dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 258 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

850 000 zł27 m² 31 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy apartament zlokalizowany w inwestycji "apartpark" w Świnoujściu. Doskonała lokalizacja 50m od plaży, piękny kompleks na terenie którego znajdziemy: recepcję, strefę spa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł39 m² 12 065,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku w dzielnicy Pogodno. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe ( 47 m2) oraz przynależne korzystanie z piwnicy (ok. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

680 000 zł42 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowy apartament przy ulicy Rybackiej w Kołobrzegu. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 w skład którego wchodzą: - duży pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

568 000 zł53 m² 10 717 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez udziału pośredników. Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto w Szczecinie. W skład mieszkania wchodzą: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

329 000 zł60 m² 5 522,91 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,57m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w wieżowcu z windą na Dolnym Mieście w Wałczu. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł82 m² 7 914,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82 m2, zlokalizowane w samym centrum przy ulicy Wielkopolskiej 30 we frontowej części kamienicy, okna plastikowe, ogrzewanie oraz ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł63 m² 6 926,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prawobrzeżnej części Szczecina na os. Majowym.! mieszkanie można sfinansować z kredytu hipotecznego bez wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Strzekęcino

Strzekęcino,zachodniopomorskie

292 000 zł71 m² 4 134,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 70,62 m2 w Strzekęcinie. Mieszkanie usytuowane na parterze w dwupiętrowym budynku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń: 4 pokoje (z jednego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Goleniów,zachodniopomorskie

369 000 zł70 m² 5 302,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

NA sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie W kamienicy W samym centrum miasta - goleniów, ul. Konstytucji 3 maja lokalizacja Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Police,zachodniopomorskie

410 000 zł61 m² 6 669,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61,5 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku na Os. Dąbrówki w Policach. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł30 m² 9 177,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 30,4 m , położonego w sercu dzielnicy Niebuszewo-Bolinko. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

429 000 zł109 m² 3 935,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże mieszkanie o pow.109m2, położne na parterze zlokalizowane w Centrum Stargardu. Mieszkanie do remontu, stwarzające wiele możliwości własnej aranżacji. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

442 000 zł35 m² 12 628,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z wielką przyjemnością prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z przestronnym ogródkiem, usytuowane na parterze zlokalizowane w dzielnicy Szczecina -gumieńce. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowniczych

Koszalin,zachodniopomorskie

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa i atrakcyjna oferta w naszym biurze! Tylko u nas! Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na II piętrze w dogodnej lokalizacji z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

435 000 zł46 m² 9 423,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,16m2 położone na czwartym piętrze, w ocieplonym wieżowcu w ścisłym centrum Szczecina. To właśnie lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł47 m² 9 065,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze niskiego budynku. W skład mieszkania wchodzą: - salon - 2 sypialnie - osobna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hołdu Pruskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

579 000 zł73 m² 7 940,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w centrum, z ogrodem. Świetne dla rodziny ale i pod inwestycję ponieważ jest w pełni umeblowane i wyposażone. Dwustronna wystawa okien. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta mieszkania z ogrodem przy cichej ulicy w sercu Gumieniec. Na sprzedaż parter domu o powierzchni 110m2 z działką 450m2. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane jest na 3. piętrze czterokondygnacyjnej kamienicy przy ul. Unisławy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdyńska

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł61 m² 9 851,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z widokiem na park! Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze nowego apartamentowca w rejonie Starego Miasta w Stargardzie. Pow. użytkowa 60,8 m2 + piwnica 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł50 m² 7 849,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,56 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z 2017 roku, zlokalizowanego w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł49 m² 9 116,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego z wielkim potencjałem! Gratka dla inwestora ale nie tylko! Na powierzchnię użytkową wchodzi : -przedpokój, -salon , -pokój, -pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogródzka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

420 000 zł76 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Zbigniewa Boguszewicza w upadłości sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł62 m² 7 035,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie do remontu na os. Kaliny. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta- zaledwie 3 przystanki do centrum. W pobliżu sklepy znanego owada i płaza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

730 000 zł105 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 105 m2, w centrum Szczecina, na 1 piętrze. Okna drewniane nowego typu, drzwi antywłamaniowe. Na powierzchnię składają się: - korytarz, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witosa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

649 000 zł61 m² 10 616,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,13m2 znajdujące się w Kołobrzegu, na osiedlu "przy Witosa''. Nieruchomość usytuowana jest na 3 - piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

579 000 zł63 m² 9 171,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w lokalizacji Kołobrzeg Ogrody ul. Czarnieckiego - Nieruchomość znajduje się w Strefie Uzdrowiskowej - 1km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

242 000 zł20 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zapraszam na prezentacje Słonecznej Kawalerki przy ul Felczaka o powierzchni 20 m znajdującego sie na 3 piętrze z 4 Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej. Nowe Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy przy ul. Krzywoustego. W skład lokalu o pow. 55,8m2 wchodzi: salon z wejściem do kuchni, przestronna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

364 815 zł37 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od Lipca 2025r Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 850m od morza! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

388 500 zł36 m² 10 702,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji. Zestawienie powierzchni 1.1 korytarz 3,7 1.2 łazienka 3,6 1.3 pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,4 1.4 Sypialnia 10,6 lokal nr.M4: suma 36,3 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł67 m² 10 357,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1892

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,62 m , położone na 3. piętrze w spokojnej, odnowionej kamienicy przy ulicy Felczaka. Lokal składa się z 3 przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł49 m² 7 255,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,48 m z balkonem od słonecznej strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńska

Trzęsacz,zachodniopomorskie

599 000 zł43 m² 13 940 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjny apartament w Trzęsaczu, w nadmorskim kurorcie na zachodnim wybrzerzu w nowo wybudowanym kompleksie playa park trzęszacz. Usytuowany od południowej strony, dobrze nasłoneczniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł75 m² 7 999,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczecin, centrum, plac Lotników, nowe mieszkanie, z windą, taras, standard developerski, sprzedaż. Poszukujesz mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

490 000 zł29 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowy apartament przy ulicy Bałtyckiej w Kołobrzegu. Mieszkanie o powierzchni 29 m2 w skład którego wchodzą: - duży pokój z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł54 m² 8 238,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54.5 m2, formalnie 4 pokojowe, aktualnie salon został złączony z jednym z pokoi co daje dużą przestrzeń do aranżacji. Układ mieszkania sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

519 900 zł60 m² 8 696,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego w Szczecinie w spokojnej okolicy. Najważniejsze atuty: nieruchomość trzypokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Koszalin,zachodniopomorskie

430 000 zł70 m² 6 178,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69,60 m2 położone na Osiedlu Przylesie w Koszalinie przy ul. Fałata. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe - możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł47 m² 9 129,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Powierzchnia: 47.1 m2 Cena: 430 000 złotych Liczba Pokoi: 2 rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka, dodatkowo piwnica ok. 5m2 Otoczenie: zielona okolica, dobrze.