dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł39 m² 14 103 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż. Okazja. Apartament 39 M2. Nowoczesny. Urządzony! kołobrzeg. Centrum! Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe, dwupokojowe mieszkanie ( apartament z osobną sypialnią, salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się pa parterze wieżowca tuz przy parku Kasprowicza. Stan mieszkania:do odświeżenia. Pokoje :rozkładowe. Mieszkanie jest dostosowane dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł42 m² 11 791,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42 m przy Galaxy , położone w zadbanym budynku, słoneczne w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł28 m² 21 494 zł/m²

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji Hanza Tower, usytuowana w centrum Szczecina! Ta nowoczesna kawalerka o powierzchni 28,38 m , zlokalizowana na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

309 900 zł33 m² 9 306,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, położonego w Północnej części Szczecina, w dzielnicy Golęcino. Kawalerka o łącznej powierzchni ok. 33 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Horeszków

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na Krzekowie z przypisanym miejscem postojowym. Na powierzchnię całkowitą 130 m2 składa się: na pierwszym poziomie dwa pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduje się przy ul. Sosabowskiego (osiedle pod Gwiazdami) na pierwszym piętrze bloku oddanym w 2017 roku. Budynek jest 4 kondygnacyjny i posiada windę obsługującą także poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł47 m² 11 631,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą, po generalnym remoncie, zlokalizowane na wysokim parterze wieżowca z 2 nowymi windami. Niskie opłaty, ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Południowa

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

670 000 zł36 m² 18 356,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkania na osiedlu Aleja Południowa - jedyne takie osiedle mieszkaniowe w Dźwirzynie! Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończone I umeblowane znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

559 000 zł56 m² 9 982,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Serdecznie zapraszam Państwa do zamieszkania w wyjątkowej, trzypokojowej, funkcjonalnej nieruchomości, znajdującej się na I piętrze w gruntownie zrewitalizowanej kamienicy z 1939r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł57 m² 8 828,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego W szczecinie, dzielnicy śródmieście (okolice Fabryki Wody, ul. Emilii Plater i Szczanieckiej). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grochowa

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł30 m² 10 804,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronna kawalerka z tarasem i ogrodem. Budynek zlokalizowany na cichym i spokojnym osiedlu. Pokój z wnęką połączony z kuchnią - aneks. Z pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Stargard,zachodniopomorskie

439 000 zł47 m² 9 380,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Dwupoziomowe Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Miłej na osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie Do mieszkania przynależy miejsce postojowe. Przedstawiamy dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

642 400 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w nowej inwestycji w Międzyzdrojach, w niedalekiej odległości od morza. Lokalizacja: inwestycję tworzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczeglino,zachodniopomorskie

279 000 zł76 m² 3 670,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa Nieruchomość na Wsi w Otoczeniu Lasu - Szczeglino - Klucze w biurze! Szybkie wydanie! uwaga - rezerwacja! Wyjątkowa Nieruchomość na Wsi w Otoczeniu Lasu - Szczeglino - Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczecińska

Dobra,zachodniopomorskie

825 000 zł93 m² 8 916,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 92.53m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku w gm. Dobra. Na powierzchnię nieruchomości składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł74 m² 7 394 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku z 1988 roku, na osiedlu Słonecznym. Łączna powierzchnia wynosi 74,24 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

810 000 zł84 m² 9 647,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

partament Folwark Skarbimierzyce 3 pokoje Oferta bezpośrednia dotyczy komfortowego mieszkania położonego w Skarbimierzycach na nowoczesnym, loftowym, zamkniętym osiedlu mieszkaniowym. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

219 000 zł34 m² 6 414,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka z widocznym na zdjęciach wyposażeniem o powierzchni 34,14 m , położona na pierwszym piętrze w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

779 000 zł72 m² 10 744,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z pięknym ponad 30 metrowym tarasem. Nieruchomość o powierzchni 72,5m a w skład jej wchodzą: duży salon z aneksem kuchennym i jadalnią - 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

885 587 zł51 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w nowej inwestycji w Darłówku - przy samej plaży z widokiem na morze! Nowy apartament w inwestycji solaris Darłówko. Na powierzchnię apartamentu 51,19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł74 m² 7 959,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Bukowym. Mieszkanie składa się z: trzech pokojów kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

665 000 zł57 m² 11 749,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie 56,60m2 znajdujące się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 90', z cegły. W księgach wieczystych mieszkanie widnieje jako dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 160 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Barwice,zachodniopomorskie

275 000 zł52 m² 5 298,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-sprzedane- bez dodatkowych nakładów. Pięknie wykończone - gotowe do wprowadzenia od zaraz. Z przyjemnością prezentujemy Państwu klimatyczne i słoneczne mieszkanie, stylowo wykończone, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł58 m² 5 466,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 58,38 m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze niskiego bloku przy Osiedlu Lotnisko. Mieszkanie jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

314 575 zł19 m² 16 426,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj W kołobrzegu!/lux/niższa cena!/spa0%.|. Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe apartamenty wraz ze strefą rekreacyjną spa. Apartamenty to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Policka

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł64 m² 10 622,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Odważne wnętrza, elegancja czerni! Mieszkanie z duszą - 64,92 m2 pełne możliwości! Jeśli lubisz odważne aranżacje wnętrz i nie boisz się koloru czarnego, zapraszamy Cię do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

911 182 zł51 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 450 000 zł97 m² 15 010,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy penthouse w Kołobrzegu z tarasem o powierzchni 30m2 w idealnej lokalizacji 700 m od morza i piaszczystej plaży. Powierzchnia mieszkania wynosi 96,06m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł55 m² 7 318,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 10 minut od morza, w kołobrzegu! zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Wojciecha

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

199 000 zł14 m² 14 014,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W kołobrzegu! Możliwość zakupu przez cudzoziemców! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni użytkowej 14,2m2, usytuowaną przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

775 000 zł79 m² 9 849 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mazowiecka Park to nowe, atrakcyjne osiedle na mapie Kołobrzegu, które poza zadbanym terenem zielonym posiada plac zabaw i zewnętrzną siłownię. Tylko u nas mieszkanie w budynku F, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kołłątaja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł35 m² 19 971,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Marzysz o inwestycji w nadmorską nieruchomość? A może szukasz swojego własnego azylu nad Bałtykiem? Ten apartament w Kołobrzegu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł39 m² 11 491,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Ładne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe na Pogodnie , przy ul.Rostworowskiego, na 2 piętrze w budynku z cegły z 1937r. Na powierzchnię ponad 39 m2 składają się; -salon 16, 5m2 -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł74 m² 7 422,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 74,70 m2 na III piętrze 4-piętrowego budynku na os. Ogrody w Kołobrzegu, ze słonecznym balkonem i dużą piwnicą, jedynie 1 km od morza przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł89 m² 4 033,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie spółdzielcze własnościowe na os. Pyrzyckim z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,8 o powierzchni podłogi 89 m W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

435 000 zł35 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy przestronne 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Giełdowej na pierwszym piętrze bloku. Mieszkanie jest słoneczne, złożone z przedpokoju, salonu (z balkonem), osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek

Choszczno,zachodniopomorskie

225 000 zł48 m² 4 668,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe z balkonem w ścisłym centrum miasta. kuchnia oddzielna. Niski czynsz, ogrzewanie miejskie Mieszkanie wymaga remontu, ale jest z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wybrzeże Władysława IV

Świnoujście,zachodniopomorskie

850 000 zł48 m² 17 782,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest apartament dwupokojowy położony na pierwszym piętrze z balkonem od strony południowej, z pięknym widokiem na Świnę. Składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Unieście

Unieście,zachodniopomorskie

449 000 zł33 m² 13 639,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament przy ul. Gen. St. Maczka 2a 32,92m2 (+ 5,20m2 -pomieszczenie przynależne - wspolny zamykany korytrz) 300m do plaży 500m do zejścia bez barier 300m do Jeziora W pełni nowocześnie.