dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Stargard,zachodniopomorskie

460 000 zł64 m² 7 134 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Urokliwe, nowowybudowane mieszkania, inwestycja prowadzona w rejonie ul. Orzeszkowej w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni 64,48 m.kw. , w skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł54 m² 10 143,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie przy ulicy Okopowej na sprzedaż Atrakcyjna lokalizacja w Kołobrzegu! Główne atuty: super lokalizacja - 15 minut od plaży I tylko 5 minut od starówki spacerem 9 piętro - piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenedów

Koszalin,zachodniopomorskie

434 240 zł54 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje deweloperskie Loggia + balkon, koszalin, wenedów Mieszkanie deweloperskie: 3 pokoje, pow. 54,28 m2, z loggią i balkonem - w pobliżu centrum Koszalina.W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

859 000 zł93 m² 9 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74 m. kw. pow. użytkowej, i ok. 93 m kw całkowitej, położone na osiedlu Tęczowym z 2005 roku w Warzymicach. Osiedle jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

295 000 zł32 m² 9 099,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku, zlokalizowane przy ul. Koszalińskiej. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

490 200 zł38 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego lokalu mieszkalnego w sercu Reda City. Ten piękny apartament o powierzchni 38 m usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł149 m² 5 302,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy klimatyczne i przestronne mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość o powierzchni ok. 149m mieszczące się na II piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

795 000 zł117 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zapoznania się z wyjatkową ofertą mieszkania w kamienicy! najważniejsze atuty: 117,1 m powierzchni, imponująca wysokość pomieszczeń aż 313 cm! 4 przestronne pokoje, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przepiórki

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł32 m² 13 470,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,55 m , zlokalizowane przy ul. Przepiórki. Najważniejsze informacje: 2 pokoje aneks kuchenny duża łazienka z natryskiem balkon budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 999 zł90 m² 9 966,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z duszą w kamienicy położonej przy nowo wyremontowanej Alei Jana Pawła II. Budynek po kapitalnym remoncie: wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł43 m² 12 875,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,64 m , położone na 3 piętrze w budynku z 2016 roku. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenedów

Koszalin,zachodniopomorskie

331 840 zł39 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje deweloperskie 39 m2, koszalin, wenedów Mieszkanie deweloperskie: 2 pokoje, pow. 39,04 m2, z loggią - w pobliżu centrum Koszalina.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie z loggią na III piętrze o powierzchni 41m2 w bardzo dogodnej lokalizacji Na Skarpie. Lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność. Dużym atutem jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł48 m² 9 728,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? To może być to! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dunikowskiego na Pomorzanach w Szczecin położone na wygodnym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł64 m² 11 795,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie. Budynek z 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł81 m² 5 283,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie w centrum Szczecina położone przy ulicy Bł. Królowej Jadwigi-jest to ulica równoległa do Wojska Polskiego - jednej z najdłuższych ulic w Szczecinie. W tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł49 m² 7 059,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże, ustawne mieszkanie 2 pokojowe położone w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowej, odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł55 m² 8 139,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, jasne i słoneczne 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenedów

Koszalin,zachodniopomorskie

434 240 zł54 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

470 000 zł43 m² 11 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa i atrakcyjna oferta w naszym biurze już dostępna w sprzedaży! Ten dwupokojowy i gustowny apartament z aneksem kuchennym o powierzchni 42,60m2 w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

898 375 zł57 m² 15 747,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zwolnienie z 2% podatku pcc - Możliwość obejrzenia inwestycji na żywo! Inwestycja "nad Odrą " to wymarzone miejsce dla osób, które pragną mieszkać w Szczecinie tuż przy rzece,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

446 000 zł48 m² 9 330,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum vis a vis Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w ślepej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

172 550 zł20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz praktycznej i korzystnej cenowo nieruchomości? Lokal L17 w Rezydencji Zwycięstwa to doskonały wybór dla singla lub pary szukającej swojej pierwszej nieruchomości. To także atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

336 000 zł46 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46,20m2 z balkonem na 4 piętrze. Bardzo dogodna lokalizacja Przylesie z dostępem do pełnej infrastruktury. W pobliżu Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Złotowska

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł37 m² 11 845,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone - 1. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku z 2012 roku. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Reja

Stargard,zachodniopomorskie

239 000 zł28 m² 8 403,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Wyłącznie W plus nieruchomości! Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie w centrum Stargardu, przy ul. Reja. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł109 m² 8 275,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe z garażem i strychem Gumieńce, okolice Centrum Handlowe Ster. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Goleniów,zachodniopomorskie

545 000 zł79 m² 6 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w centrum Goleniowa, na spokojnym zamkniętym osiedlu pośród zieleni przy ulicy Szkolnej. Mieszkanie o powierzchni 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

779 000 zł71 m² 11 018,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Panoramicznej, usytuowane na 2. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą. Lokal o ekspozycji południowo-zachodniej, dzięki czemu jest jasny i ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

509 000 zł69 m² 7 366,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze Własnościowe Prawo Do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaszubska

Wałcz,zachodniopomorskie

169 000 zł31 m² 5 377,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem 31,43 m | parter | niskie koszty utrzymania Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może inwestycji w dobrej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowokarsiborska

Świnoujście,zachodniopomorskie

492 800 zł44 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku o powierzchni 44 m2 z tarasem (8m2). Usytuowanie okiem i tarasu - wschód. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

928 000 zł81 m² 11 728,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, oferujemy państwu na sprzedaż urokliwe, przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane na atrakcyjnym nowym Osiedlu Za Sterem. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji Stargardu! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone, słoneczne pomieszczenia - Mieszkanie w topowej, doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 675 000 zł68 m² 24 596,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jedyna W swoim rodzaju inwestycja na terenie szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu klasy premium w jedynej tego typu lokalizacji w Szczecinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalmacha

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł37 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe spółdzielcze mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 37,4 m , położone na 4 piętrze w wysokim, zadbanym bloku na Drzetowie otoczonym zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

378 873 zł27 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko W angel estate! monte cassino apartments apartamenty inwestycyjne w samym centrum Świnoujścia Monte Cassino Apartments to nowoczesna inwestycja położona w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

439 000 zł46 m² 9 440,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Główne atuty nieruchomości: zielona okolica - park Z stawem, siłownia zewnętrznaw okolicy znajdziemy szkoły oraz przedszkoladobrze skomunikowana lokalizacja - przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Plater

Szczecinek,zachodniopomorskie

185 000 zł24 m² 7 682,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym odświeżeniu - Szczecinek ul. E. Plater. Powierzchnia: 24,08 m2 Piętro: 3/4 Układ pomieszczeń:. pokój o pow. ok. 15 m2;. przedpokój o pow. ok. 2,5 m2;. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Koszalin,zachodniopomorskie

269 000 zł34 m² 8 029,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa i atrakcyjna oferta w naszym biurze! Polecam do zakupu przestronną kawalerkę na parterze o powierzchni 33,5m2 w bardzo dogodnej lokalizacji na Przylesiu. Niedaleko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stołczyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

770 000 zł215 m² 3 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży 3 samodzielne mieszkania w odnowionej kamienicy z lat 30 - tych o łącznej powierzchni 215 m2 w tym 65 m2 pomieszczeń piwnicznych , w Skolwinie przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij