dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 245 ogłoszeń

529 000 zł29,14 m² 18 153,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Morze, las i cisza. Apartament, do którego się ucieka. To nie jest apartament w centrum atrakcji. To miejsce, do którego się przyjeżdża, żeby odpocząć. Las za oknem, plaża kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł22,89 m² 19 309,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowo powstałe apartamenty położone w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu otoczonej lasami, ścieżkami rowerowymi oraz szerokimi plażami. Lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 980 zł28,46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczecin Dąbie - Racławicka Park | Nowoczesne mieszkanie z tarasem i windą Projekt aranżacji widocznej na wizualizacji w cenie. Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo polecam! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie o pow. 61,48 m2 położone w Chojnie, w centralnej części miasta przy ul. Malarskiej. Nieruchomość położona w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na III piętrze z windą. Symbol ue5 - A.6.3 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł55,68 m² 9 249,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro /winda Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m w nowoczesnym budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,40 m² 9 269,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, wygodne i funkcjonalne mieszkanie w bloku z cegły o powierzchni 53,4 m2. W skład mieszkania wchodzi przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie o pow. 45 m2 na pierwszym piętrze w spokojnej uliczce Pomorzan. Do mieszkania przynależy ogródek o pow. 79 m2. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł41,30 m² 14 261,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 41,3 mkw. salon z aneksem kuchennym i jadalnią, łazienka, przedpokój czynsz administracyjny 750 zł wystawa okien na północ wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Nowa, niższa cena Oferujemy na sprzedaż zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,4 m2, zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku mieszkalnego w miejscowości Mirosławiec Górny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m , zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie najwyższego i najbardziej ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy , komfortowy , elegancki 2-pokojowy apartament o pow. 37,49 m2 położony na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2021 roku w nadmorskiej miejscowości Sianożęty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje Ogólne: przedmiotem opisu jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Borne Sulinowo, przy ulicy Orła Białego 13. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe, 2-pokojowe mieszkanie w sercu uzdrowiskowego Połczyna-Zdroju Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2 (plus piwnica 3,9 m2), położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21,17 m² 16 532,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Okazja! Świetna inwestycja! Do sprzedaży wyposażony apartament położony na 2. piętrze budynku z 2008 roku, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Niski koszt.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł28,27 m² 14 149,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Umeblowany apartament położony w czterogwiazdkowym hotelu diva spa w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg. Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   diva spa.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł81,70 m² 25 079,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rodzinny Apartament z widokiem na morze w Uzdrowisku Świnoujście. Jedyny w swoim rodzaju, rodzinny apartament z widokiem na morze, zlokalizowany przy ulicy Cieszkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł55,85 m² 4 422,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Marzysz o przestronnym, dwupokojowym mieszkaniu w cichej okolicy z własnym ogrodem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania w Bornem Sulinowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł131,69 m² 17 465,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spektakularny Penthouse 131 m z Tarasem +60 m | Inwestycja Siemaszko, ul. Salomei Luksus, przestrzeń i panorama Szczecina jedyny taki apartament na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w Koszalinie ul. Spasowskiego Powierzchnia: 51,6 m | 2 niezależne pokoje | Duży balkon z widokiem Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56,33 m² 5 858,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe na parterze o powierzchni użytkowej 56,33 m2 w skład którego wchodzi również kuchnia , łazienka , duży przedpokój oraz balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł40,32 m² 25 421,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Apartament dwu pokojowy, wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Mieszkanie oferuje luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 712 zł42,47 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - B9 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 42,47m2, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł74 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, położonego na 4 piętrze na Osiedlu Letnim w Stargardzie. Na powierzchnię użytkową 73,90m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

502 150 zł45,65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem na prestiżowym Warszewie w Szczecinie idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz spokojną, zieloną okolicę. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - am7 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 42,41 m2, loggia 20 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,19 m² 7 362,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze ocieplonego bloku. Na powierzchnię 54,86 m2 składają się: * salon z wyjściem na przestronny balkon * sypialnia * kuchnia * łazienka * wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament o pow. 42,28 m2 znajdujący się na 1 piętrze budynku "balticus", w najlepszej lokalizacji w Międzyzdrojach przy ulicy Promenada Gwiazd. Na przestrzeń apartamentu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe 1-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta w sercu Głębokiego zamieszkaj kilka kroków od jeziora i lasu Na sprzedaż dół domu w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

W ofercie posiadamy ładny apartament zlokalizowany w Łukęcinie, wynajmowany od lat i cieszący się bardzo dobrym zainteresowaniem. Powierzchnia w księdze wieczystej to 36,65m2, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł74,70 m² 7 751 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego bezczynszowego mieszkania na sprzedaż, położonego w domu dwurodzinnym w Goleniowie. Obniżka ceny O 10.000 ZŁ. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum - ul. Wyspiańskiego, koszalin Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,00 m2, położone przy ulicy Wyspiańskiego w Koszalinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł46 m² 12 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe 2 pokoje po generalnym remoncie, szczecin - ul. Parkowa 44 Na sprzedaż świeżo wyremontowane, dopracowane mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Parkowej w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,47 m² 6 705,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Karłowicza! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonale 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł119,29 m² 3 763,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 119,29 m (w tym piwnica 17,4 m ), położone na pierwszym piętrze wyjątkowej, dwupiętrowej kamienicy w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , po częściowym remoncie, zlokalizowana w świetnej części Koszalin. mieszkanie z ogrzewaniem miejskim ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,26 m² 4 210,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w Maszewie! Lokalizacja: maszewo, ul. Sportowa Powierzchnia: 47,26 m Liczba pokoi: 3 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 407 zł52,51 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję w pasie nadmorskim w miejscowości Sarbinowo! Sarbinove to nowoczesne osiedle apartamentowe zlokalizowane jedynie 190m od plaży polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,73 m² 10 968,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Gryfice, 63,73 m Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,73 m , położone w nowoczesnym budynku z 2024 roku.