dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Pobierowo,zachodniopomorskie

590 000 zł32 m² 18 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wspaniały apartament 2- pokojowy z balkonem ok. 14m2, położony w malowniczej nadmorskiej miejscowości, nieopodal zejścia na plażę /ok. 200m/ oraz w odległości 1,4km największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

555 000 zł70 m² 7 985,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Śródmieście ul. 5 lipca. Do sprzedaży ładne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Opis mieszkania: powierzchnia mieszkania 69,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

458 800 zł51 m² 8 981,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,08 m , położone w zielonej i spokojnej części Szczecina Śródmieście (drzetowo), ul. Willowa. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 880 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł72 m² 5 337,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestrzeń do własnej aranżacji przy ul. Kapitańskiej 8 - idealna dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,13 m , położone na 1. piętrze kamienicy. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

475 000 zł57 m² 8 352,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny zlokalizowany w cichej i spokojnej części Mierzyna (gmina Dobra), o powierzchni użytkowej 56,87 m2. Jest to spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garncarska

Stargard,zachodniopomorskie

309 000 zł41 m² 7 610,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest piękne 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze niskiego bloku na Starym Mieście w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Miłogoszcz,zachodniopomorskie

279 500 zł56 m² 4 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowy do zamieszkania i wyposażony lokal mieszkalny poniżej 5000 pln/m2 - czytaj dalej! Jeżeli szukasz miejsca w którym będziesz mógł odetchnąć od miejskiego zgiełku, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gryfice,zachodniopomorskie

459 500 zł93 m² 4 956,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z własnym, wielkim garażem, pomieszczeniami gospodarczymi, ogródkiem, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty! Cena poniżej 5000 pln/m2 za gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szczecin,zachodniopomorskie

655 000 zł67 m² 9 757,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na Sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67,13m 2, ul. Duńska - osiedle Warszewo Prezentujemy komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,13m 2 , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

450 000 zł69 m² 6 486,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Komfortowe trzypokojowe mieszkanie z loggią - Koszalin, ul. Orla Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,38 m2 - idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń, wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł64 m² 12 478,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny luksus w sercu miasta apartament, który wyznacza nowy standard życia Z dumą prezentujemy absolutnie wyjątkową nieruchomość, która redefiniuje pojęcie komfortu, elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

360 000 zł69 m² 5 234,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 68,78 m , położony w samym centrum Wałcza, przy ul. Wojska Polskiego. Usytuowany na parterze, z bezpośrednim wejściem z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesienna

Stargard,zachodniopomorskie

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem położone na III piętrze niskiego bloku na Os. Letnim w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa 57 m2. W skład nieruchomości wchodzi: - salon od słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł63 m² 6 303,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta sprzedaży słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem i oddzielną kuchnią o powierzchni 63,3 m 2 zlokalizowanego w ścisłym centrum Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

663 348 zł79 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

567 000 zł44 m² 12 886,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

44 m2 + komórka + garaż, 567 tys - Osiedle Wiśniowy Sad, kołobrzeg Na sprzedaż przepiękne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Szczecin,zachodniopomorskie

995 000 zł95 m² 10 503,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament (4/5 pokojowy) na Warszewie - Oaza ciszy i spokoju! Świetna lokalizacja, otoczenie zieleni, łąk i lasów. Z okien widok na zieleń -to wspaniałe miejsce do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

563 000 zł45 m² 12 511,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji-ul. Unii Lubelskiej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł50 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy położone przy ulicy Łubinowej na osiedlu Majowym. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 49,50m , usytuowane na 2. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł29 m² 11 832,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Sprzedam ładne, czyste i ciepłe mieszkanie jedno pokojowe po generalnym remoncie, z monitoringiem osiedlowym. Kawalerka składa się z: - przedpokoju (3,65 m2) - dużego pokoju (19 m2,) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł58 m² 8 636,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego budynku z lat 70-tych, w spokojnej części osiedla Pomorzany. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

423 555 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

389 000 zł46 m² 8 436,35 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To jest dobra oferta! Piękne zachody słońca, szum fal, śpiew mew i spacery brzegiem morza ? kiedy tyko masz na to ochotę ? To możliwe - wystarczy, że podejmiesz decyzję. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boryny

Szczecin,zachodniopomorskie

753 000 zł63 m² 11 952,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Sprzedam umeblowane mieszkanie czteropokojowe w dzielnicy Pomorzany. W mieszkaniu zostają wszystkie meble widoczne na zdjęciach. Czysta księga wieczysta ( brak hipoteki). Świadectwo energetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zielona

Grzybowo,zachodniopomorskie

627 300 zł53 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatni apartament 52 m z własnym ogrodem i miejscem postojowym Grzybowo, ul. Zielona 4. Lokal narożny, najbardziej nasłoneczniony, z ekspozycją południowo-zachodnią. W cenie ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Niechorze,zachodniopomorskie

440 000 zł31 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem i miejscem postojowym, położony w prestiżowym kompleksie Baltic Cliff w Niechorzu, zaledwie 200 metrów od plaży. Podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

505 000 zł55 m² 9 225,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w zacisznym i bezpiecznym miejscu Szczecina. Blisko parku Kasprowicza, hali sportowej z basenem i całej infrastruktury miasta, której bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Wojska Polskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg - 40 m2, 1 piętro, balkon, po generalnym remoncie - blisko morza! Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy Alei I Armii Wojska Polskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł42 m² 11 695,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja do 18.03 Przestronne mieszkanie na os. Arkońskim z pięknym widokiem na zieleń! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbakan

Szczecin,zachodniopomorskie

655 000 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż, dostępna wyłącznie w Blue Real Estate - komfortowe 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie z tarasem, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

432 820 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec/lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Szczecin,zachodniopomorskie

849 000 zł59 m² 14 353,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, widok i komfort? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

1 490 000 zł167 m² 8 932,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 166,8 m , położone na 2 piętrze eleganckiej kamienicy w samym sercu Szczecina przy Alei Fontann (al. Papieża Jana Pawła II) - 5 dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 500 000 zł109 m² 13 713,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 109,38 m (całkowitej 162,32 m2) położony w kameralnym, czterolokalowym domu przy ul. Matejki w Świnoujściu w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Szczecin,zachodniopomorskie

585 000 zł64 m² 9 163,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Słoneczne 3 Pokoje z Dużym Balkonem Twoja Oaza na Prawobrzeżu! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i święty spokój? Marzysz o porannej kawie na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

1 199 000 zł47 m² 25 718,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodni widok na morze Lokal o powierzchni 46,62 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. Okna oraz loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

399 000 zł65 m² 6 099,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65,42 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Bohaterów Westerplatte. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł60 m² 8 350,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej zielonej części Śródmieścia Szczecina- idealne dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

431 885 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec/lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

424 150 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.