dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł37 m² 16 825 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Super obniżka ceny! 699 000 zł na 620 000 zł! Koniecznie sprawdź i umów się na prezentację! Eleganckie mieszkanie w Hanza Tower z pięknym widokiem na miasto! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł55 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej (55,1m2), znajdujące się na 2. piętrze w ładnym 3-piętrowym budynku z 1940r. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeglarska

Niechorze,zachodniopomorskie

776 376 zł42 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Między żaglami kameralny apartamentowiec nad morzem Tylko 6 mieszkań Niechorze Prezentujemy wyjątkowy, nowoczesny budynek z zaledwie sześcioma apartamentami, zaprojektowanymi z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

438 999 zł54 m² 8 129,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gotowiec Inwestycyjny. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54 m2, połoz onego w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina. Najwaz niejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

829 000 zł78 m² 10 628,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie do kupienia wyłącznie razem z garażem box w hali garażowej cena łączna 929 000 zł (mieszkanie 829 000 zł + garaż 100 000 zł). Na sprzedaż nowocześnie wykończone i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

639 000 zł52 m² 12 335,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 51,80 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 6 piętrowego bloku z 2014 roku cenionego z jakości Dewelopera sgi, (apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł46 m² 10 731,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w dzielnicy Dąbie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 48 m w centrum - tuż przy Jasnych Błoniach Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

418 750 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja w Międzyzdrojach luksusowy apartament tuż przy plaży Do podanej kwoty nie są doliczane żadne dodatkowe, ukryte koszty! Jeśli marzysz o krótkim spacerze do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

377 285 zł39 m² 9 731,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł36 m² 9 739,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja do 2026-03-15 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,45m2 na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1968r na Osiedlu Piastowskim Niebuszewo. Forma władania-Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barnima I

Stargard,zachodniopomorskie

495 000 zł39 m² 12 676,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wysokiej jakości ,mieszkanie premium - w centrum Stargardu. Osiedle, wybudowane w 2024 roku, znajduje się przy ul. Ks. Barnima I - ścisłe centrum najważniejsze atuty: starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł53 m² 6 032,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 48,88 m2, pow. całkowitej (z piwnicą) 52,88 m2 położone na IV piętrze bloku na Os. Zachód w Stargardzie. Lokal składa się z: - salon z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł48 m² 12 610,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w prestiżowym budynku na Pomorzanach przy ulicy Chmielewskiego 24 Opis nieruchomości: nowocześnie urządzony apartament o powierzchni 47,5 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

895 000 zł76 m² 11 742,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronny, w pełni wyposażony apartament z dużym balkonem - prestiżowe osiedle Garden House II, szczecin Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

139 000 zł39 m² 3 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Żabów, 39 m , pierwsze piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w miejscowości Żabów, w 2-piętrowym bloku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Stargard,zachodniopomorskie

289 000 zł31 m² 9 298,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna oferta mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 31,08 m2. Lokal położony na III piętrze niskiego, nowego budynku wielorodzinnego (rok budowy 2020), w skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pobierowo,zachodniopomorskie

499 000 zł49 m² 10 267,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- - - - - obniżka ceny! 499 000 zł! - - - - - Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z loggią, położone zaledwie 150 m od plaży w ścisłym centrum Pobierowa! Ciesz się życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

139 000 zł39 m² 3 564,10 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żabów

Żabów,zachodniopomorskie

139 000 zł39 m² 3 564,10 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Bezrzecze,zachodniopomorskie

645 000 zł82 m² 7 865,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Koralowej w Bezrzeczu jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych części aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

615 000 zł68 m² 9 044,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 4. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

936 192 zł73 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zielona Przystań nowa oferta mieszkań -bez prowizji i podatku pcc Jako przedstawiciel Dewelopera przedstawiamy pełną ofertę mieszkań w nowej inwestycji Zielona Przystań zespołu trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

589 000 zł32 m² 18 371,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży bezpośredniej atrakcyjny apartament widokowy o pow. 32,06 m.kw. Położony tuż przy plaży, na Xp. w znanej inwestycji nadmorskiej porta mare w Dziwnówku. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 456 200 zł106 m² 13 737,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

***zamieszkaj lub zainwestuj*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech nowe mieszkanie 4 pokojowe 105,21m2 z balkonem, loggią, tarasem lub ogrodem cena od 1 618,694.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł50 m² 10 004 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło kapitalny remont ponad rok temu, łącznie z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznej. W budynku również w ostatnich latach zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na drugim piętrze w odnowionym bloku w spokojnej części Kołobrzegu przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

673 400 zł50 m² 13 468 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***zamieszkaj lub zainwestuj*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech nowe mieszkanie 3 pokojowe 55,87m2 z balkonem, loggią, tarasem lub ogrodem cena od 726 310,00pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

498 000 zł64 m² 7 793,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,9 m , położone na 4. piętrze solidnego, ceglanego budynku z lat 50. na osiedlu Turzyn w Szczecinie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł80 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Duże mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy A. Mickiewicza 128 (vis-a-vis rynku Pogodno). Budynek z 2004 roku z windą. Rozkład mieszkania: duży pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

609 000 zł32 m² 19 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament dla najbardziej wymagających luksus, design i widok, który zapiera dech w piersiach. Zapraszamy do przestrzeni, gdzie najwyższa jakość spotyka się z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie 50.86 m2 na które składają się 3 pokoje ( zgodnie z księgą wieczystą dwa ) Salon, kuchnia, sypialnia, pokój, korytarz, łazienka Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

185 000 zł43 m² 4 332,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

! rezerwacja! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,7 m , położone na trzecim piętrze w cztero-piętrowym budynku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

317 000 zł46 m² 6 870,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność. 3-pokojowe mieszkanie 46,14 m , IV piętrze. Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,14 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

298 632 zł32 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Łękno, przy ul. Gorkiego. Mieszkanie ma 55 m2 powierzchni całkowitej, w skład której wchodzą dwa rozkładowe pokoje, osobna, jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł31 m² 11 182,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż funkcjonalną ustawna kawalerkę w znakomitej lokalizacji. Nowe zamykane osiedle na Niebuszewie. W pobliżu komunikacja miejska we wszystkich kierunkach. Rynek Manhattan, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

877 008 zł66 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024