dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 260 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 260 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowakowskiego

Stargard,zachodniopomorskie

408 999 zł64 m² 6 404,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 63,8 m.kw. położony na 3 piętrze niskiego bloku na Os. Chopina w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

449 000 zł64 m² 7 032,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Stargardzie lokalizacja: - stargrad, ul. Woj. Polskiego opis nieruchomości: - niski blok, ocieplony - powierzchnia: 63,85 m2 - IV piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

285 000 zł64 m² 4 430,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przestronne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe dla miłośników kamienic, położone w Koszalinie przy ul. Hołdu Pruskiego. Lokal mieszkalny składa się z 2 dużych pokoi, kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boryny

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł43 m² 9 741,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie na ul. Boryny w Szczecinie Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,55 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

737 478 zł39 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam do zaoferowania piękny 2-pokojowy apartament w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, na ulicy Kasprowicza 16 o powierzchni 39 m2. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowopol

Police,zachodniopomorskie

589 000 zł75 m² 7 802,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, jasne i słoneczne mieszkanie (po generalnym remoncie z 2024 roku), znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku, usytuowane w atrakcyjnym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jolanty

Szczecin,zachodniopomorskie

775 000 zł87 m² 8 908,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy, przestronny, jasny apartament z antresolą, zlokalizowany na kameralnym osiedlu, w bliskiej części Bezrzecza. Powierzchnia użytkowa apartamentu ujęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

336 000 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 znajdujące się na parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi salon z widokiem na ogród od południa, sypialnia oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł62 m² 9 630,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta sprzedaży atrakcyjnego mieszkania trzypokojowego po generalnym remoncie na Pogodnie W pobliżu znajduje się mnóstwo zieleni miejskiej - Międzyosiedlowy Park Rekreacyjny, tereny rod, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł59 m² 7 157,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada Certyfikat Energetyczny, który jest dostępny do wglądu lub na życzenie. Cena nie podlega negocjacji. Kontakt / mailowy bądź sms / nie odbieram tel. Możliwość obejrzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł72 m² 11 168,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupoziomowego apartamentu, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Panoramika Warszewo w Szczecinie. Ten nowoczesny apartament oferuje malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł82 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 82 m , położone na trzecim piętrze kameralnego budynku przy ul. Niemierzyńskiej w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

670 000 zł66 m² 10 088,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 66,41 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seledynowa

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie 4-pokojowe, o dużej powierzchni 74 m , położone na ul. Seledynowej. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m z dodatkową piwnicą 13 m , położone w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Władysława Łokietka 32. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 020 000 zł28 m² 36 421,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament przy plaży w Świnoujściu z miejscem postojowym! kup - zarabiaj - wypoczywaj Nie czekaj - skontaktuj się i zarabiaj już w tym sezonie - do wydania od ręki! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Barlinek,zachodniopomorskie

349 000 zł48 m² 7 276,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - znajdziesz ją tylko u nas! Mieszkanie trzypokojowe w Barlinku przy ul. Słowackiego. Przedmiot oferty: mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 47,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 2-pokojowa, ul. Sikorskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

499 990 zł24 m² 21 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjny apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym oraz łazienka w znakomitej lokalizacji Kwartał Róży Wiatrów, 750 metrów do plaży. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościelna

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł61 m² 5 914,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dużego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 60,7 m2 położonego na wysokim parterze. Idealna przestrzeń dla rodziny z dziećmi, która ceni sobie komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makowska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 015 000 zł96 m² 10 558,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe z ogrodem i garażem, usytuowane w spokojnej okolicy niedaleko Jeziora Głębokiego. Mieszkanie na parterze domu wolnostojącego. Lokalizacja: lokalizacja łączy ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł64 m² 12 426,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny, trzypokojowy apartament w centrum Szczecina - 64 m z miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł46 m² 8 542,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na czwartym piętrze w odrestaurowanej, przepięknej kamienicy na ul Bolesława Śmiałego. Kamienica w bardzo dobrym stanie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

325 000 zł45 m² 7 174,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,30 m2 położone przy ul. Sikorskiego w Koszalinie. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

340 000 zł38 m² 8 838,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż oferujemy przytulne, wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,47 m , zlokalizowane w Przecławiu. Lokal jest rozkładowy, urządzony ze smakiem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł57 m² 6 755,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie 56,99m2 znajdujące się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z lat 30', w dużej mierze odbudowywanym w latach 50'. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Małkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

535 000 zł90 m² 5 929,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 90,22 m , zlokalizowane w sercu miasta, przy ul. Małkowskiego. Nieruchomość idealna dla rodzin, inwestorów lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł34 m² 13 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w sercu Starego Miasta o powierzchni 34m2 na pierwszym piętrze niskiego budynku z cegły. W skład nieruchomości wchodzi salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

653 000 zł122 m² 5 352,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Przestronne i zadbane mieszkanie 4 pokojowe z balkonem, na 3 piętrze w przedwojennej kamienicy, w ścisłym centrum. W mieszkaniu znajduję się też przestronny przedpokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

695 000 zł62 m² 11 209,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w Centrum, na ul. Wyzwolenia, przy Placu Rodła. Mieszkanie z balkonem znajduje się na 1 piętrze w bloku i ma 62 m2, w skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguchwały

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty, jest 2 pokojowe mieszkanie (57 m2). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku który został oddany do użytku w 1950 roku przy ulicy Boguchwały na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wylotowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

925 000 zł81 m² 11 436,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe, duże mieszkanie o pow. 80,88 m2 znajdujące się na chronionym osiedlu 'jantar' w Kołobrzegu z dwoma tarasami i własnym ogrodem o pow. 128,31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł42 m² 9 827,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.23 m , położone na parterze w niskim czteropiętrowym bloku w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

350 000 zł53 m² 6 611,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,94 m2, usytuowane na parterze niskiego budynku wielorodzinnego na Os. Zachód w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

690 000 zł63 m² 10 966,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł42 m² 6 710,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,47 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

633 900 zł56 m² 11 319,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m w wysokim standardzie, położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Szczecina - Pogodno. Przestronne, nowoczesne i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

719 000 zł66 m² 10 812 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66.5 m2 znajdujące się na wysokim parterze budynku z 2001 roku na os. Student przy ul. Duńskiej 10. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł60 m² 8 308,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m , położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta! W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moryńska

Przyjezierze,zachodniopomorskie

350 000 zł69 m² 5 087,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Ofertą sprzedaży jest 3pokojowe mieszkanie, znajdujące się w miejscowości Przyjezierze (gmina Moryń) wraz z pięknymi zagospodarowanymi przestronnymi działkami w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł61 m² 8 068,46 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (59,7m2)z balkonem i piwnicą (1,65m2) znajdujące się na 4 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

685 826 zł49 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament w 4* Hotelu diva spa! Obiekt znajduje się w sercu Uzdrowiskowej części Kołobrzegu na ul. Kościuszki 16, odległość od plaży to zaledwie 200 metrów. W obiekcie znajdują.