dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

260 000 zł60,20 m² 4 318,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż bezczynszowe, przytulne i funkcjonalne mieszkanie Mieszkanie o powierzchni całkowitej 60,2 mkw., położone na pierwszym piętrze w kameralnym domu wielorodzinnym (4 rodziny),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 094 zł45,37 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-II-13 o pow. 45,37 m2. Apartament położony jest na 1 piętrze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł49,24 m² 14 805,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe / Bulwary Odrzańskie / 2023 / balkon + miejsce postojowe Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 49,24m2 położony na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł60,39 m² 15 151,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł63,07 m² 12 446,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni, bardzo dobra komunikacja do centrum miasta. Lokal położony w budynku który przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 60,2m2, blisko Parku Kasprowicza, nowe budownictwo Oferta sprzedaży dużego mieszkania 2 pokojowego z oddzielną kuchnią. Lokal położony na 3 piętrze niskiego budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł37,40 m² 5 213,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

! cena do negocjacji! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, bezczynszowe z ogródkiem, zlokalizowane z miejscowości Barkowo. Do Gryfic 8 min, do Płotów 5 min. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł60,49 m² 21 970,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrium spa sarbinowo | frontowy apartament Z widokiem na morze Wypoczynek nad morzem przez cały rok! Twój apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie - zaledwie 50 m od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 18 m, położona w nowoczesnym budynku z 2025 roku, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji bezpośrednio nad Odrą. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł33 m² 11 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odkryj harmonię odpoczynku w ekskluzywnym lokalu przy lesie i pozwól sobie na chwilę relaksu. Twój idealny przystanek na ucieczkę od codzienności, idealne miejsce na regenerację ciała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu w prestiżowym kompleksie Seaside Park Hotel 4 przy ul. Wschodniej, w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł24,45 m² 13 087,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie jednopokojowe na III piętrze czteropiętrowego bloku. Duży pokój z balkonem francuskim, łazienka, aneks kuchenny we wnęce w przedpokoju, to 24,45m2 składające się na to.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł69,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego na oś. Słonecznym w Szczecinie. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze ocieplonego wieżowca z 1995 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 000 zł41 m² 14 707,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł61,20 m² 7 826,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To nie jest okazja roku od handlarza. To mieszkanie dla kogoś, kto docenia, że najbrudniejsza robota jest już zrobiona - kuchnia, łazienka i przedpokój. Wchodzisz, odświeżasz tylko salon.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł29,10 m² 21 649,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: grzybowo, posesja Kapitańska (budynek C) Odległość od plaży: 150 m Metraż: 29,1m2 Układ: 2 pokoje Piętro: 1 Rok budowy: 2021 To dokładnie to, czego szuka rynek najmu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,53 m² 13 167,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczecin, warszewo, mieszkanie 2 pokoje, miejsce postojowe, sprzedaż. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość przyjęcia W rozliczeniu nieruchomości kupującego. Na sprzedaż, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł44,71 m² 15 432,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To kameralne osiedle położone w Dziwnowie nad Morzem Bałtyckim. Inwestycja otoczona jest uroczym sosnowym lasem, pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim Położenie gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 448 zł34,71 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,89 m² 8 619,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stargard - Osiedle Zachód Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,97 m2, położone na pierwszym piętrze w niskim, 4 - piętrowym budynku wielorodzinnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament dwupokojowy w inwestycji Sunset Resort, 300 metrów do plaży w Grzybowie Powierzchnia apartamentu to 54,69 m2, tj.: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,50 m² 6 939,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikalne słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu miasta - Kościuszki! Prezentujemy wyjątkową ofertę - przestronną dwupokojową nieruchomość z dostępnym wyposażeniem, ulokowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na morze w Międzyzdrojach! Ten 2-pokojowy apartament o powierzchni 40,68 m2 znajduje się na I piętrze w inwestycji 'balticus.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł60,80 m² 1 891,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferujemy zakup przestronnego, słonecznego dwupokojowego mieszkania. Mieszkanie do remontu idealnie nadające się dla tzw." złotej rączki", oraz dla obcokrajowców kochających bliskość pięknych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,62 m² 4 912,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję Państwu ciekawą nieruchomość w Świdwinie. Jest to mieszkanie dwupokojowe na drugim, ostatnim piętrze. Położone na obrzeżach miasta, przy ulicy Szczecińskiej, niedaleko od Dino. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

172 907 zł29,02 m² 5 958,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie jednopokojowe B-3-31.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 520 zł108,45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na III piętrze z loggią i windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A36 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3 sypialnie i łazienka Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 954 zł64,62 m² 15 118,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 000 zł44 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Świetna oferta! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta. Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 44 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł51,97 m² 10 371,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z potencjałem, w otoczeniu zieleni? Ta oferta na szczecińskim Osiedlu Arkońskim łączy komfort 3 pokoi z najlepszą rekreacyjną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27,50 m² 15 236,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, które się czuje - od pierwszej chwili. Ten nowy apartament (z balkonem) 27,5 m na V piętrze prestiżowej inwestycji Nowa Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dwurodzinnym domu poniemieckim położonym pośród sadów w urokliwej wsi Starogard oddalonej 9 km od Reska i 12 km od Łobza. Dom piętrowy, podpiwniczony ze strychem.

Szczegóły ogłoszenia

862 000 zł57,51 m² 14 988,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament (lokal 11) o powierzchni 57,51 m , położony w urokliwej miejscowości Mielno przy ul. Pogodnej. Główne atuty nieruchomości: bliska odległość do morza:.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w wyremontowanej kamienicy w dzielnicy Gocław. Mieszkanie ma 42 m2 powierzchni, w której skład wchodzą dwa pokoje w tym jeden przejściowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł87 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe położone na Os. Zachód w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania - 77,80 m2. Lokal jest położony na 2 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł56,43 m² 9 569,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,46 m , położone na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w spokojnej części Przecławia. Lokal posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł29,75 m² 15 018,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjny apartament typu studio w nowoczesnym budynku z 2022 roku, położony w spokojnej, nowoczesnej części Darłowa - tylko 2 km od morza i szerokiej, piaszczystej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij