dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

460 000 zł39 m² 11 942 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokoje, 38,52 M2 blisko centrum kołobrzegu, parter! Mamy do zaoferowania komfortowe i przytulne mieszkanie blisko centrum Kołobrzegu na ul. Henryka Sienkiewicza w nowopowstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Szczecin,zachodniopomorskie

949 000 zł126 m² 7 531,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż tuż przy Parku Kasprowicza mieszkanie w Szeregowcu w stanie do zamieszkania. Z uwagi na lokalizację i fakt iż w tym miejscu nie zwykle rzadko cokolwiek jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł36 m² 8 707,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie wykończone pod klucz w świetnej lokalizacji. Pow -35,6 Pokój z aneksem-23,8 łazienka -4,6 Korytarz -7,6 Na sprzedaz jednopokojowe mieszkanie w śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

305 000 zł32 m² 9 442,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Ofertą sprzedaży jest przestronna kawalerka z antresolą oraz balkonem. Usytuowana jest na 2 piętrze niskiego bloku. Okolica bardzo spokojna. Dookoła wiele zieleni oraz domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szarego

Szczecin,zachodniopomorskie

226 000 zł22 m² 10 226,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferta sprzedaży małej, słonecznej kawalerki o powierzchni 22,1m2, zlokalizowanej w dzielnicy Podjuchy przy ul. Floriana Szarego. Lokal znajduje się na III piętrze niskiego budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł56 m² 6 388,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bardzo klimatyczne mieszkanie dwupokojowe w ocieplonej kamienicy, dzielnica Niebuszewo. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane jest na drugim piętrze. Nowsze drzwi wejściowe, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

719 000 zł44 m² 16 219 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 44,33 m2 nad morzem W strefie uzdrowiskowej! Oferujemy na sprzedaż apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra lokalizacja. Apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

229 000 zł39 m² 5 886,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,90 m2 przy ul. Franciszkańskiej w Koszalinie. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe do każdego pomieszczenia osobne wejście. Rozkład pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł36 m² 8 707,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł46 m² 9 136,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[ rezerwacja do 31.08 ] Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego narożnego mieszkania znajdującego się na 8. piętrze 8-piętrowego bloku w samym centrum Szczecina - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Stargard,zachodniopomorskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciekawe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48 m2 położone na parterze niskiego bloku na os. Kopernika w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, w tym jeden z balkonem, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł33 m² 11 484,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży słonecznej i ciepłej kawalerki o powierzchni całkowitej 33 m 2 zlokalizowanej w dzielnicy Stare Miasto w Szczecinie. Usytuowana jest ona na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Koszalin,zachodniopomorskie

369 000 zł59 m² 6 222,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pilna sprzedaż! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na IV piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. Nieruchomość o powierzchni 59,3m2 w której skład wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Świnoujście,zachodniopomorskie

581 990 zł34 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ostatnie wplne mieszkania W inwestycji zielona ostoja! Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie (b 18.a) o pow. 33.68, w skład którego wchodzą: 1. Przedpokój 2,71 m2 2. Pokój z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Świnoujście,zachodniopomorskie

549 000 zł33 m² 16 804,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowa kawalerka o powierzchni 32.67 m2 usytuowana na II piętrze w nowym budynku Penelopa Silver. Mieszkanie nowe, wypełni wyposażone. Ekspozycja okien i balkonu północny wschód. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł63 m² 6 323,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja do 2023-08-31 Mieszkanie 3 pokojowe w stanie do remontu lub odświeżenia o powierzchni 63,1m2na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty w Szczecinie na Osiedle Bukowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł34 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Niski budynek przy spokojnej uliczce. Przeszedł gruntowna przebudowę w 2015 roku - wymieniona dach, okna, docieplenie, instalacje sanitarną oraz elektryczną, odnowiono elewacje. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł51 m² 7 792,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe ulokowane na 3 piętrze niskiego budynku zlokalizowanego w atrakcyjnej części miasta nieopodal Jasnych Błoni. W pobliżu między innymi Teatr lalek "pleciuga",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełki

Karlino,zachodniopomorskie

240 000 zł63 m² 3 828,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,68 m 2, kuchnia zamknięta z oknem, loggia zabudowana, piwnica. Lokal mieści się na parterze czterokondygnacyjnego budynku. Nieruchomość posiada kw. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

470 000 zł61 m² 7 646,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania położonego na drugim piętrze w niskim bloku. Do mieszkania prowadzi duża, jasna i kameralna klatka schodowa, również po remoncie, z na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

400 000 zł60 m² 6 643,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni 60.21 m2 położone na III piętrze w niskim bloku na os. Zachód W skład mieszkania wchodzi: - duży salon z wyjściem na balkon , - 2 sypialnie , - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

639 000 zł78 m² 8 222,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni 77, 71 m2 na ul. Ściegiennego. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze. Wejście do mieszkania przez odnowioną bramę wejściową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Police

Police,zachodniopomorskie

369 000 zł64 m² 5 811,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na IV piętrze IV piętrowego niskiego bloku w Policach. Na powierzchnię 63,50m2 składają się: -salon z wyjściem na balkon -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Szczecinek,zachodniopomorskie

279 000 zł75 m² 3 711,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na parterze. Szczecinek, ulica Toruńska. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 75,17m2, położony na parterze, w urokliwej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

825 854 zł55 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkania W inwestycji zielona ostoja! Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o pow. 54,62 mkw, w skład którego wchodzą: 1. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł35 m² 7 982,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Podjuchy. Mieszkanie położone w otulinie puszczy bukowej, w niskim budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł35 m² 13 223,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 34,71 m2 położony na 4 piętrze nowego apartamentowca z 2022 roku z windą na Gumieńcach. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie wykończone pod klucz. pokój z aneksem-1 sypialnia -1 łazienka +wc -1 Na sprzedaż mieszkanie powstałe z adaptacji strychu,wykończone pod klucz (panele na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w podszczecińskich Warzymicach, na nowoczesnym, spokojnym osiedlu mieszkalnym. Osiedle położone w głębi Warzymic, charakteryzuje się dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie, które obecnie jest wynajmowane kobietom pracującym w jednej firmie, stanowi idealną formę inwestycji. Ciągłość wynajmu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 386 580 zł53 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, zapraszam do zakupu pięknego apartamentu w dzielnicy nadmorskiej. Komfortowy i nowoczesny, dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze, posiadający duży balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł64 m² 8 890,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m 2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego bloku zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno. Na powierzchnię użytkową mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

506 550 zł31 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Prezentujemy Państwu apartamentowiec z dwudziestoma lokalami usługowymi z funkcją zakwaterowania turystycznego. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł36 m² 8 707,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Stargard,zachodniopomorskie

391 755 zł65 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wolne od zaraz! Ładne mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą, w sąsiedztwie parku. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierczak

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł46 m² 8 223,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! 0% prowizji od kupującego, prowizję dla pośrednika pokrywa strona sprzedająca. Na sprzedaż świeżo wyremontowane 2 pokojowe przestronne mieszkanie o pow. 45,6 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł85 m² 7 988,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m2 znajdujące się na 1. piętrze bloku z lat 80 z cegły na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na pograniczu Śródmieścia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł52 m² 6 962,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 52,5 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego, wyremontowanego budynku na os. Słonecznym w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł33 m² 8 236,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy słoneczne mieszkanie -kawalerka powstała z adaptacji poddasza w Centrum miasta blisko Galerii Turzyn. Mieszkanie zostaje oddane do użytku nowego nabywcy w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Drzetowo

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł59 m² 10 647,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ofertą sprzedaży są piękne 2 pokoje nie daleko Wałów Chrobrego. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze czystego i zadbanego bloku. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grabowo, nie opodal Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 395 000 zł113 m² 12 320,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż absolutna perełka w wyjątkowym miejscu tuż przy parku, 5 minut piechotą do Jasnych Błoni: - apartament o pow. 113m2 - 4 pokoje, garderoba, 2 łazienki - jedyne mieszkanie na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij