając gwarancję odpoczynku i relaksu. Bliskość rozlewiska Odry Zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 150 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Cewlino, przy ul. Miętowej, zaledwie 7 km od Koszalina. Cewlino to idealna baza wypadowa na wycieczki rowerowe, spacer po lesie czy wyjazd nad jezioro. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł5 029 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow 5029m2 zlokalizowaną w miejscowości letniskowej Cieszyno w woj. Zachodniopomorskim w gminie Złocieniec. Do nieruchomości przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działek budowlanych w prawobrzeżnej cześci Szczecina- płoni. Lokalizacja: niepowtarzalna i malownicza: - położenie na wzniesieniu, - bezpośrednio za terenem nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka o powierzchni 70.700 m2 stanowiąca łąki, znajdująca się w Laskach Koszalińskich. Działka w kształcie trapezu położona jest w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z możliwością podłączenia wody i prądu, idealna pod różnego rodzaju działalność gospodarczą, magazynowanie, bazę transportową lub inne cele inwestycyjne. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w kompleksie podobnych nieruchomości położona zaledwie 5 km od plaży w Pogorzelicy. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 083 m² 91,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży są działki zlokalizowane w miejscowości Lubowo Na sprzedaż działki o powierzchniach: - 0,1083 ha - 0,1084 ha - 0,1084 ha Dojazd drogą gruntową (w cenie udział.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 300 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz zamieszkać na wsi, oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 1300 m2, położoną w obrębie Modrzewo, gminy Suchań. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł833 m² 360,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona, na lekkim wzniesieniu, nasłoneczniona działka w Dobrej. Powierzchnia 833 m2, kształt kwadratu. Teren uzbrojony : prąd i gaz na granicy działki, woda w drodze/ obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł7 196 m² 90,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zainwestuj w Zachodniopomorskim! Wałcz, teren specjalnej strefy ekonomicznej. Do sprzedaży niezabudowana działka o powierzchni 7 196 m 2 w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.