dowolna

Działki zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 542 ogłoszenia

120 000 zł1 403 m² 85,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w malowniczej wsi 8km od morza Działka budowlana o powierzchni 1403 mkw. w kształcie trapezu o wymiarach ok. 45 x 35 m, położona w środku wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł3 361 m² 130,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod dom jednorodzinny lub zabudowę rekreacyjną Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3361 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu (ok. 51 m x 65 m). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z eleganckim sąsiedztwem apartamentowców. Działka budowlana w prestiżowej lokalizacji - pomiędzy morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Powierzchnia działki: 509 m2, wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 550 m² 264,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość zabudowaną halą magazynową w Płotach. Nieruchomość położona są pomiędzy zabudowaniami inwestycyjnymi z bezpośrednim zjazdem z głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł1 245 m² 51,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka może być twoja za 960 zł miesięcznie! sprzedaż na raty bez banku! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Działka budowlana ok. 20 km od Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Konikowo, gm. Świeszyno, położenie: działka położona w kompleksie działek, na osiedlu mieszkaniowym nowo budowanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka rolna położona w malowniczej miejscowości Komarowo, w gminie Goleniów, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni 6,5968.

Szczegóły ogłoszenia

841 320 zł221 400 m² 3,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w bliskiej okolicy Gryfic. Nieruchomości stanowi 13 działek o łącznej powierzchni 22 ha. Powierzchnia i klasa poszczególnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 856 m² 160,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na sprzedaż w Bobolinie Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 6856 m2, w kształcie zbliżonym do trapezu, z wymiarami około 125 m długości.

Szczegóły ogłoszenia

622 820 zł3 278 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana nadmorskiej miejscowości Gąski, gmina Mielno, w odległości ok. 850 m od morza. Gąski to mocno rozwijająca się miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 463 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3463 m , o regularnych proporcjach (ok. 127 m długości i 29 m szerokości), co daje szerokie możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3007m2 w kompleksie działek ul. Osadników Wojskowych Kołczewo gm. Wolin. Dostępne jeszcze 2 kolejne o podobnym obszarze. W kompleksie są już działki, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1101 mkw, w dobrej lokalizacji. Działka z dobrym dojazdem oraz dostępem do mediów: prądu, wody i gazu. To idealne miejsce na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 503 m² 1 197,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna w Niechorzu - 500 m od plaży Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości w jednej z najbardziej urokliwych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

110 160 zł1 224 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedaż działki budowlanej w miejscowości Dziki w gminie Szczecinek nad jeziorem Dzicze o pow. 1218 m2; spokojna, malownicza okolica z kilkoma jeziorami i terenami zielonymi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 615 000 zł21 793 m² 119,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Grunt inwestycyjny 2,18 ha, 1 km do morza, 280 m front przy drodze, śliwin Niechorze Na sprzedaż duża działka inwestycyjna o powierzchni 2,1793 ha (21 793 m ) położona.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł21 300 m² 22,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 21300 m2 w miejscowości Kopnica, gmina Darłowo. Działka o nieregularnym kształcie, podobnym do prostokąta. W miejski planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 686 m² 19,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Raciborów w powiacie Gryfickim. Nieruchomość rolna niezabudowana, składająca się z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Własność. Na sprzedaży działki położone w miejscowości Kicko. Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze gminnej zaraz za boiskiem. Powierzchnie od 996 m kw. do 1062 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 700 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości skoszewo/gmina wolin o pow. 2700 m2. Działka ogrodzona. Zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 2 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Oferta skierowana do Inwestorów! Mam wielką przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dużej działki w dzielnicy Szczecin Płonia. Działka zlokalizowana jest na samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 280 zł5 292 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży są działki budowlane przeznaczona pod inwestycję w Lipniku: - 701/7 o powierzchni 3299 m2, - 701/8 o powierzchni 1993 m2, działki sprzedawane są razem, łączna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną położoną przy jez. Kaleńskim w trakcie odralniania na działkę budowlaną obręb Żelisławie gm. Czaplinek. Działka numer 1 - pow. 1,6389ha - 327.780,00zł.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 244 m² 69,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1244 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

171 900 zł19 100 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna W słowienkowie - na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną, położoną w malowniczej miejscowości Słowienkowo, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę położoną w Koszalinie, w obrębie Dzierżęcino, przy ulicy Dzierżęcińskiej. Nieruchomość o powierzchni 1393 m2 jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 041 m² 29,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 4041 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Powidz gm. Polanów. Nieruchomość położona w sąsiedztwie terenów leśnych,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł947 m² 116,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w świetnej lokalizacji w bliskiej odległości od Goleniowa w Marszewie. Możliwość kupienia działki sąsiedniej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł7 290 m² 157,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Wałczu, osiedle Morzyce! Proponujemy działkę o powierzchni 7 290 m , położonej w spokojnej, malowniczej części Wałcza na osiedlu Morzyce.

Szczegóły ogłoszenia

554 500 zł1 109 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Rewal. Nieruchomość o powierzchni 1109 m2 w kształcie prostokąta. Możliwa zabudowa wolnostojąca, pensjonatowa,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł3 565 m² 138,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu unikatową działkę w wypoczynkowej miejscowości Moryń z zabytkowymi ruinami wiatraka holenderskiego! Nieruchomość o powierzchni 3 565m2zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 738 080 zł39 484 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja z potencjałem w idealnej lokalizacji, jednocześnie blisko cudownej natury Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki przemysłowej, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł3 662 m² 105,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy | 3662 m | Binowo, gm. Stare Czarnowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3662 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł6 000 m² 166,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki na granicy Dobrej i Płochocina. Działka o powierzchni 6000 m2 z dostępem do utwardzonej drogi. Dla przedmiotowego terenu brak jest planu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z pięknym widokiem w kierunku jeziora w Kaliszu Pomorskim na Pojezierzu Drawskim 0% prowizji od kupującego Wynagrodzenie Pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 030 m² 66,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka może być twoja za 26.600 zł i RATY 1150 ZŁ MIESIĘCZNIE. Sprzedaż na raty bez banku. Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 3 lat. Działka budowlana-.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 548 m² 195,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! obniżka ceny o 51 tyś! Na sprzedaż działka o powierzchni 2548 m2 o przeznaczeniu budowlanym, znajdująca się w Mierzynie, w bliskiej odległości ul. Kolorowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolną położoną w gminie Nowogard, obręb: struga. Nieruchomość o powierzchni: 2,16 ha, o klasie gruntu: łiv (1,49 ha), w-łiv (0,03 ha), lsvi (0,60 ha),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 901 m 2, zlokalizowana w gminie Wierzchowo, obręb geodezyjny Świerzczyna 0092. Dla zbywanego terenu brak jest mpzp i inwestor musi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - Stare Wierzchowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Stare Wierzchowo, w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij