dowolna

Działki zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 542 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż słowenkowo, gmina sławoborze Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2,55 ha, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł16 200 m² 86,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren nad jeziorem w odległości 1,5 km od morza pod zabudowę usługową Działka budowlana o powierzchni 16 200 mkw., położona w odległości ok. 1,5 km od morza. W nowym.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 342 m² 81,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad morzem. Działka budowlana o powierzchni 1 342 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 26 x 52 m zlokalizowana w odległości 5 km od morza. Bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł10 170 m² 39,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na jezioro Miedwie, turze gm. Pyrzyce, 398.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na jezioro Miedwie (odległość 1000 m). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 010 m² 158,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane -3 szt. w miejscowości Rurzyca gmina Goleniów. Cena dotyczy zakupu jednej działki. Działka nie jest ogrodzona ani zadrzewiona, co pozwala na pełną.

Szczegóły ogłoszenia

462 250 zł184 900 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w gminie Nowogard, obręb: żabowo. Działka o powierzchni: 18,49 ha, o klasie gruntu: psv (0,27 ha), psvi (6,90 ha), w (1,22 ha),.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 670 m² 179,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1670 m2, położna w miejscowości Mielenko, oddalona ok. 1,2 km od morza. Idealne miejsce dla miłośników ciszy i spokoju. Teren bardzo urokliwy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie niepowtarzalna, duża działka o powierzchni 1560 m2 w Międzywodziu, zaledwie 5 minut od plaży! Nieruchomość położona jest pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zalewem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł14 400 m² 1 205,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

"Kozi Młyn", ponad stuletnia nieruchomość położoną w Świerznicy, gmina Rąbino, powiat Świdwiński w województwie zachodniopomorskim tuż przy rzece Świerznica, stanowiąca dopływ rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł997 m² 190,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w okolicy ulicy Jesiennej w Gryfinie. Działki położone na lekkim wzniesieniu, w większości płaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 001 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w otulinie Ińskiego Parku w pobliżu jeziora Ińsko. Działki o powierzchni od 3.001 m2 do 3.852 m2 znajdują się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 900 zł5 000 m² 207,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Brojce przy ulicy Kolonia Trójka idealna dla inwestora nieopodal parku rozrywki Hossoland informacje podstawowe: powierzchnia: 5000 Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

244 160 zł872 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 872 m Bobolin, gm. Kołbaskowo Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 872 m , płaski teren. - media: prąd przy działce - Sąsiedztwo domów mieszkalnych oraz spokojnych,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 325 m² 59,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka budowlana 1325 m | Będzino k. Sarbinowa i Mielna Przedmiotem oferty jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł4 200 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 4 200 m2 usytuowany w miejscowości Bierzwnik Czynsz najmu 4 500,00zł/m-c/netto do.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł7 815 m² 408,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży nieruchomość składającą się z 2 działek w doskonałej lokalizacji pierwsza linia jeziora Miedwie. To oferta, która łączy w sobie prestiż, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 530 m² 35,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Parsęcko - działki budowlane na uboczu. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane (w trakcie podziału geodezyjnego) położone w Parsęcku, gmina Szczecinek, na kolonii. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

164 650 zł3 293 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka, atrakcyjna ze względu na lokalizację położona w turystycznej miejscowości Lubczyna w gminie Goleniów. W pobliżu dużego jeziora Dąbie .Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży działki budowlane 20 km od Gorzowa na pograniczu woj. zachodniopomorskiego z wydanymi warunkami zabudowy : budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr. 11/27 o powierzchni 2663 m2 ,znajdująca się w kompleksie działek gruntu , położona w powiecie szczecineckim ,we wsi Stepień , gmina Biały Bór. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

107 563 zł583 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 583m2 pod zabudowę jednorodzinną! blisko jeziora Ińsko! mpzp i media! Oferta sprzedaży działki o powierzchni 583m2 zlokalizowanej w miejscowości Ińsko gm. Stargard,.

Szczegóły ogłoszenia

151 000 zł1 730 m² 87,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlana położona w Łęczynku - okolice Białogardu Położona w spokojnej, zielonej okolicy zaledwie 3 km od centrum Białogardu. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przestawiamy Państwu działkę nad Morzem Bałtyckim i jeziorami Wicko i Kopań w miejscowości Jarosławiec, powiat sławieński. 11300 m2 działki rolnej z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 z decyzją o warunkach zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona w niedalekiej odległości od naszego morza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka nr.89/5 o pow.5537m2 położona w miejscowości Stojkowo. Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie lasu i jeziora, z dala od miejskiego zgiełku - Kołobrzeg.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł11 400 m² 10,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka siedliskowa 1,14 ha w otoczeniu lasów - blisko jeziora Niewlino (gm. Czaplinek) 0% prowizji od kupującego! Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający Szukasz miejsca z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

118 360 zł1 076 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w kompleksie 12 działek w Ninikowie, gmina Karnice. Działka w kształcie nieregularnym o powierzchni 1076 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tania działka i magazyn obok dworca pkp. S6. Działka o powierzchni 2419 m2, teren płaski, o głównych wymiarach: 62 x 40 metrów, działka częściowo utwardzona, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł750 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękne i kameralne miejsce wśród istniejącej jednorodzinnej zabudowy! Blisko przyrody i z dobrym dojazdem do centrum Koszalina. Urokliwa działka niezabudowana, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł16 460 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym kawałku ziemi z dala od zgiełku miasta, otoczonym lasami i jeziorami? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż trzy działki o łącznej powierzchni 1,6460 ha.

Szczegóły ogłoszenia

171 500 zł3 430 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana zaledwie 9 km od Goleniowa przy drodze asfaltowej. Informacje podstawowe: powierzchnia: 3430 m2 Kształt działki: nieregularny Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę , Żelisławiec gmina Stare Czarnowo, powiat gryfiński. Działka o pow. 9026 m2 położona przy drodze asfaltowej na wjeździe do miejscowości Żelisławiec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w Rzepnowie 908 m | Media w drodze | Spokojna okolica Lokalizacja: rzepnowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 576 m² 27,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o numerze ewidencyjnym 121/1 o powierzchni 3576 m2 ,znajdująca się w kompleksie dziesięciu niezabudowanych działek gruntu , położona w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 042 m² 184,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego! Działka gruntu o pow. 1042 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Nowych Bielicach. Nieruchomość stanowi atrakcyjną inwestycję, idealną pod budowę farmy fotowoltaicznej lub magazynu energii. Lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

416 640 zł5 208 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kołczewo, w pobliżu Międzyzdrojów. Kompleks 4 działek o łącznej powierzchni 5208m2, nie wszystkie graniczą ze sobą. Istnieje możliwość wyboru innych działek. Teren posiada aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

130 260 zł1 002 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Działka z wydanymi warunkami zabudowy. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą oferta sprzedaży działki budowlanej, położonej we wsi Motaniec, gmina Kobylanka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, uzbrojona, położona w powiecie gryfińskim, w gminie Gryfino. Działka znajduje się na ulicy Stanisława Lema, co gwarantuje piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł720 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod zabudowę jednorodzinną! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Dołujach. Działka jest w kształcie prostokąta. Teren na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 020 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie przepięknie położone działki w Mierzęcinie (gmina Wolin) o powierzchni 3020 m2 każda, położone tuż przy Jeziorze Ostrowo. Jezioro Ostrowo obejmuje powierzchnię 378 ha.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij