dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Krąg,zachodniopomorskie

23 000 000 zł3 130 m² 7 347,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zamek z Duszą z 1414 roku - Gotowy Kompleks Hotelowy Podewils Przedstawiamy wyjątkową ofertę inwestycyjną bardzo dobrze prosperujący zespół zamkowo-parkowy wraz z luksusowym kompleksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

41,57 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy z dużą witryną i bezpośrednim wejściem z ulicy. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 120,27 m2, ściany gładzone i malowane, w sali głównej "wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

899 000 zł109 m² 8 221,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Przemysłówka Office: twoje biuro w centrum Koszalina Szukasz idealnej przestrzeni biurowej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

34 zł/m²384 m² 13 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Pomieszczenia biurowe położone w czołowej części hali na pierwszym piętrze Oferowana powierzchnia biurowa położona jest na ogrodzonym i oświetlonym terenie. 1. Cena za 1 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

249 000 zł36 m² 6 959,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" w Koszalinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

498 988 zł101 m² 4 939,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu, który od razu może zacząć pracować na Twój biznes? Lokal L36 to 101 m funkcjonalnej przestrzeni w prestiżowej, zabytkowej kamienicy w sercu Koszalina. Gotowy pod usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Police,zachodniopomorskie

50 zł/m²52 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy w centrum miasta idealny dla Twojego biznesu! Oferujemy Państwu funkcjonalny i świetnie położony lokal użytkowy do wynajęcia, zlokalizowany w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

119 000 zł17 m² 6 971,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

95,45 zł/m²22 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjnie położony na parterze niskiego budynku lokal 2- gabinetowy, z poczekalnią 6m2, pomieszczeniem socjalnym5m2, łazienką 3m oraz wc dla pacjentów. Na podłogach kafle, okna drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

329 000 zł48 m² 6 916,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

32,14 zł/m²140 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: przestronny lokal usługowo-handlowo-biurowy - 140 m2, koszalin, ul. Gnieźnieńska 38 Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal o powierzchni 140 m2, zlokalizowany na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Olchowa

Koszalin,zachodniopomorskie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Promocja! nowa niższa cena! Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o pow. ok. 60 m2, położony w Koszalinie przy ul. Olchowej. Lokal usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

84,34 zł/m²83 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 83 m2. Lokal obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

60,45 zł/m²69 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko u nas!lokal użytkowyw idealnej lokalizacji na wynajem w Centrum Szczecina Nowocześnie urządzony lokal o powierzchni całkowitej69,48 m2z wejściem bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł36 m² 8 028 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal Biurowy usytuowany na parterze w ścisłym centrum Szczecina na terenie Starego Miasta. Lokal składa się z 3 wydzielonych pomieszczeń, zaplecza sanitarnego oraz wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

46,15 zł/m²39 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy w "pasażu Ina" w ścisłym centrum miasta do wynajęcia. Nieruchomość znajduje się przy głównej handlowej ulicy - ul. Piłsudskiego/mickiewicza. a samo wejście do pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

2 400 000 zł600 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:garaż

0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: mielenko urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Tama Pomorzańska

Szczecin,zachodniopomorskie

44 zł/m²140 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowo -handlowa , idealna na siedzibę firmy lub część handlowo- szkoleniową. Obok dostępne są dodatkowe biura Budynek zlokalizowany jest biurowo -usługowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Tama Pomorzańska

Szczecin,zachodniopomorskie

44 zł/m²194 m² 8 536 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa idealna na siedzibę firmy. Dotychczas biura spełniały taką rolę. Budynek zlokalizowany jest biurowo -usługowej części Pomorzan , z szybkim dojazdem do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł87 m² 2 292,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Lokal usługowy na sprzedaż ul. Wojska Polskiego, szczecin Świetna lokalizacja duży potencjał dostępny od zaraz! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 86,79 m , położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

79,63 zł/m²218 m² 17 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 218 m2, w tym dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

68,29 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na wynajem. Jedyne takie miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie Fitness Clubu z basenem (w pobliżu Park Kasprowicza, jasne Błonia i Urząd Miasta). Niewielkim nakładem środków można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Mieszka I

Koszalin,zachodniopomorskie

19,33 zł/m²150 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia od właściciela Hala o powierzchni 150 m2, koszalin Mieszka I 30 - posadzka przemysłowa, niepylna - wysokość ściany bocznej w najniższym punkcie 5,50m - brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

