dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 259 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 259 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariacka

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł59 m² 12 217,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jadwigi

Szczecin,zachodniopomorskie

335 500 zł32 m² 10 550,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerki w centrum Szczecina - adaptacja poddasza. Mieszkanie o powierzchni 31,8m2 składa się z: pokoju dziennego z przyłączami aneksu kuchennego 21,8m2 łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

628 107 zł91 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mierzyn, nowe developerskie mieszkanie dwupoziomowe, garaż, komórka lokatorska. Kupujący zwolniony z 2% pcc. Ofertą sprzedaży jest mieszkanie na kameralnym osiedlu mieszkaniowym realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł55 m² 8 501 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta przestronnego mieszkania znajdującego się w samym centrum miasta, w odrestaurowanej kamienicy przy ul. marsz. J. Piłsudskiego, w pobliżu ch Galaxy. Mieszkanie w niedawnym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł62 m² 6 441,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Bukowym w Koszalinie Przestronne mieszkanie o powierzchni 61,94 m2, położone na 3. piętrze w zadbanym, docieplonym bloku na Osiedlu Bukowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Międzywodzie,zachodniopomorskie

559 000 zł52 m² 10 698,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj 2 minuty od plaży tam, gdzie las pachnie jak relaks, a cisza ma swój własny adres. Ten apartament jest gotowy na Ciebie nie na remont. A mimo tego jest najtańszy w okolicy! Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skalin,zachodniopomorskie

315 000 zł65 m² 4 840,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gotowe do zamieszkania, funkcjonalne mieszkanie o pow. 65 m , zlokalizowane na parterze w szeregowcu z ogródkiem w spokojnej miejscowości Skalin tylko 10 minut od Stargardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł35 m² 10 664,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczecin, centrum, ul. Unisławy, 2 pokoje, parter, blok, pełna własność. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w centrum miasta przy ul. Unisławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

720 000 zł24 m² 29 580,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Uwaga! cena netto + 23% Vat Nieruchomość o powierzchni 24,34 m znajduje się w budynku "albus"- trzecim z kompleksu apartamentowców inwestycji Apartpark. Za projekt inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

739 000 zł99 m² 7 454,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szczecin, centrum, jasne Błonia, aleja Jana Pawła, lokal użytkowy, mieszkanie, 5 pokoi, sprzedaż. Poszukujesz lokalu na gabinet, biuro, gastronomie lub mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Motorowa

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł20 m² 9 179,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 19,5 m2 zlokalizowane przy ul. Motorowej na parterze. Pokój z mini aneksem kuchennym. Prysznic i wc w lokalu. Dobra inwestycja pod wynajem aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Szczecin,zachodniopomorskie

885 000 zł122 m² 7 254,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szczecin, os. Arkońskie, 4/5 pokoi, balkon, po remoncie, spółdzielczo- własnościowe z kw. Dwupoziomowe mieszkanie czteropokojowe (istnieje możliwość uzyskania 5 pokoi przenosząc kuchnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł29 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament z balkonem i bocznym widokiem na morze Diune Hotel & Resort, kołobrzeg Na sprzedaż oferuję elegancki apartament o powierzchni 29,28 m, położony na 5. piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 305 152 zł134 m² 17 234,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Kamienica| 4 pokoje | stan deweloperski lokalizacja: pogodno to jedna z najbardziej zielonych i prestiżowych dzielnic Szczecina, pełna historycznej zabudowy, eleganckich willi i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

410 000 zł89 m² 4 606,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż przedstawiamy część domu o powierzchni użytkowej lokalu 89 m2 (całkowita powierzchnia z poddaszem 140 m2) zlokalizowanego w miejscowości Kamień Pomorski. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł58 m² 6 907,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Komfortowe i przestronne czteropokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Koszalin, ul. Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni 57,76m2 o funkcjonalnym rozkładzie, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

980 000 zł32 m² 30 625 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Super inwestycja - unikatowy apartament w pełni ocieplonym budynku, 3-szybowe okna, drzwi antywłamaniowe, tylko 30 m od plaży i Wolińskiego Parku Narodowego, ekspozycja Pol-zach, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Lotników

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł46 m² 10 032,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w rewelacyjnym miejscu w centrum Szczecina. Położenie idealne! Wszędzie blisko a jednocześnie cicho i zielono za oknem. Naprawdę wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nieruchomość usytuowana w kapitalnej lokalizacji przy ul. 5 lipca w Szczecinie, 3 piętro, niski blok,powierzchnia 44m2 Opis nieruchomości: dwa duże niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Szczecin,zachodniopomorskie

678 000 zł88 m² 7 739,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie w niskim bloku wyposażonym w windę i podziemny garaż wielostanowiskowy. Mieszkanie jest zaaranżowane i wykończone ale wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 149 000 zł80 m² 14 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse premium o powierzchni 80 m2 zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wzgórze Elfów

Szczecin,zachodniopomorskie

699 900 zł62 m² 11 332,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania Osiedle Wzgórze Elfów, szczecin Zdjęcia wnętrza mieszkania podglądowe z innego mieszkania o takim samym rozkładzie Zapraszamy do zapoznania się z ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł56 m² 4 482,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum miasta 2 pokoje, piwnica, do remontu. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o dużym potencjale, położone w ścisłym centrum miasta, w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 900 zł43 m² 11 625,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie usutuowane na czwartym piętrze bloku w doskonałej lokalizacji. Bliskość przystanków zarówno tramwajowych, jak i autobusowych, sklepów, uczelni, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sójki

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł30 m² 12 880,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Warszewo, osiedle Sójki, 2 pokoje, II piętro, miejsce postojowe. Tylko u Nas! Klucze w biurze. Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Szczecinie na nowo powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Motorowa

Szczecin,zachodniopomorskie

169 000 zł20 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 19,5 m2 położona na wysokim parterze w dzielnicy Żydowce, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez osoby spoza ue. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

551 614 zł67 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Darłowo,zachodniopomorskie

665 470 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywne Apartamenty z widokiem na morze Mieszkanie nr 104 (parter) / 51,19m2- stan deweloperski - 665 470zł - 13 000 zł/m2 - Cena brutto Mieszkanie nr 103 (parter) / 51,19m2 - stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

245 000 zł20 m² 12 183 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż. 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane w bezpośredniej bliskości Jasnych Błoni. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, lokalizacja cicha, spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu szkoły, przedszkola, liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł57 m² 7 024,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w centrum Szczecina przy ulicy Jana Pawła II w drugiej lini zabudowy. Kamienica zarówno od frontu jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

431 875 zł34 m² 12 857,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja W międzyzdrojach nowoczesne luksusowe apartamenty tuż przy plaży System płatności: 5/95 - możliwość wpłaty dziś 5% i rozpoczęcie remontu. Reszta wpłaty do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

432 679 zł52 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł32 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Prześlicznie położona kawalerka o powierzchni 32 mkw na kameralnym Osiedlu Bukowym , w niskim bloku z 2000 r, z cegły, z dużym balkonem na drugim piętrze. Z okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

395 000 zł52 m² 7 635,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Etap 1 budowy osiedla horyzont dobiega końca - zostały ostatnie wolne mieszkania na tym etapie oddanie kluczy już we wrześniu 2025 r. Najważniejsze atuty: w każdym bloku nowoczesne windy tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

219 000 zł48 m² 4 526,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48,38 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w bloku przy ul. Wojska Polskiego w Wałczu. Świetna oferta zarówno dla osób planujących zakup pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

430 000 zł34 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ofertą jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 34m2 w bloku dwupiętrowym przy ul. I. Łukasiewicza. Mieszkanie praktycznie nowe, z balkonem jest usytuowane na II piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

995 000 zł115 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1893

Przedstawiamy ofertę trzypokojowego, przestronnego mieszkania z dwoma balkonami, o powierzchni 115 m2, znajdującego się w kamienicy pełniącej funkcje usługowo-mieszkalne, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Police,zachodniopomorskie

539 000 zł63 m² 8 606,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego przestronnego oraz ustawnego mieszkania o powierzchni 62,63 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Ludwika Zamenhofa. Usytuowane jest ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Choszczno,zachodniopomorskie

162 000 zł30 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerke w doskonałej lokalizacji , blisko wszędzie. Mieszkanie przytulne i zadbane ,dobre na poczatek dla młodych par. Jeśli mażysz o przytulnym mieszkanku to coś dla ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

669 000 zł74 m² 9 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze przy Aleja.