dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 242 ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 302 zł52,11 m² 8 353,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,57 m² 5 380,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta bezpośrednia - koszty biura po stronie sprzedającego! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,57 m , położone na parterze w bloku z lat 90., w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament inwestycyjny nad morzem Pogorzelica taras 15 m gotowy biznes rezerwacje na cały sezon Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny Perła w prestiżowej inwestycji Blue.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł47,98 m² 15 214,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| dwupokojowy apartament z widokiem na morze! W pakiecie z wyposażeniem, umeblowany: w sypialni wygodne łóżko, komoda i pojemna szafa w zabudowie na całej ścianie, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł54,73 m² 7 473,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z antresola, balkonem i tarasem | 54,73 m | Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 54.73 m z balkonem 3,65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53,60m2, położone na 2 piętrze w kameralnym budynku z 2013r. Układ mieszkania: -salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 4-ro pokojowe w ścisłym centrum Goleniowa w nowszym bloku ( z 2008 r). W pełno umeblowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Do mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Przytulne I jasne 4 pokoje Z 2 balkonami + wyposażenie W cenie Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze, które łączy w sobie funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,60 m² 7 687,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 50,60 m2 położone przy ul. Sikorskiego w Koszalinie. Mieszkanie usytuowana na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń: 3.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł39 m² 10 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,1 m2 położone na trzecim piętrze apartamentowca na osiedlu Platinum Park przy ul. Spokojnej. Blok z windą, z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł35 m² 14 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Słoneczny apartament jednopokojowy 35 m Grzybowo, ul. Muszelkowa | Parter z wyjściem na zielony teren | Osiedle Bałtyk Na sprzedaż komfortowy i w pełni wyposażony apartament jednopokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania, położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z miejscem na aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem 37 m - wysoki standard, gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w północnej części Szczecina, w pobliżu nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m2, położone na I piętrze w niskim budynku wielorodzinnym w miejscowości Dobrzany. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł104 m² 10 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Luksus 104 m w sercu miasta | Budynek z windą | 5 pokoi | Piwnica Obniżona cena o ponad 100 000 zł jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert w tej lokalizacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 434 zł65,26 m² 8 051,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 3 pokoje, 65,26 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł50,74 m² 12 022,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zadbane mieszkanie w centrum miasta. Powierzchnia całkowita liczona z piwnicą to 50,74m2, powierzchnia użytkowa to 48,44m2. Mieszkanie na IV piętrze bloku zbudowanego z cegły , po.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,72 m² 12 031,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Kołobrzegu wraz z garażem w hali pod budynkiem W cenie, na nowym osiedlu Mazowiecka Park! Te niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł74 m² 10 809,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z Mieszkaniem [spółdzielcze prawo do lokalu] - Możliwość zakupu przez obywateli spoza ue. Mieszkanie 4 pokojowe (74.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż słoneczna kawalerka przerobiona na dwa pokoje, położone na 2 piętrze w zadbanym 8-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało przeprojektowane - z kuchni zrobiono.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł57,26 m² 3 492,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - tu się oddycha mieszkanie poddaszowe - własne ogrzewanie gazowe Klimatyczne poddaszowe mieszkanie o pow. 57,26 m2 położone na drugim piętrze w budynku typu "koszarowiec".

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł30,89 m² 21 528 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ekskluzywny, klimatyzowany apartament w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Szczecina Świetna propozycja na własne cele mieszkaniowe jak i dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27,02 m² 14 766,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy atrakcyjną okazję inwestycyjną nad Morzem Bałtyckim. Gotowy, w pełni umeblowany apartament położony w kompleksie Baltic Horst w Niechorzu miejscu łączącym komfort.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł54 m² 10 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dziwnów | dwupoziomowy apartament Z antresolą | widok, którego nikt CI nie zabierze Są mieszkania. Są fajne mieszkania. A są też takie, do których się wraca myślami, nawet gdy już dawno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28m 2 w centrum miasta Kołobrzeg. Nieruchomość położona na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie jasne , słoneczne ,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł34,72 m² 10 944,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 34,7 m położone przy ulicy Grunwaldzkiej w Świnoujściu - idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63,60 m² 5 974,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,60 m , położonego na czwartym piętrze w budynku na osiedlu Chopina. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, idealne dla osób szukających komfortowego lokum w północnej części Szczecina. Nieruchomość jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł54,90 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 piętro | Winda | Balkon | Świetna opcja dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,9 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,20 m² 7 099,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie 2- pokojowe w samym centrum Gryfic. Nieruchomość położona jest w kamienicy na II piętrze. Mieszkanko położone jest na poddaszu, jest urokliwe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł38,25 m² 7 816,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży kawalerki do remontu. Na całkowita powierzchnię wchodzi : -pokój z wyjściem na balkon , -kuchnia z oknem , -duża łazienka , -przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł63,60 m² 8 411,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane, widne i funkcjonalne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,6 m , położone na czwartym (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum! Ze względu na lokalizację oraz rozkład pomieszczeń, idealnie nadaje się zarówno na użytek własny, jak i pod inwestycję pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł83,06 m² 6 236,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Taniej niż od Dewelopera! Wielki taras. Dostępne od ręki! Dlaczego tak tanio? To jest po prostu dobra oferta. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83,06.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł36,82 m² 16 023,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż położonego w Kołobrzegu z widokiem na rzekę Parsętę oraz starówkę. Ten nowoczesny apartament znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł69,86 m² 3 292,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Widzieńsku- miejscowości leżącej w samym sercu Puszczy Goleniowskiej. Widzieńsko oddalone jest 15 km od Goleniowa, 7 km od węzła trasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł58,11 m² 20 306,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata | częściowy widok na morze Lokal o powierzchni 58,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł91 m² 10 978,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Krakowskiej na Gumieńcach. To spokojne miejsce z dużą ilością zieleni, placem zabaw oraz niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 163 zł40,01 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jako partner sprzedaży posiadamy w ofercie nową inwestycję na mapie Świnoujścia - Sea Breeze przy ulicy Matejki pomiędzy sklepem Lidl a Kaufland W sprzedaży są mieszkania od 25m2 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Poprzecznej 34b w Koszalinie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w kamienicy w Mirosławcu. Budynek posiada ocieploną elewację oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij