dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

609 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

875 000 zł1 250 m² 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość na cele mieszkaniowo - usługowe: - w sąsiedztwie budynków użyteczności publicznej i terenów zielonych, - z utwardzonym parkingiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Jana Matejki 41

Śródmieście Świnoujście

1 042 234 zł61,85 m² 16 851 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego składającego się z sali sprzedaży, zaplecza, pomieszczenia socjalnego, wc i pomieszczenia gospodarczego, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Jana Matejki 41

Śródmieście Świnoujście

571 360 zł33,18 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego składającego się z sali sprzedaży, zaplecza z aneksem, wc i pomieszczenia gospodarczego, mieszczącego się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,62 m² 8 231,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł80,66 m² 15 497,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najpiękniejsza secesyjna kamienica Szczecina, ul. Św. Wojciecha 1. W samym sercu miasta, z dala od zgiełku ulicy, z widokiem na podwórko z fontanną. Parter, wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł101 m² 6 436 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy, dwupoziomowy, znajdujący się w ścisłym centrum przy ul. Źródlanej, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł199,36 m² 3 907,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 199,36m2 | Centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej 8 3 piętro, ścisłe Centrum Wyjątkowa lokalizacja: ścisłe centrum Koszalina, naprzeciw dworca pkp i pksdoskonała komunikacja: większość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Jedyna oferta sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim z dużą witryną od południowej strony. W okolicy centrum Goleniowa i parkingiem przed budynkiem. Oferujemy nowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł38,31 m² 18 115,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego. Lokal znajduje się w inwestycji sunday Resort w Ustroniu Morskim. Do ceny należy doliczyć udział w drodze o wartości.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł108,90 m² 10 642,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy na parterze zadbanej kamienicy przy Alei Piastów w Szczecinie. Wejście z klatki schodowej, istnieje możliwość zrobienia wejścia z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy, mieszczący się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 20/1 w Stargardzie o powierzchni 113,57m2, znajdujący się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,10 m² 6 698,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal na osiedlu Książąt Pomorskich o pow. 52,10 m2. W skład wchodzi parter o pow. około 26 m2, pokoje o powierzchni 9 i 8,60 m2 korytarz 7,40 m2- wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł91,41 m² 8 532,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy i zamykanym, pięknie zagospodarowanym "przed-ogródkiem" Śródmieście, okolice ulicy Jagiellońskiej, 5 Lipca., niedaleko al. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do sprzedaży duży lokal użytkowy, dwupoziomowy (parter z witryną oraz piwnica) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku handlowo-usługowym, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 000 zł194 m² 15 974,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna Inwestycja: lokal 194 m w Centrum Szczecina | roi 9,7% Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy wykończony w wysokim standardzie, położony w samym sercu Szczecina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal w bloku, duża witryna, w okolicy bloki mieszkalne, domki jednorodzinne i inne lokale usługowe. Zdjęcia lokalu poglądowe, zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 47 m , położony przy ul. Jagiellońskiej 67a. Układ i wyposażenie: duża, ustawna przestrzeń główna, pokój socjalny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł39,96 m² 6 256,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Okazja - Lokal użytkowy w ścisłym centrum Kołobrzegu w Pasażu Parsęta przy ul.Łopuskiego. Składający się z przeszklonego pomieszczenia głównego oraz toalety. Wejście od wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł39,96 m² 4 979,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż - Kołobrzeg, ul. Ppor. Edmunda Łopuskiego Do podanej ceny należy doliczyć vat 23%. Lokalizacja: ścisłe centrum Kołobrzegu Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży bezczynszowy, atrakcyjnie położony lokal usługowy o powierzchni 60 m , który doskonale nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej (np.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zarządzanie lub Własna Działalność? Zdecyduj! Kompaktowy lokal 32 m2 w nowszej kamienicy (1998 r.) przy ul. Barlickiego w Koszalinie to idealny punkt dla Twojej firmy lub gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Przestronny lokal użytkowy o dużym potencjale aranżacyjnym, idealny pod działalność usługową lub handlową. Obecnie funkcjonuje jako salon kosmetyczno-fryzjerski. Lokal posiada wejście.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł348 m² 7 183,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Uwaga Nowa niższa cena! Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę prosperującej restauracji usytuowanej nad stawem hodowlanym jest to idealne miejsce na do prowadzenia restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny w sercu Szczecina Stare Miasto, widok na Odrę 65 m wynajęty Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 65 m , zlokalizowany w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 900 000 zł480,64 m² 8 114,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowy budynek usługowy zaprojektowany w zakresie usług medycznych w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Nieruchomość nie posiada jeszcze pozwolenia na użytkowanie co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Główne atuty nieruchomości: w centrum miasta,wejście Z glównej ulicy,wysokie pomieszczenia ~3M,3 niezależne wejścia,możliwość podziału nieruchomości na 2 niezalezne lokale.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam mały lokal na działalność usługowo handlową bez pośredników.,w doskonałym punkcie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w samym centrum Gryfic 366,73 m Na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Gryfic. To wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

799 000 zł87,99 m² 9 080,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Promocja! nowa niższa cena Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 88 m2 położony w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego / Orląt Lwowskich. Doskonała lokalizacja do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł22,73 m² 6 995,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 22,73 m2 położony na parterze w Koszalinie przy ul. Młyńskiej. Nieruchomość składa się z sali sprzedaży, zaplecza oraz toalety. Lokal od wielu lat funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł79 m² 1 506,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 79 m2, położony w miejscowości Brudzewice, przy drodze, w dobrze widocznej i łatwo dostępnej lokalizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam Państwu lokal handlowo-usługowy położony w Gryficach przy skrzyżowaniu dwóch ulic Śniadeckich i ulicy Jana Dąbskiego, natomiast wjazd na działkę z zaopatrzeniem odbywa się od.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł30,03 m² 21 944,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż apartament typu studio o powierzchni użytkowej 30,03 m2 przy samym porcie jachtowym i ujściu rzeki Rega, mrzeżyno Lokal w stanie deweloperskim zlokalizowany jest na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł60,72 m² 2 783,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Na sprzedaż lokal użytkowy położony w centralnej części Sławna, przy ul. Basztowej 12 Lokal znajduje się w przyziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferujemy do sprzedaży prawo własności do lokalu użytkowego zlokalizowanego w Koszalinie przy ulicy J. Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni 87,99 m2, znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 111 m , położony w ścisłym centrum Połczyna-Zdroju w samym sercu ruchu pieszego i turystycznego. Atuty: - lokal z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł20,29 m² 9 807,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 20,29 m2, położony w samym sercu Koszalin, w starannie odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na trzecim,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł79,84 m² 4 383,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Stargardu, idealny pod działalność usługową. Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 79,84 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł168 m² 1 755 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal 168 m2 w centrum Ostrowic ( Pojezierze Drawskie) W pobliżu kilka jezior , ok. 1,5 km do jeziora Ostrowiec i 4 km. do jeziora Siecino. Lokal składa się z siedmiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowo - handlowy o pow. 369m2 wraz z dodatkową, przylegającą powierzchnią zewnętrzną ogrodzoną o pow. 245m2 oraz dwoma stanowiskami parkingowymi. Lokal wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż przestronny lokal o dużym potencjale aranżacyjnym, położony na parterze budynku przy ul. Zwycięstwa. Lokal posiada wysokość 2,9 m, co zapewnia komfort użytkowania oraz daje.