dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

55,71 zł/m²70 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokalu - Mierzyn (atrakcyjna lokalizacja początkowa) Do wynajęcia lokal użytkowy położony w bardzo dobrej, początkowej części Mierzyna - w miejscu o dużej widoczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kopernika

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł35 m² 10 114 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na sprzedaż lub wynajem Jeśli poszukują Państwo kameralnej, gotowej do pracy przestrzeni do obsługi klientów lub pacjentów, ta oferta będzie idealnym wyborem. Prezentujemy estetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

66 zł/m²550 m² 36 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:własny parking

Wyłączny Przedstawiciel Wynajmującego: litwiniuk Property Sp. z o.o. Do wynajęcia w pełni wykończona i wyposażona w meble powierzchnia biurowa klasy A w biurowcu "brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 000 zł192 m² 8 865,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni Świetna lokalizacja pod działalność medyczną - bezpośrednie sąsiedztwo apteki oraz park po drugiej stronie ulicy , co naturalnie generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

56,45 zł/m²62 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy z przeznaczeniem gastronomicznym, położony przy ulicy Grzymińskiej, w doskonałej lokalizacji o dużym potencjale biznesowym. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

40,32 zł/m²62 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy bardzo dobrą ofertę lokalu na wynajem na parterze w znakomitej lokalizacji blisko sądu. Lokal w całości ma 62 m 2. Składa się z 3 dużych gabinetów, jednego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

100 zł/m²63 m² 6 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy znajduje się w budynku handlowo usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul. Wyszyńskiego 6. Lokal znajduje się na parterze, wejście bezpośrednio od ul. Wyszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35,71 zł/m²154 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu użytkowego położonego W ścisłym centrum szczecina W sąsiedztwie bramy portowej. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 153,99 m2. Lokal znajduje się na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

70 zł/m²300 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biura do wynajęcia wysoki standard | Szczecin Gumieńce Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w reprezentacyjnej części budynku produkcyjno-magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

30 000 zł4 m² 7 159,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja dla mieszkańców i inwestorów w Hanza Tower. Oferujemy komórkę lokatorską w nowoczesnym wieżowcu mieszkalno-usługowym w centrum Szczecina (al. Wyzwolenia) Powierzchnia 4,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Sławoborze

Sławoborze,zachodniopomorskie

189 000 zł100 m² 1 890 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Promocja! obniżka ceny! Chciałbyś rozpocząć własną działalność? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie lokal użytkowy z antresolą o powierzchni 100 m2 w samym centrum Sławoborza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

85 000 zł47 m² 1 808,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do kupna lokal handlowy o powierzchni użytkowej 47m2 znajdujący się w miejscowości Płoty. W lokalu zostały wymienione okna na pcv a na podłogach położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

21,71 zł/m²410 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu powierzchni magazynowo - biurowej 410 m 2 w Szczecinie - Dąbiu Znakomita propozycja do prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze biurowym lub magazynowym, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

42,61 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - 35 m , ul. 5-go Lipca Czynsz najmu w kwocie 2000,00zł plus podatek 23% Vat Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35 m , położony w przyziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

280 642 zł152 m² 1 844,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy W atrakcyjnej lokalizacji. Szczecinek ul. Kościuszki. Cena brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży położony w podpiwniczeniu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²32 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem | 32 m | wysokie sklepienia | miejsce parkingowe w cenie Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni 32 m , usytuowany w klimatycznym budynku z własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

22,86 zł/m²700 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej 700 m 2 w Szczecinie - Dąbiu. Znakomita propozycja do prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze biurowym, handlowym lub magazynowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

38,33 zł/m²120 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem wyjątkowy lokal o powierzchni 120 m2 położony w pięknej, zielonej okolicy z widokiem na Park Kasprowicza. To przestronne mieszkanie o układzie czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Szkolna

Chojna,zachodniopomorskie

115 000 zł61 m² 1 875,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Basztowa

Chojna,zachodniopomorskie

204 000 zł89 m² 2 289,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

73,60 zł/m²125 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjna części Szczecina, w okolicach Wałów Chrobrego, blisko ścisłego Centrum miasta i nowej Filharmonii. Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

165 000 zł10 m² 17 368,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczecin centrum, bardzo dobra lokalizacja, róg ul. Jagiellońskiej i Śląskiej Lokal parterowy, narożnikowy, witryny, doskonała lokalizacja przy ciągu pieszo - jezdnym. Sąsiedztwo lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł87 m² 8 043,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży jest mieszkanie w Centrum miasta Wojska Polskiego ulica po modernizacji. Na całkowitą powierzchnię 86,90 składa się : -duży salon, -jadania , -sypialnia , -kuchnia z oknem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Cieszyno

Cieszyno,zachodniopomorskie

115 000 zł140 m² 822,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz czegoś pod inwestycję? Mam idealne rozwiązanie! nowa niższa cena! W ofercie lokal użytkowy o powierzchni 139,90 m2 z możliwością przekształcenia na mieszkalny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

48,74 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo usługową, usytuowany na parterze w 2 piętrowym budynku biurowym, w centrum Szczecina (okolice Parku Kasprowicza, jasnych Błoni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

259 000 zł120 m² 2 154,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena! lokal użytkowy na os. Zachód. Szczecinek ul. Karlińska. Lokal użytkowy (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) o pow. 120,22 m2, położony na parterze, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

43,73 zł/m²34 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenie usługowe o pow. 34,30 m2, zlokalizowane na piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa, przy Sądzie Rejonowym. Idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

44,89 zł/m²134 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni ok. 133 mkw znajdującego się na 3-cim piętrze budynku z 2001 roku w pożądanej lokalizacji na Starym Mieście. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

44,89 zł/m²134 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 133,67 mkw znajdującego się na 2-gim piętrze budynku z 2001 roku w pożądanej lokalizacji na Starym Mieście. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

42 zł/m²115 m² 4 830 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu powierzchni biurowej 115 m 2 w Szczecinie - Dąbiu Znakomita propozycja do prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze biurowym lub handlowym, doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

37,50 zł/m²120 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Krzywoustego od strony Bramy Portowej - w ofercie do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 120 mkw - w jednym poziomie. Pierwsze piętro w czteropiętrowej kamienicy po renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

46 zł/m²50 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ofertą wynajmu jest lokal, w świetnej lokalizacji o powierzchnią całkowitą 50 m2. Składa się z: - 2 gabinetów - pomieszczenia socjalnego - wc - poczekalni Nieruchomość również może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Armii Krajowej

Koszalin,zachodniopomorskie

480 334 zł130 m² 3 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej Zainwestuj w miejsce z potencjałem! Prezentujemy przestronny lokal usługowy o łącznej powierzchni ok. 130 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, Aleje Wojska Polskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

599 000 zł300 m² 1 996,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam budynek uslugowy magazynowy produkcijny z mieszkaniem do wlasciciela. Uslugowe 180 m2, oraz mieszkanie 6-pokojowe .Dzialki oraz parkingi wspolne ze sklepem Biedronka, Podatek za Ziemie 2800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

50,93 zł/m²214 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker - prestizowa lokalizacja - scisle centrum miasta - doskonale skomunikowane (autobusy, tramwaje,.) - parkingi w aleii i naprzeciwko w galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł25 m² 11 378 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 25,40 m z wejściem od ulicy idealny pod usługi/handel! Osiedle Przyjaźni Na sprzedaż oferuję świetnie zlokalizowany lokal użytkowy o powierzchni 25,40 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

40,70 zł/m²86 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczecin, śródmieście, lokal usługowy, wynajem. Cena najmu 3 500 pln. Brutto Lokal użytkowy o powierzchni 86 m2. Lokal zlokalizowany na parterze posiada duże witryny wystawowe oraz klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²71 m² 3 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic Szczecina. Biura na 1 piętrze wyremontowanej willi. Na powierzchnię 71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! wolna przestrzeń biurowa W prestiżowej, kameralnej kamienicy! oferta wynajmu lokalu biurowego - położonego W nowoczesnej, nowej kamienicy z 2012r. NA starym mieście - biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kopernika

Szczecin,zachodniopomorskie

43,48 zł/m²46 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ofeta na wyłączność oferta wynajmu lokalu użytkowego położonego W ścisłym centrum szczecinie, ul. Kopernika w pasażu A-Z. Lokal o powierzchni użytkowej 46m2. Dodatkowo wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Rajkowo

Rajkowo,zachodniopomorskie

106,67 zł/m²75 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal gastronomiczny 75 m , położony na parterze nowego budynku usługowego w Rajkowie. Lokal znajduje się w otoczeniu osiedli mieszkaniowych, co zapewnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij