dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 242 ogłoszenia

500 000 zł106,74 m² 4 684,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58 m² 17 224 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Platan Tower w nowoczesnym, trzynastopiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem - 2 pokoje, balkon z widokiem na zieleń, świetna lokalizacja! Na sprzedaż prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 47,65 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł91,93 m² 10 333,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Apartament dwupoziomowy 92 m w sąsiedztwie Parku Kasprowicza komfort i prestiż w jednym Wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Wojska Polskiego w Szczecinie, tuż obok zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,30 m² 6 236,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o wnętrzu skrojonym na miarę? To dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,3 m to idealna baza pod Twój projekt. To "czyste płótno", które zamienisz w wymarzony dom lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Super oferta! Apartament nad morzem 100 m od plaży w Ustroniu Morskim! Niezwykła okazja funkcjonalny apartament w spokojnej, bezpiecznej okolicy, zaledwie 100 metrów od plaży! Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38,50 m² 11 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko W angel estate Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, położone na parterze w zadbanym budynku po termomodernizacji. To mieszkanie daje dokładnie to,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2. piętrze w 8-piętrowym, ocieplonym budynku z 1990 roku (wielka płyta). Lokal stanowi pełną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 493 zł58,25 m² 13 090,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe apartamenty w centrum "starego" Niechorza, w drugiej linii zabudowy, trzy minuty spacerem od morza. Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł112,16 m² 7 123,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne 112 m przy deptaku Bogusława | winda | balkon | osobne wc Jeśli szukasz mieszkania w ścisłym centrum, ale bez kompromisów w kwestii przestrzeni i komfortu właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Lokalizacja: stargard - Osiedle Pyrzyckie. Nowa inwestycja deweloperska - mieszkania w zwartej zabudowie. Powierzchnia całkowita ok. 136 m.kw. , pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 710 zł95,61 m² 6 900,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95.61 m położone w Nowogardzie. Jest to samodzielny lokal mieszkalny znajdujący się na 3 kondygnacji budynku + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł14,33 m² 21 423,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w Kołobrzegu, położoną na I piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie bardzo ciepłe. Czynsz wynosi tylko 234 zł, w tym ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m 2 , usytuowane na parterze w kamienicy, w mieście Trzebiatów, oddalonego jedyne 10 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł40,50 m² 10 839,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum Goleniowa.To trzy budynki jednoklatkowe w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,10 m² 12 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! nowa cena! Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 64,10 m , położony w prestiżowej inwestycji "wyspa Solna" z 2018 roku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 559 000 zł51,99 m² 29 986,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lub zainwestuj w luksusowe apartamenty w Pogorzelicy, położone w otoczeniu sosnowych lasów, zaledwie 1km od szerokiej, bałtyckiej plaży. Inwestycja obejmuje 74 nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

536 200 zł35,99 m² 14 898,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy Bulwarach Szczecińskich, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł54,30 m² 29 447,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do wypoczynku w przestronnym, nowoczesnym apartamencie położonym w jednej z najpiękniejszej nadmorskiej części Świnoujścia. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł48,65 m² 24 049,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament położony w pierwszej linii zabudowy nad Odrą, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł53,50 m² 6 168,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje, 53,50 m2, 4 piętro, przylesie, koszalin Mieszkanie 3 pokoje, 53,50m2, 4 piętro, osiedle "przylesie" Koszalin3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu - funkcjonalne, z balkonem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł47,10 m² 14 649,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 47,1 m w Willi Carmen, świnoujście idealne na wynajem lub jako apartament wakacyjny! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł82 m² 10 548,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warzymice, os. Brzeziny, 3 pokoje, 82 m2, balkon, możliwość zakupu garażu Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 82 m2 (67 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł64,70 m² 9 876,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż: 3-pokojowe, funkcjonalne i słoneczne mieszkanie w centrum Kołobrzegu za pośrednictwem Biura Nieruchomości Oferujemy do sprzedaży jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46,75 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,75 m2 położone na III piętrze w niskim budynku wielorodzinnym w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43,88 m² 6 814,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - Jana Matejki! Przedstawiamy dostępne tylko U nas, centralnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie, położone na III piętrze 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze Symbol ue5 - B.3.0 Mieszkanie o powierzchni 49,33m2, Parter nowego budynku, 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe, 2-pokojowe mieszkanie w sercu uzdrowiskowego Połczyna-Zdroju Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2 (plus piwnica 3,9 m2), położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2 (ok. 60 m2 po podłodze), usytuowane na II piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie 2- poziomowe. I poziom 33,52.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament inwestycyjny nad morzem Pogorzelica gotowy biznes rezerwacje na cały sezon Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny Mewa w prestiżowej inwestycji Blue Baltic.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,20 m² 11 066,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 72,2 m2 z dużym tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym - Szczecinek, ul. Kaszubska (apartamenty Moderno) Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł40,86 m² 21 512,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w luksusowym kompleksie Diune Hotel***** & Resort Lokalizacja: pierwsza linia zabudowy, 20m od plaży, uzdrowiskowa część Kołobrzegu Powierzchnia: 40,86 m Piętro: 1 Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł80 m² 2 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w miejscowości Dyminek, gmina Biały Bór, powiat szczecinecki około 17 km od centrum Szczecinka. Lokal mieszkalny 80m2 plus 47m2 powierzchni dodatkowych łącznie 127m2 plus 1088m2.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł35 m² 10 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej kawalerki, zlokalizowanej na lubianym osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze budynku z 2002 roku, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł52 m² 13 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze domu dwurodzinnego - 52 m2, salon z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, korytarz. Mieszkanie wraz z wyposażeniem. Duża piwnica (10m2) i poddasze. Bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

551 880 zł51,10 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina w sąsiedztwie korpusu nato.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 225.000zł! Mieszkanie na parterze z loggią. Borne Sulinowo, ul. Wyszyńskiego. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46,95 m2 z loggią - idealna lokalizacja! Bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 185 zł38,15 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego! Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł39,80 m² 12 688,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oficjalne biuro sprzedaży inwestycji lokal mieszkalny | 8% Vat | brak PCC | nie ma prowizji od Kupującego Nowy Dziwnów | kawalerka | 39,80 m | ogródek lokal nr 7 Szukasz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

64 m | 3 pokoje | parter | kamienica ul. Czorsztyńska | Szczecin 2 piwnice + część strychu Spółdzielcze własnościowe | zakup także dla obcokrajowców Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.