6 215 097 zł668 m² 9 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dobrze prosperujący obiekt hotelarsko-gastronomiczny. Motel ** skategoryzowany znajduje się 2 km od nowej drogi S6 Szczecin Koszalin Gdańsk Przy znanej trasie Koszalin Mielno Kołobrzeg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 160 000 zł133 m² 8 723,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie sprzedaży przestrony lokal usługowy, położony przy jednej z głównych ulic Szczecina. Wysoki, dobrze doświetlony z dużymi witrynami i wejściem z poziomu zero. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Olchowa

Koszalin,zachodniopomorskie

40 zł/m²35 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Promocja! nowa niższa cena! Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o pow. ok. 35 m2, położony w Koszalinie przy ul. Olchowej. Lokal usytuowany na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gnieźnieńska

Koszalin,zachodniopomorskie

50 zł/m²350 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednio od właściciela Do wynajęcia nowobudowana nowoczesna i funkcjonalna nieruchomość w atrakcyjnej części miasta, vis a vis ch Forum możliwość wynajęcia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Stargard,zachodniopomorskie

60 000 zł36 m² 1 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne miejsce do prowadzenia biznesu. Lokal gastronomiczny o powierzchni ok 36 m2 znajduje się w samym sercu Stargardu, blisko dworca, centrum przesiadkowego, hotelu, banków, centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

269 900 zł28 m² 9 537,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa Cena! Tylko 269 900 zł brutto Na sprzedaż parterowy lokal usługowy z witryną i ogródkiem o powierzchni 12 m . Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

24,50 zł/m²200 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia od właściciela Lokale biurowe zlokalizowane na 1 piętrze Odyseja Park - 6 lokali biurowych oraz hol i pomieszczenia socjalne o łącznej powierzchni ok. 200 m2, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 000 zł165 m² 12 150,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwa wynajęte lokale użytkowe W ścisłym centrum miasta Prestiżowa lokalizacja | Długoterminowi najemcy sieciowi | Wysoka rentowność inwestycji | Duża witryna Na sprzedaż dwa wynajęte lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

99,30 zł/m²50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 50,35 m2 z pięknym widokiem na Odrę i Bulwary, składający się z jednego dużego pomieszczenia oraz toalety i aneksu kuchennego. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dzieci Wrzesińskich

Koszalin,zachodniopomorskie

110 000 zł20 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 20 m2 położony w centrum Koszalina przy ulicy Dzieci Wrzesińskich / Kaszubskiej. Lokal usytuowany na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Reja

Stargard,zachodniopomorskie

550 000 zł71 m² 7 736,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w Stargardzie, idealny dla przedsiębiorców szukających dogodnej przestrzeni do prowadzenia działalności o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 890 000 zł165 m² 11 482,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- oferta sprzedaży wynajętych dwóch lokali użytkowych położonego W ścisłym centrum miasta - oferta na wyłączność lokale zlokalizowane W sąsiedztwie ronda giedroyca lokale wynajmowaned.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł54 m² 10 117,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku w Centrum Szczecina. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, plus drugie wejście z klatki schodowej. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

59,26 zł/m²270 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super oferta lokalu znajdującego się na Deptaku Bogusława, czyli w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Szczecinie, gdzie znajduje się wiele lokali gastronomicznych, klubów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

100 zł/m²200 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu 200m2 lokalu handlowo-usługowego w ścisłym centrum Szczecina. Lokal użytkowy znajdujący się w idealnej lokalizacji - w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

999 000 zł165 m² 6 054,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta Sprzedaży lokalu o pow., 165m2 - lokal dwupoziomowy w doskonałej lokalizacji Szczecina! Duże witryny, miejsce na reklamę świetlną, wejście prosto z ulicy. Idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

35 zł/m²78 m² 2 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy do wynajęcia pomieszczenie biurowe w niskim budynku biurowym w Dąbiu. Budynek znajduje się na terenie, na którym najemcy mają możliwość parkowania swojego samochodu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Ustowo,zachodniopomorskie

44,74 zł/m²76 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 76 m , położony przy głównej drodze prowadzącej w kierunku Kurowa, siadła Górnego i Dolnego, w miejscowości Ustowo. Lokal znajduje.