dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 258 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

399 000 zł34 m² 15 171,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż ekskluzywny apartament położony w Niechorzu. Lokal znajduje się na parterze luksusowego kompleksu wypoczynkowego spa z pełnym zapleczem hotelowym - Baltic Cliff Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

669 000 zł86 m² 7 819,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78m2 z przynależną piwnicą 6,64m2 razem powierzchnia nieruchomości 84,55m2 na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy w dzielnicy Żelechowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wodociągowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

380 000 zł65 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- sprzedane - Doskonałe miejsce do zamieszkania w mieście Szczecinek. Szczecineckie Biuro Nieruchomości 5 Gwiazdek zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł38 m² 10 417,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedaż bardzo fajne, rozkładowe mieszkanko położone na ul. Odzieżowej w Szczecinie. Mieszkanie usytuowanie na piątym piętrze wysokiego bloku. W budynku dwie windy i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witosa

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł96 m² 6 197 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w modnej ostatnio i rozwijającej się dzielnicy samych domków, zlokalizowane w północnej części miasta charakteryzującej sie pięknymi widokami na Odrę. Górny Stołczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Szczecin,zachodniopomorskie

930 000 zł101 m² 9 189,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 83,90m2 położone na pierwszym piętrze w niskim budynku, w najbardziej prestiżowej dzielnicy Szczecina - na Pogodnie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

344 000 zł31 m² 10 990,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka położona na V piętrze polskiego wieżowca przy ul. 26 Kwietnia w Szczecnie. Wokół sporo zieleni, bezproblemowe parkowanie. Duży pokój z wnęką, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogumiły

Szczecin,zachodniopomorskie

779 000 zł81 m² 9 649,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność* Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie 4 pokojowe (80,73M2) z balkonem. Nieruchomość położona na parterze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbaciana

Bezrzecze,zachodniopomorskie

545 000 zł53 m² 10 202,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja do dn. 16.04.24R. Ładne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 85m2 położone na parterze budynku z 2008r. w Bezrzeczu. Mieszkanie sprzedawane z dwoma miejscami postojowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

300 000 zł53 m² 5 671,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie, i piętro, w czterorodzinnej kamienicy, okolice ul. Szczecińskiej w Stargardzie. Na prawie 53 m2 znajdują się: * 3 pokoje, jeden przejściowy *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł69 m² 8 692,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż ładne, bardzo komfortowe mieszkanie, o powierzchni 68,61 m2 wraz z przynależną piwnicą o pow. 1,76 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe, znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

720 000 zł47 m² 15 261 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2, położony na drugim piętrze w kompleksie Polanki w Kołobrzegu. Zaprojektowany z myślą o rodzinach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł65 m² 11 480,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65,33m2 zlokalizowanego na osiedlu Cztery Ogrody przy ulicy Duńskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

283 799 zł47 m² 5 999,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe, rozkładowe, słoneczne z wejściem do każdego z pomieszczeń osobno przy ul. Władysława IV Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Sprzedam kawalerkę 25,00 m. Budynek z 1963r./ cegła. Piętro 3/4. Własność spółdzielcza, przytulne mieszkanko z widną kuchnią, ciepłą wodą i centralnym ogrzewaniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

899 000 zł54 m² 16 516,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kołobrzeg ul. Bałtycka - nowy apartament ( lokal mieszkalny), 3pok. 54,43m2, duży taras + komórka lokatorska + miejsce parkingowe w garaży podziemnym. Plaża - 300m. Lokal w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Gryfice,zachodniopomorskie

280 000 zł46 m² 6 077,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zakupu tego urokliwego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46 m2, położonego w samym sercu Gryfic. To wyjątkowe miejsce zachwyci Cię nie tylko swoją przestrzenią, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 999 zł62 m² 8 012,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy! ogrody | 15 minut od morza W kołobrzegu idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy uzrowiskowej! Parter 62,40 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

667 953 zł39 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament 38,61 m2, blisko morza! Przedstawiamy Państwu apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

879 000 zł62 m² 14 207,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 61,87m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 9 piętrowego bloku z 2016 roku cenionego z jakości Dewelopera sgi, (apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

386 055 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż kawalerka usytuowana przy ul. Ściegiennego na IV piętrze budynku z dwoma windami. Na powierzchnię 33,57m2 składają się: - przedpokój, - salon z otwartą kuchnią, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

715 000 zł51 m² 14 019,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękny dwupokojowy apartament w Międzyzdrojach. Znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu, blisko centrum ok. 150 m od morza. Apartament jest wykończony z bardzo dobrych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

410 000 zł34 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyremontowane, 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Mieszkanie o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Police,zachodniopomorskie

320 000 zł42 m² 7 707,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2- pokoje przy ul. Mieszka I w Policach, w niskim bloku z lat 70, na I piętrze. Blok ocieplony, klatka schodowa czysta. Zielona i spokojna okolica. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł45 m² 9 249,45 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w cichej części miasta! Prezentuję Państwu mieszkanie położone na osiedlu Przyjaźni, zaledwie jeden przystanek od galerii Turzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

859 000 zł105 m² 8 180,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękny apartament z niezależnym wejściem znajdujący się w niewielkiej kameralnej zabudowie. 105 m2 w cichym miejscu , w niesamowitej lokalizacji. Idealne miejsce dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Choszczno,zachodniopomorskie

340 000 zł46 m² 6 813,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45.50 m2 za cenę 340 tys. złotych, położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Władysława Jagiełły w Choszcznie. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł44 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

- oferta na wyłączność - Mieszkanie z 2018r. położone w centrum Szczecina o powierzchni użytkowej 44,4m2 + wyjście na ogródek/taras o powierzchni ok. 20m2. Wysokie sufity 3m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojska Polskiego

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

817 992 zł72 m² 11 361 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty Wyjątkowa lokalizacja - 350 m od brzegu morza, przy rzece, komfortowe 2 pokoje. Lokalizacja Obiekt doskonale usytuowany, znajduje się zaledwie 350 metrów od brzegu morza, oferując dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Mierzei

Mielno,zachodniopomorskie

1 035 000 zł45 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowy do zamieszkania trzypokojowy apartament w inwestycji Sea & Lake w Mielnie Lokal o powierzchni 45 m2 - Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. Dodatkowo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł59 m² 6 744,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 59m2 zlokalizowane na 4 piętrze przy ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego. Nieruchomość składa się z dużego salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 200 000 zł109 m² 22 018,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament z pięknym widokiem morze i na park. Na sprzedaż duży apartament o powierzchni 109m2. Składa się z dwóch mniejszych każdy o powierzchni 54,5m2. Mogą być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żniwna

Szczecin,zachodniopomorskie

855 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Chabrowe 2. Mieszkanie oddane do użytku w 2019 roku, wybudowane przez dewelopera sgi. Mieszkanie z widokiem na zabudowę jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Panoramiczna

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł49 m² 12 338,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z wielką przyjemnością prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z przestronnym ogródkiem, usytuowane na parterze. Powierzchnia mieszkania wynosi 51m (użytkowa 49,44 m ) plus.