dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 245 ogłoszeń

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1401

Mieszkanie na parterze przy rynku - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,25 m2, położone na parterze oficyny kamienicy usytuowanej w pierzei średniowiecznego rynku.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł34,09 m² 17 014 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w obiekcie Sun Towers w Świnoujściu. Powierzchnia 34,09 m obejmuje: przestronny pokój dzienny z miejscem na aneks.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż piękne, przestronne, słoneczne mieszkanie położone na Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,40 m² 15 251,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem B.2.02 o pow. 33,43 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,41 m² 12 020,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 r Mieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 120,1 m2, zlokalizowane na piętrze budynku mieszkalnego przy ulicy Starogrodzkiej w Drawsku Pomorskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł101,08 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Trzebiatowie, w spokojnej części Pow.71,87 m2 Parter 3 pokoje, kuchnia,łazienka z WC, schowek, duża piwnica 29,21 m2 gdzie mieści się piec na pellet.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł70,77 m² 7 912,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Do sprzedaży duże mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Monte Cassino (okolice Urzędu Miejskiego) Lokal w podstawowym standardzie, do remontu kapitalnego. Ściany malowane lub tapetowane, na.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł50,94 m² 4 613,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza. Przestronność jaką zapewnia duży pokój daje możliwość własnej aranżacji, a nawet wydzielenia dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł70 m² 9 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,34m2, położone na 2. piętrze budynku wielorodzinnego (bez windy), szeroka klatka schodowa, na cenionym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł62,94 m² 29 234,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość zlokalizowana w inwestycji Baltic Park Plaża w Świnoujściu. 3 pokoje na parterze z wyjątkowym, przestronnym, narożnym tarasem o pow. 70 m2. Jest możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 6-pokojowe mieszkanie inwestycyjne - Koszalin, ul. Giełdowa Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni przygotowane pod wynajem 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 070 zł43,23 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł73,50 m² 2 693,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone na parterze w spokojnej miejscowości Stanomino. Idealna propozycja dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wybrzeże Władysława IV z widokiem na port w Świnoujściu. Wyjątkowa lokalizacja oraz kamienica, do której wejść możemy zarówno od ulicy Wyb.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł61,85 m² 14 208 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Nowoczesne mieszkanie składające się z czterech funkcjonalnych pokoi , położone na 9 piętrze w nowym budownictwie. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Szczecina, a w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku o powierzchni 45 m2 z balkonem. . Usytuowanie okiem i tarasu - wschód. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł93,33 m² 15 536,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w domu dwurodzinnym Głębokie, blisko jeziora i lasu. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 93,33 m (możliwość adaptacji piwnicy, wtedy 180m ), stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe zlokalizowane w niskim bloku na 2 piętrze w świetnej lokalizacji. Spokojna i cicha ul. Kazimierza Królewicza, widok z salonu na tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł128 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Idealne na kancelarię, gabinet, prestiżowe biuro lub dla kogoś, kto marzy o mieszkaniu z duszą i sztukaterią w sercu miasta! Na sprzedaż niezwykłe 5-pokojowe mieszkanie (128.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł41 m² 11 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w Angel Estate Warszewo. 3 pokoje. Duży taras. Garaż. 2019 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3 pokojowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka wykończona pod klucz Świnoujście, blisko morza i Parku Zdrojowego Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,93 m , wykończona w standardzie premium i gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokal sprzedawany jest z fakturą vat 23 %, podana cena jest ceną netto. Na sprzedaż luksusowy, w pełni wyposażony apartament w prestiżowym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł54 m² 10 183,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Blue Real Estate z dumą przedstawia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na I pietrze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zaprojektowanej z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,56 m² 15 534,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki apartament 2-pokojowy przy ul. Bałtyckiej 4 w Kołobrzegu! Ten nowoczesny i stylowy lokal to idealna propozycja dla poszukujących komfortowego miejsca nad morzem lub pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, o pow. 100 m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z oddzielną kuchnią i jadalnią oraz 3 sypialni, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,94 m² 13 158 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 42,94m2, dwa pokoje, blisko morza I centrum kołobrzegu! Mamy do zaoferowania słoneczne mieszkanie w Kołobrzegu w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu rybackiego czy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł40,64 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem-.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament nad morzem idealny pod wynajem Szukasz inwestycji, która sama na siebie zarabia? Ten luksusowy apartament to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja premium tylko 600 m do plaży, 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30,77 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł51,41 m² 8 344,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Nowa niższa cena! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w kamienicy w sercu Szczecina, zaledwie kilka kroków od Jasnych Błoni jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na I piętrze stylowej kamienicy w samym sercu Stargardu. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł88 m² 12 147,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nie każde mieszkanie nad morzem daje Ci to uczucie. Ciszy. Przestrzeni. Oddechu. To jedno tak. Wyobraź sobie poranek. Otwierasz drzwi balkonowe. Wchodzi świeże, morskie powietrze. Światło rozlewa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 218 zł33,08 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy, funkcjonalny apartament 3-pokojowy o powierzchni 33,8 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grunwaldzkiej w Police. To propozycja idealna zarówno.