dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

534 990 zł49 m² 10 918,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem położone na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

399 000 zł45 m² 8 807,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 45,3 m , położone w dogodnej lokalizacji Świnoujścia, przy ulicy Jana Matejki. Mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Sarbinowo,zachodniopomorskie

499 000 zł34 m² 14 785,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Promocyjna cena do końca maja. Apartament nad morzem w Sarbinowie może być Twój! Apartamenty atrium to nowoczesny kompleks wypoczynkowy, który znajduje się 50m od plaży Bałtyku i promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł46 m² 11 164,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,13 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina tuż naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Herbowa

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Herbowej w Szczecinie. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

563 000 zł56 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe, jasne mieszkanie w centrum Szczecina Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzka

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł31 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w doskonałej lokalizacji w samym centrum Szczecina. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

712 500 zł95 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Szczecin, blisko Sądu Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m , mieszczące się na drugim piętrze w kamienicy z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł24 m² 9 754,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka 23,58 m | Centrum Szczecina | 3. piętro | Kamienica z 1935 r. Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka o powierzchni 23,58 m , położona na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 880 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ulikowo,zachodniopomorskie

260 000 zł48 m² 5 366,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

W ofercie sprzedaż mieszkania dwupokojowego o powierzchni 48,45m2. Mieszkanie jest usytuowane na parterze wielorodzinnego bloku w miejscowości Ulikowo 10km od Stargardu i 45km od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Dźwirzyno

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

405 075 zł25 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Promocja cenowa na ostatni apartament w budynku hotelowym! Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Apartament w inwestycji przy samym jeziorze, a jednocześnie blisko morza i plaży -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Szczecin,zachodniopomorskie

542 400 zł34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Jeżeli lubisz mieszkać w centrum, wśród kafejek, restauracji w pobliżu teatrów, tras spacerowych, filharmonii to oferta dla Ciebie. W topowej lokalizacji niedaleko Zamku Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

498 000 zł47 m² 10 595,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

47 m | 3 pokoje | oddzielna kuchnia możliwość otwarcia 6 piętro | ul. Kujawska | ścisłe centrum przy Galaxy Druga linia zabudowy ciszej niż przy głównej ulicy Nowa winda | ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Stargard,zachodniopomorskie

489 000 zł66 m² 7 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3 pokoje | 66 m2 | balkon | strych + 2 piwnice | garaż + 2 miejsca parkingowe | ul. Brzozowa, stargard Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giełdowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

580 000 zł60 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, położone w ścisłym Centrum Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na V piętrze wysokiego budynku, z widokiem na zabytkową Wieżę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Złocieniec,zachodniopomorskie

373 000 zł99 m² 3 775,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne i pełne potencjału mieszkanie z duszą o powierzchni 98,8mkw, położone w znakomitej lokalizacji tuż przy kultowym kinie Mewa, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

979 000 zł70 m² 13 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca blisko Centrum miasta a jednocześnie enklawy dającej poczucie komfortu, spokoju i bliskości otaczającej przyrody mamy do zaoferowania przestronne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bryzy Morskiej

Rewal,zachodniopomorskie

368 166 zł29 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Eksluzywny apartament W rewalu 500 M od morza! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję Rewal Hill, w której niewątpliwą zaletą jest cicha lokalizacja, sosnowy las oraz trzy minuty drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bryzy Morskiej

Rewal,zachodniopomorskie

393 450 zł30 m² 12 900 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł25 m² 10 931,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży przytulnej kawalerki po remoncie w 2024r., zlokalizowanej w sercu Szczecina. Na sprzedaż komfortowa urządzona kawalerka o powierzchni 24,7 m , usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotowska

Szczecin,zachodniopomorskie

609 000 zł57 m² 10 704,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,89 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z 2012 roku (deweloper Siemaszko), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

355 000 zł45 m² 6 813,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania o powierzchni 45,3 m2 z balkonem na parterze niskiego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół dużo zieleni, place zabaw , idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

710 000 zł40 m² 17 781,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy Apartament z Tarasem Bel Mare Resort, międzyzdroje Zainwestuj w komfort i prestiż w sercu jednego z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł36 m² 13 815,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Diva spa 4 | 36 m na szóstym piętrze. Pełne wyposażenie, infrastruktura hotelowa, 250 metrów od plaży. Gotowy jako drugi dom lub jako inwestycja z aktywnym profilem na. Są miejsca, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja to jest to! Marzysz o własnym kącie nad Bałtykiem, idealnym do zamieszkania, na wakacyjne wypady lub jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł42 m² 9 550,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kołobrzeg | Mazowiecka 38 | 2 pokoje | Parametry nieruchomości: metraż: 41,87 m Układ: 2 pokoje Piętro: 2 Rok budowy: 1992 Parking: miejsce za bramą w cenie Czynsz: 860 zł Dlaczego ten układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Szczecin,zachodniopomorskie

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Panoramicznej w Szczecinie, na prestiżowym osiedlu Panoramika. Lokal znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tetmajera

Koszalin,zachodniopomorskie

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Koszalinie idealne do remontu, doskonała lokalizacja przy Politechnice! Szukasz mieszkania do własnej aranżacji lub świetnej inwestycji na wynajem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł38 m² 10 611,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny 2 pokojowy o pow. 37,60 m2 w pełni umeblowane i urządzone usytuowane na 3 piętrze w budynku mieszkalnym 4 piętrowym bez windy. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 096 000 zł99 m² 11 115,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze 4-lokalowego budynku. Każde z mieszkań posiada osobne, niezależne wejście. Cała posesja jest ogrodzona i zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

533 360 zł45 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

713 514 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja! Opłaty notarialne ponosi Deweloper! Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i osobnym wc, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 4-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie na Osiedlu Słonecznym idealne zarówno dla rodziny, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem na pokoje. Dlaczego to mieszkanie robi robotę?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seledynowa

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł74 m² 8 005,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe, z balkonem, położone na os. Bukowym, przy ul. Seledynowej (przy poczcie). Mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego, ocieplonego budynku. Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

355 000 zł45 m² 7 935,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkańa , dwa pokoje na parterze z balkonem, o powierzchni 45,3m2 w super lokalizacji gdzie w pobliżu szkoła , przedszkole , place zabaw przychodnia , sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego

Police,zachodniopomorskie

499 000 zł59 m² 8 525,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58,53 m2 położone na 4 piętrze budynku położonego przy ul. Roweckiego w Policach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akwarelowa

Szczecin,zachodniopomorskie

870 000 zł87 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronny, słoneczny apartament 4-pokojowy z dużym balkonem Bukowe, szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 86,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 999 zł59 m² 8 512,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko W angel estate! 2 pokoje (opcjonalnie 3) 58,8 m balkon z panoramą miasta Nowe Miasto, szczecin Lokalizacja Rewelacyjne położenie przy Placu Dziecka zielony, zadbany skwer/park tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł53 m² 9 840,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Szczecin, osiedle Majowe Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w prawobrzeżnej części Szczecina, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł43 m² 12 737,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blisko morza 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kołobrzeg, ul. Unii Lubelskiej Gotowe do zamieszkania. Gotowe do zarabiania. W miejscu, które klienci naprawdę wybierają. Na sprzedaż.