dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 242 ogłoszenia

209 000 zł46,79 m² 4 466,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 46,79 m , zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Mierosławskiego w Szczecinku. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł66,28 m² 6 261,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W naszej ofercie pozostały 2 lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Chałupy. - lokale znajdują się na piętrze budynku o powierzchni 66,28 m2 do którego przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,03 m² 6 707,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego położonego w Gryficach przy u. Nadrzecznej. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku wielorodzinnym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kołobrzeg na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2, usytuowane na osiedlu Zielone Tarasy z wyjątkową lokalizacją tuż przy parku nadmorskim, zaledwie 700 m od morza i ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł83,88 m² 5 901,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na pierwszym piętrze budynku w spokojnej i zielonej okolicy Niebuszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy. Budynek został wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 020 zł30,90 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jako partner sprzedaży posiadamy w ofercie nową inwestycję na mapie Świnoujścia - Sea Breeze przy ulicy Matejki pomiędzy sklepem Lidl a Kaufland W sprzedaży są mieszkania od 25m2 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wałcz - Mieszkanie bezczynszowe Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 75m 2 na parterze w budynku wielorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Rozkład pomieszczeń: trzy oddzielne, niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł54,13 m² 9 144,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! oferta ograniczona czasowo! - cena do końca kwietnia 2026. Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł96,14 m² 8 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szczecin Drzetowo - Grabowo: w ofercie do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 96,14 mkw, rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej, czterorodzinnej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł113,50 m² 12 149,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania o powierzchni użytkowej 113,50 m , znajdującego się w Szczecinie przy ulicy Zamojskiej ( Dzielnica Warszewo). Ogrzewanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 780 zł43,27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata! Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 74,19 m2, a mieszkalnej 57,24 m, położone w samym sercu Białogardu,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,07 m² 8 913,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Duża kawalerka | możliwość 2 pokoi | balkon | niski blok | żelechowa Tylko w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż przestronna, słoneczna kawalerka z możliwością aranżacji 2 pokoi, położona.

Szczegóły ogłoszenia

916 348 zł32 m² 28 635,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam piękne dwupokojowe mieszkanie w cichej okolicy Rogowo. Apartament o pow. całkowitej 32 m2 , położony na 3 piętrze. W skład nieruchomości wchodzi : Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł118,52 m² 8 007,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 118m2 w budynku dwulokalowym z 2024r. Nieruchomość w standardzie deweloperskim, kupujący nie płaci podatku pcc. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł29,45 m² 9 168,08 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Z widną kuchnią, 7 piętro, pomorzany, do remontu. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę z dużym potencjałem aranżacyjnym i pięknym widokiem w wieżowcu na 7 piętrze. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł52,01 m² 4 787,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 52 m2 z balkonem znajdującego się przy ul. Kościuszki 8.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż elegancki apartament w kompleksie Platan Tower w Świnoujściu Mieszkanie z panoramicznym widokiem znajduję się na 11 piętrze budynku. Składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł42,92 m² 7 455,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,92 m , zaś całowitej 51 m położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73,70 m² 5 413,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top oferta! Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią - Bosmańska! Wyjątkowa oferta dostępna tylko W naszym biurze! Przestronne 3/4 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,87 m² 8 595,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,87 m zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym przy ul. Jasnej w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z lat 90., bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 3 pokoje w centrum Kołobrzegu - 445 000 zł Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 445 tys. zł. Nieruchomość dostępna wyłącznie dla klienta gotówkowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w topowej lokalizacji! Oferujemy wyjątkową nieruchomość, apartament 2- pokojowy o pow. 35m2, wykończony i umeblowany. Położony jest w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeśli marzysz o zamieszkaniu nad morzem lub szukasz idealnej inwestycji wakacyjnej, ten apartament w Kołobrzegu, dzielnicy Podczele, jest dla Ciebie! Lokalizacja: apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł52,70 m² 1 233,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 położony na I piętrze budynku mieszkalnego w Łoźnicy 43. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa oferta mieszkania w doskonałej lokalizacji, po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzą : trzy pokoje 18/13/10 m2 z największego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*podana cena jest kwotą brutto. Kwota zawiera vat 23% - możliwy do odliczenia.* Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo oddane do użytku i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł84,20 m² 6 057,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 84,2m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina, z przestronnym balkonem z wyjściem od strony salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31,62 m² 18 311,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowiec inwestycyjny nad morzem | Najem krótkoterminowy bez kompromisów Ten apartament został stworzony dokładnie pod to, czego dziś szuka rynek: krótki pobyt, wysoka rotacja, łatwa obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł66,50 m² 11 563,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Obejrzyj apartament nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Do sprzedaży 3-pokojowy apartament, znajdujący się na trzecim piętrze budynku z 2009r., Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament inwestycyjny 30M2 tuż przy piaszczystej plaży W ustroniu morskim Prestiżowa lokalizacja | Bezpieczna lokata kapitału | Bezpłatny dostęp do parku wodnego i resortu |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż oferujemy apartament w Kołobrzegu położony spokojnej okolicy, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Niewątpliwym atutem jest bliskość morza oraz terenów rekreacyjnych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 800 zł49,32 m² 13 824,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 500 zł28,11 m² 13 002,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy o pow. 28,11 m2, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza! Miejsce urzeka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij