dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

730 000 zł45 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną zaledwie 600m od plaży na kameralnym osiedlu zamkniętym we wschodniej części miasta Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

545 000 zł64 m² 8 528,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o pow. 63,9 m2 na Osiedlu Bukowym, w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Puszczy Bukowej. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji w bardzo dobrej cenie. Ciepłe, wygodne, ustawne mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze przy ul. Grochowskiej 4e w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

446 000 zł50 m² 8 891,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe mieszkania apartamentowe z tarasami w obiekcie błękitne tarasy w Sianożętach ok. 250 m od plaży! Uwaga! Super promocyjna cena brutto (z vat 8 %). Apartament pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

420 000 zł50 m² 8 440,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy etap w sprzedaży! Luksusowe mieszkania apartamentowe z tarasami w obiekcie błękitne tarasy w Sianożętach ok. 250 m od plaży! Uwaga! Super promocyjna cena brutto (z vat 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży przytulnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m 2. Nieruchomość zlokalizowana jest na Drzetowie w ustronnym oddalonym od głównych ulic miejscu. Usytuowane jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Robotnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł41 m² 8 190,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe w niskim bloku z cegły z 2010 r na parterze. Bardzo cicha okolica, wszędzie blisko, dobry dojazd do centrum. Rodzinne osiedle z placem zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł34 m² 14 539,60 zł/m²

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu pięknego 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 34,32m wraz z 19,17 m loggią w nowoczesnym apartamentowcu Hanza Tower! Mieszkanie jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł46 m² 7 707,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe, na 3 piętrze niskiego bloku z widokiem na panoramę miasta Mieszkanie w stanie do remontu Większy pokój 17 m2 od strony południowej - duże okno i portfenetra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł105 m² 7 609,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe w stylu loft, przy ulicy Łukasińskiego w Szczecinie! 2019r! Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, dwupoziomowego o powierzchni całkowitej ok 105m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anastazji

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (49,7 m2 ) z osobną kuchnią, balkonem oraz pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

380 000 zł53 m² 7 213,36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, wykończone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 składające się z: łazienki, pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz sypialnią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

356 070 zł43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję, powstającą w urokliwej lokalizacji Gryfina na osiedlu Górny Taras. W nowoczesnej bryle budynku swoje miejsce znajdzie 18 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelecka

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł51 m² 12 216 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

-rezerwacja- na sprzedaż 2 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie z 2 tarasami oraz komórką lokatorską o łącznej powierzchni 51,49 m2 znajdujące się na 5 piętrze apartamentowca Calbudu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

780 552 zł53 m² 14 727 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100% **apartament posiada panoramiczne okna na całą wysokość kondygnacji (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

780 552 zł53 m² 14 727 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiśniowy Sad

Szczecin,zachodniopomorskie

849 000 zł77 m² 11 054,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

0% Okazja, oferta bezpośrednia, klient pośrednikowi, pośrednika opłaca sprzedający. Na sprzedaż nietuzinkowy nowoczesny apartament z patio (lokal mieszkalny z przynależnym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

4 185 600 zł210 m² 19 931 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Apartament znajduje się na ostatnim 26 piętrze Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100% **apartament posiada panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

412 360 zł40 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Golisza z balkonem. Koniec inwestycji - grudzień 2023r. Mieszkanie znajduje się na parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

2 160 466 zł140 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

289 000 zł55 m² 5 274 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie do remontu i własnej aranżacji przy w Centrum miasta. Mieszkanie , pow. 54,8 mkw. znajduje się na drugim pietrze bloku znajdującego się w Centrum miasta, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

203 807 zł24 m² 8 613,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka w centrum Koszalina tuż przy budynku Poczty Głównej. Doskonała lokalizacja i wyjątkowa architektura, gdyż Twoja nowa nieruchomość będzie znajdować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

805 800 zł118 m² 6 805,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel Lokal w willi po rewitalizacji z widokiem na park i jezioro. - 118 m2 - open space - lokal trzystronny - piwnica - możliwość dokupienia garażu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

545 000 zł49 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Śliczne, nowe mieszkanie 3 pokojowe na nowym osiedlu blisko Wodnej Doliny, wykończone pod klucz! koszalin ul. Hallera - nowy lokal mieszkalny 3 pokojowy o pow. 48,70 m2 z balkonem gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Stargard,zachodniopomorskie

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej-użytkowej 55-37 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Stare Miasto w Stargardzie. Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

275 000 zł79 m² 3 485,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie przegap! jeszcze niższa cena! mieszkanie 3 pokojowe Z dużą loggią poszukiwana dzielnica miasta szczecinek ul. Piłsudskiego. Oferujemy do sprzedaży przestronne i komfortowe mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł123 m² 6 438,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie przy Wałach Chrobrego w zadbanym budynku z cegły. Składa się z pięciu rozkładowych pokoi (największy z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 326 000 zł45 m² 29 466,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w inwestycji Baltic Park Loft w Świnoujściu. Budynek przylega do promenady i skweru z deptakiem nad morze. Apartament sprzedawany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł34 m² 14 277,40 zł/m²

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywny, dwupokojowy apartament wraz z przestronną loggią oraz możliwością zakupu miejsca parkingowego, usytuowany w prestiżowym apartamentowcu Hanza Tower. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawy

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł79 m² 5 067,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 78,73 m2 (w tym powierzchnia lokalu mieszkalnego - 74,33 m2, powierzchnia przynależnej piwnicy 4,40 m2) usytuowany na 3 piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 207 840 zł70 m² 45 891,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończony apartament w inwestycji Baltic Park Fort w Świnoujściu. Prezentujemy Państwu trzypokojowy apartament o powierzchni 69,90m2 zlokalizowany przy ulicy Uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł37 m² 9 980,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Super oferta! Kawalerka 36,57m2 Powierzchnia: 36,57m2 +balkon Piętro: 3/7 Stan: umeblowane Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej. Oferta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 166 570 zł37 m² 31 786,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł71 m² 2 466,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojowe mieszkanie w Świdwinie. Mieszkanie jest położone na parterze niskiego bloku. Całość do remontu. Okna drewniane starszego typu. Na podłogach w pokojach parkiet. Ogrzewanie.