dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 331 ogłoszeń

11 €/m²196,74 m² 2 164 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 196,74 m2 na 4 piętrze, kuchnia i toalety do użytku wspólnego przez wszystkich Najemców. Pomieszczenia przystosowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość to skrajny budynek o funkcji usługowo-mieszkalnej w zabudowie szeregowej. 3 kondygnacje: przyziemie, wysoki parter i poddasze o powierzchni całkowitej przeszło 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem - budynek usługowy Z potencjałem inwestycyjnym Postomino | powiat sławieński Na wynajem funkcjonalny budynek usługowy, położony przy głównej ulicy w miejscowości Postomino.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł86,53 m² 6 934,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 86.53 m2, położony w przyziemiu (z oknami) w budynku z cegły z 2002 roku. Doskonała lokalizacja w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w ścisłym Centrum. Na powierzchnię 37 m2 składają się trzy poziomy: - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Apartamenty nad jeziorem- kameralna inwestycja z widokiem na Jezioro Myśliborskie! oferta bez prowizji dla kupującego! Z dumą prezentujemy wyjątkową inwestycję deweloperską firmy stb Sp.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²240 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok.240 m2 zlokalizowany w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina. Na powierzchnię 240 m2 składa się w sumie 12 pomieszczeń (pokoje biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal parterowy o powierzchni 160 m2 z dużymi witrynami. Lokal położony jest przy spokojnej ulicy, na obrzeżach Nowogardu, w Karsku. Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo usługową, usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym, w centrum Szczecina (okolice Parku Kasprowicza, jasnych Błoni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Chciałbyś otworzyć coś swojego, ale brakuje pomysłu ? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie lokal o pow. 33 m2 położony na działce 554 m2 przygotowany pod gastronomię w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni 62,5m2 położony w sercu Szczecina. W skład lokalu wchodzi open space z możliwością jej podzielenia. Dodatkowa przestrzeń to.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł69,60 m² 4 238,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 69,6 m2 położony na II p. CH Rondo w Stargardzie. Przeznaczenie pod handel, biuro lub usługi. Jedna duża sala z pięknym widokiem na park. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł107 m² 42 056,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Marzysz aby dobrze zarabiać nad morzem! Ta oferta jest dla Ciebie! W sprzedaży lokal gastronomiczny na ogrodzonej działce blisko morza. W skład nieruchomości wchodzi: - działka 604m2 -pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł63 m² 5 809,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Jeżeli szukasz pięknego miejsca gdzie siedziba twojej firmy będzie reprezentować się z klasą, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty. Lokal niemieszkalny wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²74 m² 5 772 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 74 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu! Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²44,60 m² 2 631 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena za m2 - do konca roku 2026 - 55 pln netto - od 1 stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Ofertą sprzedaży jest firma z tradycjami, funkcjonująca i istniejąca od lat 60. Oferta jest skierowana do pasjonatów i koneserów rzemiosła. Cała firma składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²333 m² 19 647 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokale pod usługi medyczne lub biura. -Obiekt klasy premium. -Winda -do każdego pomieszczenia doprowadzona woda -możliwość własnej aranżacji -hala garażowa pod budynkiem -brak płatnej.

Szczegóły ogłoszenia

69,27 zł/m²53,85 m² 3 730 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Lokal składa się z korytarza toalety i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²300 m² 21 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Media w cenie! Do wynajmu niezależna powierzchnia biurowa w wysokim standardzie, w biurowcu zlokalizowanym w śródmieściu. Wynajem możliwy od zaraz. I piętro, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł145,20 m² 10 330,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu niezwykłą okazję, która może odmienić oblicze Waszej działalności! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy, usytuowany w sercu Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferta bezpośrednia - kupujący zwolniony Z prowizji biura nieruchomości - 0% Przedmiotem oferty jest bezczynszowy lokal handlowo- usługowy umiejscowiony przy ul. Mickiewicza w Dębnie.( powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł123,50 m² 14 574,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy położony w ścisłym centrum miasta. Lokal narożny z dużymi witrynami, dzięki czemu jest bardzo dobrze wyeksponowany. Przez kilkanaście lat w lokalu prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy/magazynowy o pow. 50m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w Rokita Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

49,49 zł/m²76,79 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Super ofera! Oferujemy państwu na wynajem lokal o powierzchni 76,79m2, położony w centrum Goleniowa. Nieruchomość znajduje się na parterze z wejściem od chodnika w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²268 m² 13 132 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowy lokal z dużą witryną, ogrzewanie z nawiewnic gazowych, dużo miejsc parkingowych. Nowoczesny kompleks pawilonów, na Prawobrzeżu z wyjątkowym designem oraz praktycznością.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²30,74 m² 1 168 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 30,74 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

20,91 €/m²350 m² 7 319 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Obiekt, zlokalizowany w samym centrum miasta, stanowi atrakcyjne miejsce dla prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowym atutem jest łatwość dojazdu do kompleksu środkami komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²25 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy | 25 m | układ jednopokojowy Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 25 m , zlokalizowany w budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Komfortowa powierzchnia biurowa na wynajem. Super Lokalizacja i nowa cena, światłowód:) Ofertę stanowi wynajem przestrzeni biurowej o powierzchni 432 m2, po remoncie, znajdującej się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenie usługowe składające się z dwóch pokoi o pow. 13,9 m2 oraz 5,1 m2, zlokalizowane na piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa, przy Sądzie Rejonowym. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

29,41 zł/m²170 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, do wynajęcia nietypowo zlokalizowany lokal o powierzchni ok 170 m2 na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej. Wjazd na posesję od ulicy Dubois. Lokal do adaptacji, możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²32,50 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum miasta, położony w budynku na I piętrze. Lokal o powierzchni 32,5 m kw, składający się z dwóch przechodnich pomieszczeń. Do obu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²900 m² 40 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym zlokalizowany na drugim piętrze budynku biurowo usługowego na pograniczu Centrum i Starego Miasta. Powierzchnia 900 m2 stanowi całe pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

28,99 zł/m²30,60 m² 887 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 30,60 m2 usytuowany na I piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

53,53 zł/m²170 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 1 piętrze kamienicy z windą, odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł325 m² 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż budynek w miejscowości uzdrowiskowej, 500 m od centrum. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr ew. 82/1.

Szczegóły ogłoszenia

69,29 zł/m²51,09 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Do lokalu wejście zabezpieczone domofonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 136 m² 608,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Obiekt z przeznaczeniem na akademik lub hostel, w pobliżu Politechniki Koszalińskiej. Przedmiot transakcji obejmuje nieruchomość stanowiącą prawo.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł155 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Na sprzedaż komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 3 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe