dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 246 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z wykończeniem "pod klucz" na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł34,90 m² 14 326,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem Warszewo, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł46,30 m² 4 965,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację i do zakupu :) Mieszkanie na 1 piętrze niskiego budynku w Pyrzycach przy ulicy Narutowicza. Dwa oddzielne pokoje, w tym jeden z balkone, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł55,32 m² 8 785,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy lokale mieszkalne do wykończenia usytuowane na Osiedlu Chopina w miejscowości Kamień Pomorski 6 km od morza. W bliskiej odległości od nieruchomości znajduję się ścieżka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 520 zł31,78 m² 20 910,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 344 zł34,82 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 312 zł39,24 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł72,61 m² 7 092,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

72m2 w centrum Koszalina na sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m2 z komórką lokatorską, położone w budynku wielorodzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Luksusowy 3 pokojowy apartament w Porcie o powierzchni całkowitej 76,69 m2 z widokiem na morze, 50m do latarni morskiej Zarabiaj na nieruchomości od dnia zakupu, świetna lokata kapitału pod.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł27,67 m² 15 178,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny na 1 piętrze nowego apartamentowca z 2020 r. z windą, w zamkniętym i chronionym kompleksie Sunset Resort.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł61,80 m² 3 317,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 61,80 m 2 , usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Wlewo,położonej niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w czteropiętrowym bloku z lat 50-60tych. Dobry rozkład -pokoje ustawne w kształcie zbliżonym do kwadratu. Kuchnia widna - po remoncie, nowa zabudowa, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69,31 m² 15 870,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedania przestronny i słoneczny apartament z tarasem oraz dużym ogrodem (133 m2), znajdujący się na parterze niskiego budynku z 2016 roku, usytuowany na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament w topowej lokalizacji - w pierwszej linii zabudowy, w zabytkowej, odrestaurowanej willi. Pierwsze piętro. Lokal (w księdze zapisany jako lokal niemieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł57,80 m² 7 785,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu z balkonem, 57,80 m2, znajdujące się na II piętrze. Nieruchomość położona jest w centrum Goleniowa, przy ulicy Szczecińskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,29 m² 5 622,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 60,29 m | Sławno ul. Witosa Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem 3D - powyżej! Podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63,60 m² 9 103,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż przytulne 4-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Słonecznym. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego, ocieplonego i zadbanego budynku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł24,90 m² 8 831,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż urokliwa kawalerka w zielonej i spokojnej okolicy na os. Lotnisko w Stargardzie. Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 24,90 m , położoną na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 114 050 zł63,66 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestawiamy nadmorski apartament w pożądanej lokalizacji! Mieszkaj bądź wynajmuj. Nadmorski klimat i okolica stwarza wiele możliwości! Lokal mieszkalny o powierzchni 63,66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł31,80 m² 27 987,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Shelter Hotel & Apartments w Rogowie. Kompleks Shelter Hotel & Apartments w Rogowie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,50 m² 8 432,99 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin, prawobrzeże, słoneczne, ul. Rydla, 2 pokoje, balkon, i piętro. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,10 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu centrum! oferta tylko W naszym biurze! Prezentujemy atrakcyjnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o dwustronnej wystawie okiennej, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 554 zł65,26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Police, mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 65,26 m2 położone na I piętrze II piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 420 zł47,80 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 47,8 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,20 m² 11 546,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne, przestronne mieszkanie w spokojnej dzielnicy miasta Świnoujście. Na powierzchnię 69,2 m2 składają się 3 pokoje w skład których wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch odrębnych lokali. Wejście z klatki schodowej do przedpokoju, a w nim pomieszczenie gospodarcze / schowek oraz dwa wejścia do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

- - - podana cena jest ceną brutto i po około 60 dniach dostaniesz z powrotem na swoje konto zwrot ponad 163 tys zł! - pamiętaj, nie musisz mieć działalności gospodarczej, aby dostać.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50,31 m² 12 323,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesny apartament 2 pokojowy w inwestycji Modehpolmo z 2015 roku o powierzchni 50,31m2. Budynek mieszkalno-handlowy wyposażony w 2 szybkobieżne windy położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe 120 m2- parter 3 rodzinnej willi z lat 30 tych w Pyrzycach. Mieszkanie rozkładowe, duże 3 pokoje, duża kuchnia,przedpokój, łazienka z wc. Na podłogach panele, okna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy Państwu wyjątkowy apartament w Międzyzdrojach w kompleksie Golden Tulip mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku apartamentowego w unikalnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł53,70 m² 3 072,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przytulne 2 pokojowe z balkonem położone w cichej ,pełnej zieleni okolicy. W pobliżu piękne jezioro i lasy. W cenie mieszkania piwnica o pow. ok. 14 m2 własna,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59,69 m² 12 564,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 59,69 mkw. salon z aneksem kuchennym i jadalnią, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój wystawa okien od strony północnej wyposażenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł49,80 m² 13 634,54 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Kołobrzegu. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł52,85 m² 8 041,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,85 m , położone przy ul. Dąbrowskiego w Wałczu, w kamienicy blisko centrum miasta. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł34,14 m² 11 277,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,14 m , położone na parterze w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Szczecina Łękno / Pogodno. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł37,94 m² 9 989,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż przytulną i przestronną kawalerkę z balkonem, położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina - w dzielnicy Dąbie, przy ul. Mierniczej.

Szczegóły ogłoszenia

617 000 zł77,19 m² 7 993,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 3 pokojowe, szczecin. Przestronne mieszkanie o pow. 77,19 m2 plus antresola położone na piątym piętrze w bloku, powstałe w wyniku adaptacji poddasza. Indywidualna aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie ch Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze niskiego, kameralnego budynku wielorodzinnego w Stargardzie przy ulicy Plac.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nasza nowa niższa cena! zaproponuj nam swoją cenę! jesteśmy otwarci na negocjacje! Kawalerka położona w Boguszynach o pow. 28 m2 Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku. Do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij