dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

195 000 zł68 m² 2 858,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż lokal mieszkalny w miejscowości Skalin gm Stargard. Skalin to mała, spokojna wieś w odległości 2 km od jeziora Miedwie. Lokal znajduje się w skrajnej części segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

800 000 zł71 m² 11 334,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie 70,58 m w centrum Szczecina z balkonem. Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 70,58 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie 41 m w smart loft granica pogodno/turzyn | 1. piętro | Balkon | Winda Na sprzedaż stylowe mieszkanie w inwestycji smart loft,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

669 000 zł37 m² 18 081 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta w sercu Świnoujścia z widokiem na Świnę, statki i spektakularne zachody słońca. Z przyjemnością prezentujemy stylowe i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł44 m² 10 701,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością prezentuję atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najchętniej wybieranych dzielnic Szczecina Niebuszewie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

920 000 zł89 m² 10 356,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 89 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na klimatycznym i zamkniętym osiedlu na Warzymicach. Nieruchomość o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł47 m² 8 192,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,70 m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku na osiedlu Kopernika. Nieruchomość składa się z : - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

989 000 zł64 m² 15 501,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu pięknie wykończone, trzy pokojowe mieszkanie w Świnoujściu. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Markiewicza w budynku z 2020 roku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł67 m² 9 238,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

[Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu] Oferuję duże i jasne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Książąt Pomorskich. Nieruchomość ulokowana jest na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młodzieży Polskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł75 m² 5 324,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 74,94 m , położonego na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy z 1920 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

479 000 zł28 m² 17 101 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania nowiutki jednopokojowy apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym balkonem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta kawalerka o powierzchni 31 m to idealna propozycja ustawna, z potencjałem i w świetnej lokalizacji! Co oferuje to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł35 m² 9 945,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie na Bronowickiej Przestrzeń dla twórców w Sercu Gumieniec Lokalizacja i Otoczenie: mieszkanie usytuowane w dynamicznej dzielnicy Gumieńce w Szczecinie gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemierzyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł37 m² 8 903,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje w pobliżu parku. Powierzchnia: 36,95m2, na co składają się hall, salon z przejściem do sypialni, osobna kuchnia, łazienka z wc. Balkon w formie galerii, gdzie można na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

222 025 zł27 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe 1-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł50 m² 7 557,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2- pokojowe mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą) o powierzchni 49,62 m2 położone na V piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na Pomorzanach (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

620 000 zł37 m² 16 635,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena obejmuje garaż! Podczele to kameralna i ekskluzywna dzielnica Kołobrzegu. Osiedle Feniks, na którym znajduje się apartament jest położone niedaleko plaży i morza. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

340 000 zł52 m² 6 576,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nowa, niższa cena! Jeśli czekałeś na właściwy moment właśnie nadszedł. Mieszkanie w centrum Stargardu w jeszcze lepszej cenie! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wyszogóra

Wyszogóra,zachodniopomorskie

240 000 zł57 m² 4 175,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ponad 57 m2 zlokalizowane we wsi Wyszogóra, w otoczeniu zieleni, cicha i spokojna okolica. Budynek czterorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Szczecin,zachodniopomorskie

839 999 zł73 m² 11 506,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednio od właściciela! sprzedam prywatnie I bez prowizji! Szukasz idealnego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Warszawska

Nowogard,zachodniopomorskie

189 000 zł24 m² 7 991,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Nowa niższa cena! W naszej ofercie przytulna kawalerka o powierzchni 23,65 m , położona w samym centrum Nowogardu, przy ul. Warszawskiej. Do mieszkania przynależy również piwnica, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł33 m² 10 947,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z balkonem - tu znajdziesz spokój, zieleń i wszystko, czego potrzebujesz. Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Świnoujście,zachodniopomorskie

610 000 zł51 m² 12 022,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,74m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 190 000 zł103 m² 11 572,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament znajdujący sie w spokojnej części miasta na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Bajkowym przy ul. Mazowieckiej w Kołobrzegu. Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

423 555 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fioletowa

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł63 m² 8 357,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Bukowe, ul. Fioletowa, 3 pokoje, III piętro, balkon, mieszkanie przy Puszczy Bukowej. Tylko u Nas! 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem. Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

377 364 zł46 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

675 000 zł62 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania w samym centrum Szczecina! Lokalizacja: centrum Szczecina Piętro: 1 Układ: 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i miejscem postojowym Mierzyn Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego, położonego w cichej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

358 000 zł86 m² 4 144,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Wygodne mieszkanie 3 pokojowe z dużą piwnicą w Wałczu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

400 095 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mieszka I

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł27 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w bloku na parterze przy ul. Mieszka I 104. Zielona okolica. S półdzielczo własnościowe prawo do lokalu możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

520 000 zł67 m² 7 761,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: funkcjonalny dom parterowy 67 m 3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym Wysoki standard Przedstawiamy Państwu komfortowy, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 67 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

464 497 zł39 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

381 956 zł47 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

336 000 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka przy ul. Grota Roweckiego 27. Osobna widna kuchnia, korytarz. Drugie piętro. Dobra lokalizacja pomiędzy ulicami Somosierry i Grota Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną Barlinek-miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie myśliborskim. Jest to najbardziej zaludnione miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubomirskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

326 000 zł29 m² 11 241,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka przy ul. Lubomirskiego Jasna i słoneczna, zlokalizowana na piątym piętrze bloku przy ul. Lubomirskiego 3, usytuowanego w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

753 790 zł88 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Reńsko

Reńsko,zachodniopomorskie

220 000 zł49 m² 4 471,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane, ciepłe mieszkanie w stanie do zamieszkania od zaraz idealne dla rodziny lub pary. Nie wymaga żadnego nakładu finansowego! Szczegóły : Powierzchnia mieszkania: 49,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

338 000 zł31 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 31 m , zlokalizowane na parterze kamienicy, w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Niebuszewo. Lokal składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij