dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 331 ogłoszeń

249 000 zł57,22 m² 4 351,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest lokal niemieszkalny, w przyziemiu budynku mieszkalnego, przygotowany do adaptacji na lokal usługowy o powierzchni 57,22 m2. Uzyskana zgoda wspólnoty mieszkaniowej na.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²1 000 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w najlepszej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina. Właściciel oferuje stabilne stawki za koszty eksploatacji. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

55,10 zł/m²98 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia - 98 m2. Czynsz najmu 5400 zł. +Vat 23%, kaucja 1 miesięczna. 2 pokoje, łazienka, 2 toalety. Osobne wejście, szeroka klatka schodowa. Obok budynku miejsce do parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł175 m² 9 137,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną 7 domkami rekreacyjnymi - funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy Olesiówka. Nieruchomość położona w miejscowości Wicie, tylko 350 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł87,71 m² 2 268,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy 88 m2 - Strzyżno, gmina Stargard Cena: 199 000zł Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 88 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 029 zł98,19 m² 7 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w parterze budynku apartamentowo-usługowego w Świnoujściu. Zbywany lokal ma powierzchnię 98,19 m2 i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł295,50 m² 6 768,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż duży lokal usługowy w samym sercu Szczecina. Na powierzchnię 295 m2 składają się: - kilkanaście gabinetów o różnych powierzchniach, - dwie łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł207,78 m² 7 214,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W cenie kompleks 6 domków rekreacyjnych W rusinowie K. Jarosławca atuty: - gotowa inwestycja o wysokiej stopie zwrotu, - obiekt ceniony i rozpoznawalny przez turystów, - pełne obłożenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

13 950 000 zł1 856,80 m² 7 512,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Dzień dobry, przedmiotem transakcji jest obiekt handlowy zlokalizowany przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta Koszalin - Alei Monte Cassino - przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego 73.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²112 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajmu biuro o powierzchni 112 m2 składające się z 6 pomieszczeń o powierzchni 17,24 m2; 16,17 m2; 16,20 m2; 12,14 m2; 16,78 m2; 32,80 m2. II piętro w budynku z windą. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu d o wynajęcia nowoczesny lokal biurowy - blisko centrum miasta! Oferujemy do wynajęcia nowopowstały lokal biurowy położony w odległości ok. 1 km od Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

35,77 zł/m²137 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na czwartej kondygnacji kamienicy na szczecińskiej Starówce. Na powierzchnię 137 m2 składa się pomieszczenie typu open space (ok. 90 m2), dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowa Inwestycja w Centrum Nowogardu | Lokal z Pewnym Najemcą i Niskimi Kosztami urzymania Szukasz bezpiecznej inwestycji, która generuje stabilny dochód od pierwszego dnia? Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł303 m² 6 600,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Deptak Bogusława, idealne miejsce na handel, gastronomię usługi. Lokal dwupoziomowy na dole wejście z deptaku 100m2, góra 200 m2. Dwa dodatkowe wyjścia/wejścia, jedno z klatki, drugie.

Szczegóły ogłoszenia

73,90 zł/m²23 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina Wały Chrobrego, zaledwie " o krok od ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł69,69 m² 5 725,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 69,69 m2 | 5 piętro | Centrum Koszalina | ul. Armii Krajowej 8 Szukasz kompaktowej, funkcjonalnej przestrzeni dla swojej firmy w ścisłym centrum miasta? Ten lokal może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł105,05 m² 2 570 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy Myślibórz, ul. Bohaterów Warszawy 14/3 Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Bohaterów Warszawy 14/3.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta lokalu na wynajem położonego na I piętrze w kamienicy przy jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji jaką jest Stare Miasto i Wały Chrobrego. Kamienica położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł670 m² 4 776,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o łącznej pow. 18,70 m2 usytuowany na II piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowy - handlowy o pow. 143 m2 - nr 0.9 usytuowany w budynku Dworca PKP w Policach. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

831 894 zł198,07 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 198 m2 | Centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej 8 7 piętro, prestiżowa lokalizacja Wyjątkowa lokalizacja: ścisłe centrum Koszalina, naprzeciw dworca pkp i pksdoskonała komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²21,04 m² 821 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 11,49 m2 zlokalizowany na I piętrze budynku położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy na Podzamczu wśród lokali gastronomicznych, handlowych i birowych, z przeznaczeniem na handel i usługi. Na powierzchnię 50 m2 składa się sala konsumpcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

71,32 zł/m²19,63 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 19,63 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy. Duża szklana witryna z roletami antywłamaniowymi. Na podłodze na całej powierzchni terakota, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

137,83 zł/m²13,06 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet medyczny , specjalistyczny na wynajem Szczecin, os. Arkońskie (ul. Chopina) Szukasz miejsca na rozwój swojej praktyki w otoczeniu usług medycznych i ze stałym ruchem pacjentów? To.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł33,26 m² 7 516,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Wyjątkowy lokal użytkowy w centrum Kamienia Pomorskiego, ul. Kościuszki Sprzedaż lub wynajem - zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Choszczno Centrum, ul Wolności, do wynajmu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o pow. 100 m2, czynsz 3.500,00 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego,.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²160 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni około 160 m 2 , składający się z 10 oddzielnych pomieszczeń (w tym wliczone pomieszczenia gospodarczo-sanitarne),.

Szczegóły ogłoszenia

132 540 zł22,09 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ścisłe centrum, miejsce doskonale zlokalizowane z każdą częścią Koszalina. Parking, parter, wejście od ulicy. Lokal oznaczony na wizualizacji szyldem barber shop Powierzchnia 22,09 m2, składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł89,55 m² 10 485,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji tuż przy rozwijającym się centrum Szczecina, w sąsiedztwie Łasztowni.

Szczegóły ogłoszenia

84,35 zł/m²106,70 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy na wynajem lokal użytkowy usytuowany w parterze budynku apartamentowo-usługowego na ul. Wojskapolskiego w Świnoujściu, cenrtum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł270 m² 8 481,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 270 m , położony w samym sercu Szczecina przy popularnym Deptaku Bogusława. To jedno z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²12 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczecin/ Centrum / Wynajem/ Lokal biurowy/gabinet w nowoczesnym budynku. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Chcesz wynając lub sprzdać /lokal/ mieszkanie / dom /działkę /zdzwoń / napisz.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł22,99 m² 5 219,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal o pow. 22,99 m2, położony w centrum miasta Koszalina w Pasażu "kaszub" przy ul. Kaszubskiej. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze pasażu handlowego. Lokal posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność oferta wynajmu przestrzeni biurowej - zlokalizowanej W prestiżowej lokalizacji szczecina - wały chrobrego - lokale znajdują się reprezentacyjnej kamienicy - aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w świetnej, centralnej lokalizacji Szczecin, ul. Wyzwolenia 6. Idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

39,93 zł/m²112,70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 112,70 m2, zlokalizowany w okolicy Ronda Giedroycia. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,50 m² 8 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal użytkowy umiejscowiony w centrum Stargard - róg ul. Piłsudskiego oraz Konopnickiej. Lokal o powierzchni 47,5 m2 w skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Polecamy Państwu lokalu usługowy położony w Trzebiatowie przy ul. Sienkiewicza. Lokal usługowy o powierzchni użytkowej 50,40 m2 położony na parterze z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

100 000 zł63,30 m² 1 579,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 63,3 m , usytuowany w Barwicach przy ulicy Polnej. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, co zapewnia łatwy dostęp oraz wygodę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij