dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 245 ogłoszeń

375 000 zł29,75 m² 15 018,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjny apartament typu studio w nowoczesnym budynku z 2022 roku, położony w spokojnej, nowoczesnej części Darłowa - tylko 2 km od morza i szerokiej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

593 491 zł47,67 m² 12 449,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty w najlepszej możliwej lokalizacji w Szczecinie Nad Odrą na nowo budowanym osiedlu. Budynki położone będą w pobliżu Odry i Kanału Zielonego. Budowa osiedla podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł78,86 m² 6 327,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,86 m , położone w świetnej lokalizacji - dzielnica Turzyn, tylko 3 minuty do Galerii Turzyn. Mieszkanie składa się z: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 567 zł44,77 m² 19 557 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny Mielno, sosnova Park. Twoja inwestycja nad Bałtykiem Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 44,77 m , położony w prestiżowej inwestycji Sosnova Park.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł46,81 m² 4 806,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze. Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Lipiany przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni 46,81 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł39,30 m² 9 541,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

# wyjątkowo dobra lokalizacja # małe 2 pokojowe z balkonem # w pełni umeblowane i wyposażone # budynek ocieplony w niskiej zabudowie # 700 metrów do plaży, 300 m do starówki #.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Morski taras z ogródkiem około 350 m od morza Darłówko Wschodnie. Na sprzedaż kompaktowy, apartament Morski położony w nadmorskiej części Darłówka Wschodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,70 m² 12 557,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kołobrzeg ul. Mazowiecka. Mieszkanie na Os. Bajkowym 2 pokojowe o pow. 47,7 m2. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon o pow, 6 m2. ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 usytuowany na parterze budynku mieszkalnego składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i korytarza o łącznej pow.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł108,50 m² 6 995,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Koszalina - 108 m2 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł58,90 m² 9 932,09 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Spółdzielcze własnościowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,9 m2, położone na 7 piętrze w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25,76 m² 21 350,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 26 m , zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy detal. Mieszkanie usytuowane na parterze prestiżowego apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

309 300 zł51,55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie na parterze zlokalizowane w cichej i spokojnej miejscowości Sułkowo. Lokal o powierzchni użytkowej 51,55 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł46,05 m² 9 489,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż bardzo duża kawalerka o powierzchni 46,05m2 położona na II piętrze w bloku 4 piętrowym w Przecławiu - można przerobić na 2 pokoje Budynek w zeszłym roku przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy Kołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłodze ok. 60 m2).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury i morskiego klimatu? To mieszkanie jest idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania nowiutki apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym 30 metrowym tarasem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł34,05 m² 5 462,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Choszcznie ul. Rynek Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone w samym sercu Choszczna przy ul. Rynek. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50,14 m² 14 539,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,14 m , w pełni wykończone i kompletnie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Odległość do morza 400 m, do Portu 150m.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł29,81 m² 17 443,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

! nowa niższa cena! Poszukujesz miejsca, gdzie możesz odpocząć, a może chcesz mieć dodatkowy dochód z wynajmu pokoi? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak na każde z pytań to ta.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł53 m² 11 735,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w budynku w spokojnej i zielonej części Szczecina Zdroje. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł52 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52m2, położone na ostatnim II piętrze niskiego budynku, w spokojnej i zielonej Zachodniej części Szczecina, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczecin, ul. Świstacze to spokojna, dobrze skomunikowana część miasta, łącząca zielone otoczenie z wygodnym dojazdem do centrum. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,40 m² 8 551,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,4 m , położone w cichej i zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój oraz komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł46,20 m² 10 367,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej ok. 74 m2 ( użytkowej ok. 46 m2 ) usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Bukowo w Szczecinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74,90 m² 10 547,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Niepowtarzalne, zadbane mieszkanie 'z duszą' na kołobrzeskiej starówce w nowym budownictwie. Stylowe i przytulne, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,90 m2 na kołobrzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z kompleksem spa W cenie o powierzchni 44m2. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale. Składa się z: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł52,60 m² 18 060,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament położony w atrakcyjnej nadmorskiej części Rewala. Lokalizacja w bezpośredniej bliskości plaży (ok. 100 m) oraz dostęp do strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 000 zł54,84 m² 18 563,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedajemy Apartamenty wakacyjne w uzdrowisku Dąbki, tuż przy plaży. Dąbki to niewielka miejscowość wypoczynkowa koło Darłówka. Niezwykła bo bez wielkich hoteli, z czystymi szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nieruchomość znajduje się w kompleksie Sun Towers, są to budynki o podwyższonym standardzie w bardzo dobrej lokalizacji w Świnoujściu. Obiekt charakteryzuje się pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje w centrum Szczecina | winda | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,45 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,33 m² 8 766,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bardzo blisko centrum. Tylko 8-10 minut tramwajem na Bramę Portową. Na 68,33 mkw. składa się: - sypialni z dużą szafą, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł81,70 m² 10 758,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,7 m , położone na 1. piętrze nowoczesnej zabudowy wielorodzinnej z 2017 roku, w Mierzynie przy ul. Zacisznej 30. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł40,96 m² 10 717,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż - 2 pokoje z tarasem w świetnej lokalizacji przy ul. Koszalińskiej w Kołobrzegu Wyposażone w sprzęt i umeblowanie mieszkanie idealne dla singla lub pary. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł26,32 m² 7 408,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami. Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada łączną.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu lokal mieszkalny 4 pokojowy położony w Gryficach przy ul. Akacjowej w budynku wielorodzinnym. Lokal usytuowany jest na IV piętrze w bloku. Składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł37,60 m² 29 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy piękny jednopokojowy apartament w ścisłym centrum Świnoujskiej Promenady. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kompleksie "avangard". Lokal posiada 37,6m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł51,24 m² 4 195,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy, położone w spokojnej części Sianowa, niedaleko Koszalina. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, własny kawałek terenu i niską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł118,52 m² 8 007,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 118,52 m z ogródkiem i miejscami postojowymi Nieruchomość znajduje się na piętrze budynku dwulokalowego z 2024 r. i sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 992 zł33,04 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem G123 o pow. 33,04 m2, położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij