dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

15 000 000 zł1 033 m² 14 520,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesny biurowiec z parkingiem centrum Szczecina, wojska Polskiego 68 Cena sprzedaży: 15 000 000 pln Lokalizacja: aleja Wojska Polskiego 68, szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Barnima III Wielkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do sprzedaży duży lokal użytkowy, dwupoziomowy (parter z witryną oraz pomieszczenia piwniczne) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kopernika

Szczecin,zachodniopomorskie

565 000 zł85 m² 6 647,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ofeta na wyłączność oferta sprzedaży lokalu użytkowego położonego W ścisłym centrum szczecinie, ul. Kopernika w pasażu A-Z. Lokal składa się formalnie z dwóch osobnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

73,37 zł/m²14 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! nowa niższa cena 1000pln! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową oferta lokalu biurowego o powierzchni 13,63 m2 w wysokim standardzie + aneks kuchenny 4 m do dyspozycji, oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaszubska

Koszalin,zachodniopomorskie

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal o pow. 39,90 m2, położony w centrum miasta Koszalina przy ul. Kaszubskiej. Lokal usytuowany jest parterze nowej kamienicy. Lokal posiada dużą witrynę wystawową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Batalionów Chłopskich

Koszalin,zachodniopomorskie

990 000 zł628 m² 1 575,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! Duży lokal blisko centrum Koszalina! Lokal użytkowy o bardzo dużej powierzchni, zlokalizowany w dobrym miejscu Koszalina - przy ruchliwej ulicy niedaleko centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

498 989 zł101 m² 4 940 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Potrzebujesz miejsca, które pracuje na Twój biznes - od pierwszego dnia? Lokal L36 to 101 m elastycznej przestrzeni w samym centrum Koszalina, z gotowym podziałem na 8 pomieszczeń, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

25 zł/m²160 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

160 m można być głośno I to legalnie Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 160 m , położony na poziomie -1. Lokal jest dobrze wyciszony i wcześniej funkcjonował jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 1 Maja

Świdwin,zachodniopomorskie

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowy o powierzchni 120m atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta przy głównym deptaku w pobliżu duże parkingi i inne obiekty handlowe cena brutto faktura vat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Stoisława

Szczecin,zachodniopomorskie

31,84 zł/m²267 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal biurowy, przestronny o powierzchni 267 m , położony w samym sercu Szczecina przy ul. Stoisława 2. Lokal znajduje się na 3 piętrze zadbanej kamienicy, tuż obok Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

5 500 000 zł840 m² 6 547,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Dochody od pierwszego dnia na sprzedaż rentowny kompleks 7 domków nad morzem Na sprzedaż oferuję dochodowy, całoroczny kompleks 7 murowanych domków wykończonych w wysokim standardzie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

22 zł/m²200 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo-usługowy w doskonale skomunikowanej części Szczecina! Nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia, przedsionka, oraz trzech mniejszych pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

49 zł/m²160 m² 7 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchnia biurowa 160 m , szczecin Kadłubka W pełni wyposażona. Ogrzewanie i media w cenie najmu. Atrakcyjna, w pełni przygotowana do pracy powierzchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

1 100 000 zł168 m² 6 547,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal położony przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Stargardzie - ul. Wyszyńskiego. Lokal o powierzchni 168 m2 umiejscowiony w kondygnacji -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Boh. Warszawy

Szczecinek,zachodniopomorskie

5 000 zł71 m² 70,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 71 m , po generalnym remoncie, położony w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy deptaku. Lokal idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł368 m² 1 493,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na osiedlu Kasztanowym lokal użytkowy o powierzchni 368,18 m2 na wysokim parterze o wysokości 4 m. Na gastronomię, gabinety lekarskie, opieka dla dzieci, nieuciążliwa działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 600 000 zł800 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Budynek biurowy 3 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej na działce 266 m2 wybudowany w roku 1928 ubiegłego stulecia i znajdujący się w rejestrze konserwatora wojewódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł31 m² 9 026,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy centrum Szczecina, pl. Grunwaldzki Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 30,91 m , położony w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Barnima I

Goleniów,zachodniopomorskie

61,54 zł/m²26 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny lokal dla Twojej firmy- goleniów, ul. Barnima I Szukasz miejsca na siedzibę swojej firmy lub wygodnej przestrzeni usługowej? Ten świeżo odświeżony lokal o powierzchni 26 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wiśniowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Proponuję do wynajęcia lokale użytkowe pod sklepy i usługi o powierzchni 200m znajdują ce się w jednym budynku o powierzchni 1200m2 Lokalizacja Szczecinek ul. Wiśniowa 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

449 000 zł41 m² 10 951,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest lokal usługowo- biurowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 42 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Świdwina. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

42,59 zł/m²54 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę na parterze lokal usługowy o powierzchni ok. 54 m, lub część lokalu na kancelarię prawną, gabinety psychologiczne/lekarskie, biuro, składający się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

30 zł/m²84 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne bez prowizji od najemcy Consulting przedstawia do wynajmu Lokal użytkowy o pow. 84 m2 (1 pomieszczenie) znajdujący się w budynku handlowo usługowym w samym Centrum Stargardu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

2 890 000 zł635 m² 4 554,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:tak

Do sprzedania profesjonalny warsztat samochodowy w Sierakowie miejscowości położonej 1,5 km od Pilchowa, 4 km od Polic i ok.9 km od centrum Szczecina. Istnieje możliwość sprzedaży budynku pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

59,33 zł/m²75 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem wyjątkowe lokale w centrum Nowogardu 75 m , nowe budownictwo Lokal składa się z: - dużego pomieszczenia handlowego - pomieszczenie gospodarcze - wc Każdy lokal jest wykończony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

33 zł/m²38 m² 1 269 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Consulting przedstawia Lokal użytkowy o pow. 38,45 m2 (2 pomieszczenia z małym korytarzem) znajdujący się w budynku handlowo usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul. Kardynała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy w świetnej lokalizacji, położony w pobliżu Polic. Okolica zapewnia doskonałą widoczność i wygodę w sąsiedztwie znajduje się Galeria Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bogusława X

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

71 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokal usługowy W centrum kołobrzegu. Oferujemy do wynajęcia lokal handlowy o łącznej powierzchni 35,14 m2. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

95,69 zł/m²21 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 20,9 m2, znajdującego się w kamienicy na ul. Rayskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

47,37 zł/m²95 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bardzo uniwersalna powierzchnia biurowa, sklepowa oraz sklepowo- biurowa wraz z zapleczem magazynowym i dużą ilością miejsc parkingowych. Powierzchnia wynajęcia na rzucie zaznaczona kolorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

60,98 zł/m²41 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą wynajmu jest lokal usługowo- biurowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 42 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Świdwina. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

30,56 zł/m²360 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa, sklepowa oraz sklepowo - biurowa 155m2 wraz z zapleczem magazynowym 205m2 i dużą ilością miejsc parkingowych. 360m2 w parterze. Idealna powierzchnia pod sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

28 000 zł16 m² 1 707,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż pawilon w Pasażu Handlowym na Rynku Słoneczne. Pawilon znajduje się w pasażu dolnym. Powierzchnia 16,40 m2. W pasażu jest ok 50 innych obiektów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-produkcyjne w Witkowicach Oferujemy do wynajmu przestronne i funkcjonalne hale o metrażach 800 m, 300 m oraz 200 m. Każda z nich stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

25 zł/m²300 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-produkcyjne Witkowice Oferujemy do wynajmu przestronne i funkcjonalne hale o metrażach 800 m, 300 m oraz 200 m. Każda z nich stanowi niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

40 zł/m²180 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 180 m2. Oferowana powierzchnia stanowi część 1 piętra budynku. Aktualnie powierzchnia typu open space do dowolnego podziału ścianami działowymi według życzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

70 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem pokój o powierzchni około 14 m2 + powierzchnia wspólna w poniemieckiej kamienicy 3o m od Jasnych Błoni. Budynek w bardzo dobrym stanie, alarm, miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szarotki

Szczecin,zachodniopomorskie

65 zł/m²133 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowe do urządzenia pod swój biznes! Lokalizacja: ul. Szarotki 23 - Przy Wałach Chrobrego Cena podana Netto należy doliczyć 23% vatu Doskonały Lokal Usługowy w Odrzańskich Bulwarach Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pragniemy zainteresować Państwa ofertą wynajmu powierzchni w nowoczesnym budynku z funkcją handlową i biurową - w najlepszej lokalizacji w ścisłym centrum Szczecina. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni w nowoczesnym budynku z funkcją handlową i biurową w Centrum Szczecina. Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez klientów wszelkich instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

70 zł/m²200 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy w centrum miasta. Parter o powierzchni ok 200 m2. Cynsz 14 000 zł netto (plus czynsz do spółdzielni ok 2350 zł plus media, internet, telefon).Zapraszam na.