dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 245 ogłoszeń

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Obniżona, bardzo atrakcyjna cena! Do sprzedaży apartament w największym nadmorskim kurorcie w Kołobrzegu, w obiekcie pięciogwiazdkowym, w zachodniej części miasta. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50,14 m² 14 539,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,14 m , w pełni wykończone i kompletnie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Odległość do morza 400 m, do Portu 150m.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36,92 m² 15 140,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości. Znajduje się ono na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł46,12 m² 14 939,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni łącznej 46,12 m2, położony w wyjątkowej lokalizacji - między rzeką Parsętą a Kanałem drzewnym, na osiedlu platany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł46,70 m² 6 788,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przytulne Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie o powierzchni 46,7 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52 m² 10 576,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje | Stare Miasto | balkon | winda | widok na Black Pearl i Zamek (pierwsze zdjęcie przedstawia propozycję umeblowania*) Jeśli szukasz mieszkania w samym sercu Szczecina, ale bez hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 094 446 zł66,33 m² 16 500,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka i do lokalu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta dla wymagających. Na sprzedaż eleganckie, 75-metrowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Marina Developer przy ul. Przestrzennej w Szczecinie miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł31,78 m² 6 261,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone przy ul. Kilińskiego - w samym sercu miasta! Lokal o powierzchni 31,78 m2 znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł55,30 m² 1 482,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***cisza i spokój, natura. zamieszkaj na wsi*** okazja - wieś Przemysław Do sprzedaży oferujemy lokal mieszkalny 3-pokojowy o powierzchni użytkowej 55,3m2 (skrajna część domu). Parter: 2.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł51 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Są miejsca, do których wracasz tylko po to, żeby się przespać. I są takie, w których w końcu czujesz, że jesteś u siebie. Jeśli masz dość wynajmu, ciągłych podwyżek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 na pierwszym piętrze budynku na cichym osiedlu w centrum Świnoujścia. Mieszkanie z balkonem. Miejsce postojowe, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Osiedlu Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 26,51 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 38m2 na parterze w 2 piętrowym budynku wielolokalowym z 2018r w pobliżu plaży w Dziwnówku. Obiekt, w którym jest prezentowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,70 m² 9 868,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

- nowa niższa cena! - W naszej ofercie przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m , położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Warszawskiej w Świnoujściu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okazja do końca maja! Cena mieszkania: 539 tys miejsce w hali z komórką: 35 tys Razem: 574 tys Na sprzedaż przytulny apartament w Kołobrzegu, położony na zamkniętej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Mieszkanie przy Marinie z Panoramą na Kołobrzeg! Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnego gustu? A może marzysz o widoku, który zapiera dech.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł26,22 m² 17 124,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Apartament z dużym tarasem w kompleksie Baltic Horst w Niechorzu. Idealny pod inwestycję! Możliwe zawarcie umowy z firmą obsługującą najem krótkoterminowy. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37,90 m² 10 949,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Warzymice, tęczowe Ogrody, małe 2 pokojowe mieszkanie, balkon, pomieszczenie gospodarcze, osiedle zamknięte. Na sprzedaż, piękne, przytulne i ustawne mieszkanie 35,76 m2 z piwnicą na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania położonego w centrum Goleniowa przy ul. Barnima Lokal o powierzchni 46,62 m2, położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świnoujście - na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe , w ścisłym centrum miasta. W pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o pow. 46m2 , zlokalizowane w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł48,07 m² 6 240,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o w pełni rozkładowym układzie i idealnej ekspozycji wschód-zachód. Balkon usytuowany od strony zachodniej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Trzebiatów, ul. II Pułku Ułanów Najważniejsze informacje: - powierzchnia 67,68 m - 3 ustawne pokoje - osobna, jasna kuchnia - łazienka - przedpokój - duża.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł109,45 m² 7 756,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasny, przestronny apartament z możliwością przerobienia na 4 pokoje lub wyodrębnienia dwóch lokali mieszkalnych - gotowy do wprowadzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 2 Pokoje w Centrum Kołobrzegu - 429 000 zł | Idealne do Zamieszkania lub pod Inwestycję! Z przyjemnością prezentujemy ofertę dostępną wyłącznie w biurze investrent. To.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł64,90 m² 12 018,49 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 64,9 m , zlokalizowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł74,08 m² 11 190,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie - zielone warszewo! Łączna powierzchnia: 74,08 m2 | 2 poziomy | Gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: szczecin, warszewo, ul. Szwedzka Piętro: 2/2 | Rok budowy: 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 897 zł30,83 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł29,07 m² 11 523,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży kawalerka z balkonem, położona w wieżowcu przy ul. Barnima. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie i doskonałym wykończeniu, położone w centrum Szczecina przy ulicy Narutowicza. Nieruchomość ta jest doskonałą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka w nowej inwestycji Hanza Tower! Okolica bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze nowego apartamentowca z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze z własnym ogródkiem w Kompleksie Laola Spa w Pobierowie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł37,80 m² 17 460,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 400 m! Gustownie urządzony 2 pokojowy apartament o pow. 37,8 m2 z tarasem usytuowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne i bardzo elegancko wykończone mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Międzyzdrojów przy ul. Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł58,48 m² 18 638,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży: nowe apartamenty nad morzem w Dziwnowie Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowych apartamentów położonych zaledwie 700 metrów od pięknej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 200 zł45,22 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka z klimatem i niedużą antresolą przy ulicy Krzywoustego ,przy Turzynie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,33 m2 ( pow. całkowita 45,22 m2) - pokój 25,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 3 pokoje w centrum Kołobrzegu - 445 000 zł Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 445 tys. zł. Nieruchomość dostępna wyłącznie dla klienta gotówkowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena! Najbardziej pożądana lokalizacja! Świetna inwestycja na najem krótko i długo terminowy! Budynek usytuowany w prestiżowej lokalizacji Starego Miasta w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł67,30 m² 3 224,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 67,31 m2 położony na 2 piętrze w bloku, składający się z 3 pokoi kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł66,25 m² 5 056,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wałcza, ul. Kilińszczaków 19 Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,25 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,35 m² 10 366 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w budynku z cegły w Przecławiu. Miejsce spokojne i zielone, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach