dowolna

Działki zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 549 ogłoszeń

799 000 zł797 m² 1 002,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na górnym Warszewie. Działka o powierzchni 797m2 wymiarach 32m x 22m. Druga linia zabudowy. Wokół działki zabudowane. Mpzp. Media: woda i kanalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł5 029 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka w miejscowości letniskowej, cieszyno k. Złocieńca. Oferujemy do sprzedaży działkę w Cieszynie, gmina Złocieniec. Zbywana nieruchomość o powierzchni 5029 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 041 m² 29,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 4041 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Powidz gm. Polanów. Nieruchomość położona w sąsiedztwie terenów leśnych,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 032 m² 101,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1032 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 100 m² 95,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1100 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

49 500 zł7 159 m² 6,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona na obrzeżach Nowogardu. Informacje podstawowe: powierzchnia: 7159m2 Kształt działki: nieregularny Działka: środkowa Wygląd działki: pusta.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł15 194 m² 16,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z dostępem do rzeki Gwda - Gwda Mała, blisko Szczecinka! Szukasz miejsca, które łączy naturę, przestrzeń i ogromny potencjał inwestycyjny? Ta oferta to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 527 m² 58,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działki położone w 72-310 Makowiska / Płoty o powierzchni 1527m 2 oraz 1523 m 2! Działki są prostokątne oraz płaskie co znacznie ułatwia ich.

Szczegóły ogłoszenia

245 050 zł1 690 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek w Lipianach - Osetna, nad Jeziorem Będzin Działki z dostępem do wody, idealne pod inwestycję na przyszłość. Powierzchnia działki wynosi 1690 m2 media.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł11 306 m² 75,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnego miejsca na relaks w otoczeniu natury? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę gruntu nr 11/6, położoną w malowniczej miejscowości Żabin, w obrębie ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

102 305 zł2 923 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu działkę pod zabudowę w miejscowości Dębice, gm. Maszewo. Przedmiotem oferty jest duża działka o pow. 2923 m2 położona jest na skraju miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 160 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wołczkowo - działka Z drogą polbrukową - cały komplet mediów unikatowa oferta Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1160 m2. Cechy charakterystycze: - dojazd kostką polbrukową -.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł735 m² 134,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Biesiekierz, na osiedlu domków jednorodzinnych! Biesiekierz to wieś gminna, położona przy drodze krajowej nr 6, która łączy tę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w studium przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Możliwa zabudowa na podstawie warunków zabudowy. Energia elektryczna,woda i kanalizacja deszczowa w drodze obok.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 430 m² 52,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki sąsiadujące o powierzchni 1430 m2 oraz 1239 m2 położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od miasta Gryfice. W pobliżu piękne jezioro 0raz dwie plaże.

Szczegóły ogłoszenia

3 125 000 zł5 439 m² 574,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod ośrodek wypoczynkowy - Gąski, gm. Mielno, 400 m do morza w linii prostej. Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 0,55 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł150 400 m² 13,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż trzy działki o ogólnej powierzchni 15.04ha zlokalizowane nad Jeziorem Drawsko przy Zatoce Kluczewskiej 300 m od plaży gminnej na obrzeżach miejscowości Kluczewo gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki z wydanymi warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 1032m2 i 1047m2 na obrzeżach miejscowości Pławno gm. Czaplinek. Spis.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł9 275 m² 70,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia działki nr 145/2 to 9275 m , wymiary w przybliżeniu to 33,53 x 300 m, dojazd do działki drogą asfaltową, grunty klasy iva,iiib, około 3200m2 to teren pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę rolną w Brojcach. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 8700 m2, w kształcie długiego prostokąta z bardzo dobrym dojazdem do działki od ulicy Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną Będzinie! Będzino to miejscowość gminna położona między Koszalinem ( 14 km ) a Kołobrzegiem ( 30 km), a także w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł3 196 m² 119,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą jest sprzedaż działki o pow 3196m2 z możliwością podziału i wytyczeniem drogi dojazdowej. Działka jest położona 500m od malowniczego jeziora Ińsko i jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka w Borzysławcu - gmina Goleniów. W pobliżu domki jednorodzinne. Obok las. Działka ma wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny. Położna około 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Gleźnowo, oddalonej zaledwie 9 km od nadmorskich Dąbek i Morza Bałtyckiego oraz 15 km od Darłowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł121 544 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niższa cena! Działka inwestycyjna idealna pod hale, magazyny! Przedmiotem sprzedaży jest duża działka rolna, niezabudowana położona w obrębie Kikorze gmina Osina (ok 15 km od Goleniowa i 10.

Szczegóły ogłoszenia

214 560 zł1 788 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są 3 działki 870m2, 1472m2, 1788m2 położone w miejscowości Rurzyca, blisko Szczecina. Dla działek nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z nieukrywaną radością mam możliwość zaproponowania pięknie położonych działek nad morzem. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania! Co przy obecnych zawirowaniach związanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł21 900 m² 168,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Sierakowo, niedaleko Polic i Szczecina. W pobliżu (ok. 1 kilometra) ma przebiegać Zachodnia Obwodnica Szczecina. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Kołczewo. Działka o powierzchni 1041 m kw., i wymiarach ok. 24 x 43m. teren płaski i suchy. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 003 m² 129,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.3003 m2 o wym. 35 x 86 prostokąt - grunty orne, w studium teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną niskiej intensywności.W drodze / ul. Na Świdwie/ prąd.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora Korzystno koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym dla dwóch rodzin Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 998 m² 270,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 4998 m2, położona w malowniczej części dzielnicy Bukowo. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Skolwinie (1130 m ) Idealna pod Twój Dom z Widokiem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 956 m² 84,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1956 m2 położona jest w miejscowości Dobino. To wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim, w gminie Wałcz. Leży około 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł920 m² 205,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osetna to malowniczo położona wieś w województwie zachodniopomorskim, nad jeziorem Chłop, oddalona o 4 kilometry od Lipian, 17 km od Myśliborza, 45 km od Gorzowa i 60 km od Szczecina. To.

Szczegóły ogłoszenia

630 060 zł10 501 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki w miejscowości Zastań o łącznej powierzchni 10501 m2, powierzchnie działek 5701 m2 i 4800 m2. Miejscowość Zastań jest położona nad Zalewem Kamieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

135 180 zł3 004 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 3004 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 995 zł3 348 m² 896,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę mieszkaniową okazja cenowa olecamy działkę budowlaną w Ustroniu Morskim o powierzchni 3345 mkw. Działka narożna - droga z dwóch stron. Na działkach obok powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł25 046 m² 147,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa posiadłość z własną linią brzegową jeziora Binowo koło Szczecina Na sprzedaż niezwykle malownicza działka o powierzchni 2,5 ha położona w miejscowości Binowo, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

126 960 zł1 058 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Konikowo, gm. Świeszyno, położenie: działka położona w kompleksie działek, na osiedlu mieszkaniowym nowo budowanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w atrakcyjnej miejscowości Białuń ok 4 km od Goleniowa i 3 km od tras komunikacyjnych S3 oraz S4, 5 km od lotniska. Jest to świetna.