dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

| malutka, przytulna kawalerka w centrum Kołobrzegu! Niewielkie mieszkanie dla singla, w sam raz na wypady nad morze. Nieruchomość ma status lokalu mieszkalnego. Miesięczne opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

832 054 zł59,86 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 520 zł53,60 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 270 zł40,65 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł27 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję na sprzedaż ładną kawalerkę po remoncie w Śródmieściu Szczecina, niedaleko Parku Żeromskiego, teatru Polskiego oraz Wałów Chrobrego z pięknym widokiem. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na pierwszym piętrze trzy kondygnacyjnego budynku z 2015 roku. Imponuje standardem i przemyślanym układem wnętrz. Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł68,03 m² 7 628,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m , położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 780 zł53,72 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 370 zł46,11 m² 14 516,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 236 zł58,76 m² 13 993,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł49,10 m² 9 714,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą) położona na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji przy ul. Seledynowej na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,29 m² 11 772,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w zacisznej lokalizacji na osiedlu "fale Bałtyku". W skład mieszkania o powierzchni 37,29m2 wchodzą; - salon + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł114,50 m² 8 288,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 114,5 m , położone w zielonej i spokojnej części osiedla Bukowe-Klęskowo,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61,76 m² 6 136,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, osiedle Dąbrówka I 61,76 m Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł67,73 m² 8 784,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

- oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina przy.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63,50 m² 11 480,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie. Budynek z 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł29,17 m² 15 975,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy apartament 150 metrów od plaży w nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Miejscowość charakteryzuje się nowoczesną Mariną, portem rybackim i jachtowym oraz corocznym Festiwalem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,58 m² 16 039,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu apartament dwupoziomowy w nadmorskiej miejscowości Rewal, z którego z balkonu rozprzestrzenia się widok na morze. Odległość do morza oraz punktu widokowego na plaże.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł40,34 m² 13 014,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Kolumba (inwestycja Harmonia). To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł88,83 m² 10 019,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 89 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na klimatycznym i zamkniętym osiedlu - Tęczowe Ogrody na Warzymicach.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,10 m² 11 995,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,50 m² 11 908,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bezrzecze Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na parterze w bloku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł74,40 m² 15 309,14 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - prestiżowy apartament w Sky Garden, szczecin Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Sky Garden - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo przestronną kawalerkę o powierzchni 37 m . Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w nowym bloku mieszkalnym powstałym w 2019 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł64,60 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w Koszalinie przy ul. Jagoszewskiego! Tylko u nas mieszkanie o powierzchni 64,60 m2, położone na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | 40 m | balkon | parter | Koszalin ul. Sikorskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku w Koszalinie.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł20,30 m² 7 384,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu, pierwszej nieruchomości na start lub idealnego miejsca na małe biuro? Właśnie znalazłeś ofertę, która znika z rynku błyskawicznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - świeżo po remoncie - nowa kuchnia W zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam piekne, przestronne 2pokojowe mieszkanie na ul. Ledóchowskiego 23 w Szczecinie (gumieńce). Mieszkanie dwustronne z osobna kuchnią oraz dużym balkonem. Powierzchnia mieszkania 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,26 m² 10 495,68 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m2, zlokalizowane na ul. Krakowskiej W Szczecinie (gumieńce). Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze wysokiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,20 m² 10 142,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remocie znajdujące się na 4 piętrze niskiego ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwa niezależne lokale mieszkalne położone w miejscowości Rydzewo, w pobliżu Drawska Pomorskiego. Mieszkania znajdują się w budynku wielolokalowym (trzy lokale), co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,40 m² 14 438,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane na spokojnym podmiejskim osiedlu. W skład mieszkania wchodzą : - salon z wyjściem na zadaszony taras i ogród od.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł70 m² 7 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m położone w kameralnym budynku dwulokalowym w Łobzie (ul. Krzywa dawniej Janka Krasickiego). Nieruchomość stanowi udział 1/2.