dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

299 000 zł35,34 m² 8 460,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w oficynie blisko Wałów Chrobrego. Bardzo ciepłe, jasne i przytulne mieszkanie, zaprojektowane z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 2-pokojowe w stylowej kamienicy w ścisłym centrum Świnoujścia w strefie wyłączonego ruchu samochodowego (deptak). Powierzchnia mieszkania wynosi 37.1 m2 (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,60 m² 13 973,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie w Kołobrzegu, ul. Kolumba. Nieruchomość o powierzchni 53,80 m , znajdująca się w nowym budownictwie z 2024 roku, 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z balkonem położone w miejscowości Marianowo. W miejscowości piękne jezioro z plażą, pomostem, infrastrukturą - bar, miejsce na grill, plac zabaw, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z garażem w cenie! Kołobrzeg na sprzedaż w centrum miasta mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55,10 m2 z balkonem od strony wschodniej, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł38,77 m² 15 450,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament 10 minut spacerem od morza. o pow. 38,77 m2. Położony na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu Westin House Resort Kołobrzeg - oddanym do użytku w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 900 zł37,45 m² 12 787,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,45 m , położone na 1. piętrze w inwestycji Aura Warszewo w Szczecinie. Gotowe do odbioru od ręki, w budynku już oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł92 m² 2 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Nowa cena W nowym roku 2026! 200 tysięcy złotych za mieszkanie 92 m2 + garaż + ogród , parter, 60 m od jeziora! Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej kamienicy - Drawno, parter, 92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł71,20 m² 4 915,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Akacjowej, stanowiące całą górę domu. Budynek jest ocieplony, posiada całkowicie wymieniony dach, a w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,34 m² 16 100,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

66 apartamentów ze starannie zaprojektowanymi częściami wspólnymi oraz udogodnieniami takimi jak przestrzeń coworkingowa, strefa spa czy rowerownia. Stylowe wnętrza, nadmorski klimat i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 873 zł29,30 m² 12 930,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni ok. 30 m2 położone na pierwszym piętrze. Inwestycja w fazie rewitalizacji kamienicy w centrum Świnoujścia, która będzie posodała ok. 60 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł41,79 m² 3 709,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. Gdańskiej. To atrakcyjna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł93,98 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Zakochasz się w tym mieszkaniu od pierwszego wejrzenia Są nieruchomości, które mają po prostu metraż i standard. I są takie, które mają duszę to właśnie jedna z nich.

Szczegóły ogłoszenia

837 900 zł87,53 m² 9 572,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w okolicy Szczecina w dynamicznie rozwijającym się Przecławiu. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 782 zł47,08 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w prestiżowej dzielnicy Polic w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł31,88 m² 8 626,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 -pok. mieszkanie | Stargard, osiedle Lotnisko I 31,88 m I 2 piętro Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli marzysz o własnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 040 zł42,40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A23 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 42,40m2, do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł34,75 m² 23 856,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim z prywatnym miejscem na jacht, 150m od plaży w Mrzeżynie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł64,11 m² 17 922,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty - mieszkanie znajduję się na ostatniej kondygnacji - narożny balkon o pow. 34 m2 z widokiem na zieleń - wysoki standard wykończenia mieszkania jak i budynku - basen na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69 m² 11 579,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania z ogródkiem na osiedlu Panoramika pojawiają się na sprzedaż stosunkowo rzadko dlatego warto umówić się na prezentację zanim oferta zniknie z rynku (pierwsze zdjęcie to.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,20 m² 10 456,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 8 piętrze w bloku przy Parku Żeromskiego, tuż obok galerii Galaxy. Świetna lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

226 398 zł36,83 m² 6 147,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-1-17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł54,40 m² 2 959,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe Szczecinek, ul. Drahimska. Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie, położone na parterze kamienicy. Mieszkanie z rozpoczętą przebudową, do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja umiejscowiona jest na Wyspie Solnej , ok 1500 m od morza, w najbliższym sąsiedztwie Bazyliki Kołobrzeskiej , Starówki i rzeki Parsęty. Ścisłe centrum miasta, a jednak.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł53,26 m² 10 307,92 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Możliwy zakup przez Obywateli spoza ue. Szukasz słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji i z przestrzenią za oknami? Gumieńce os. Reda. Jedna z najchętniej wybieranych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 014 200 zł51,50 m² 39 110,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z frontowym widokiem na morze Frontowy widok na morze | Balkon 9,13 m | Garderoba | Duży salon | 1. piętro | Wykończenie pod klucz | Odbiór 2027 | Atrakcyjny harmonogram płatności.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,02 m² 11 675,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą nieruchomości w Szczecinie, która łączy nowoczesny standard z doskonałą lokalizacją. Oto kluczowe punkty: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł29,10 m² 9 965,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka na 5 piętrze w bloku z dwiema windami, dobrze zlokalizowana niedaleko Fabryki Wody. W skład mieszkania wchodzi : pokój, otwarta kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność nad morzem! Oferujemy wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni 31,13 m, położony w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

771 000 zł30,34 m² 25 412 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

- - - podana cena jest ceną brutto i po około 60 dniach dostaniesz z powrotem na swoje konto zwrot ponad 60 tys. zł! - pamiętaj, nie musisz mieć działalności gospodarczej, aby odzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,10 m² 7 871,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfort, przestrzeń I nowoczesność - zamieszkaj na osiedlu twoje ogrody Szczecinek, ul. Polna. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100,34 m² 5 630,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w Dygowie o powierzchni 100 m2 Główne atuty nieruchomości - przydomowy ogródek - orientacja dwustronna - 12 km od kołobrzegu - garaż na posesji - duży taras - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł48,19 m² 10 562,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m , zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 850 zł45,50 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowa inwestycja w Dźwirzynie koło Kołobrzegu! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy apartament z dużym tarasem 45,50m2, zaledwie 6 minut od plaży! Cena apartamentu 577 850 zł + vat 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 980 zł28,46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczecin Dąbie - Racławicka Park | Nowoczesne mieszkanie z tarasem i windą Projekt aranżacji widocznej na wizualizacji w cenie. Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo polecam! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie o pow. 61,48 m2 położone w Chojnie, w centralnej części miasta przy ul. Malarskiej. Nieruchomość położona w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł55,68 m² 9 249,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro /winda Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m w nowoczesnym budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł41,30 m² 14 261,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 41,3 mkw. salon z aneksem kuchennym i jadalnią, łazienka, przedpokój czynsz administracyjny 750 zł wystawa okien na północ wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Nowa, niższa cena Oferujemy na sprzedaż zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,4 m2, zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku mieszkalnego w miejscowości Mirosławiec Górny.