dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 242 ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Możliwość zakupu mieszkania przez obywateli spoza Unii Europejskiej! Prezentujemy do zakupu mieszkanie idealne dla singla lub inwestycyjnie pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł63,10 m² 3 803,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,1 m , położone na parterze w 2-piętrowym bloku w miejscowości Górnica, w gminie Wałcz. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 49 m2, znajdujący się w Dziwnowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 336 zł44,27 m² 18 327 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-2 o pow. 44,27 m2. Apartament położony jest na parterze. Wystawy okien od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł23 m² 25 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- - - podana cena jest ceną brutto i po około 60 dniach dostaniesz z powrotem na swoje konto zwrot ponad 90 tyś zł! - pamiętaj, nie musisz mieć działalności gospodarczej, aby dostać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z tarasem, balkonem i windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie C5 Mieszkanie o powierzchni 73,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Gryficach os. XXX-lecia Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego na 2. piętrze w bloku na osiedlu XXX-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł35,78 m² 21 492,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie przez 365 dni w roku? Prezentuję apartament o powierzchni 35,78 m w Bel Mare Resort jednym z najbardziej obleganych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł67 m² 5 895,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ścisłe centrum | 3 pokoje | 67 m | inwestycja Z potencjałem | Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w centrum Szczecina - przy ul. Łokietka. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł28,22 m² 17 186,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W cenie 23% vat! - Cena po odliczeniu vat: 394 309 zł! vat może odliczyć firma oraz osoba fizyczna! W naszej ofercie - apartament z balkonem w cichej części Niechorza, oddalony zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł67,10 m² 5 499,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie "z duszą" w świetnej lokalizacji - Zwycięstwa! Przedstawiamy niezwykle przestronne, wypełnione ciepłą atmosferą dwupokojowe mieszkanie, ulokowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł35 m² 22 828,57 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- na sprzedaż apartament w Międzyzdrojach | 2 pokoje + balkon + parking | 799,000 zł Oferta wyłącznie w naszym biurze Rfg Nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł46,69 m² 4 690,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - tu się oddycha wyjątkowe mieszkanie nad Jeziorem Pile, do własnej aranżacji - komfort i natura w jednym! Marzysz o zamieszkaniu w miejscu, które łączy bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł24 m² 10 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

24 m dobrze ulokowanej przestrzeni w samym centrum miasta, w klimatycznym budynku z 1920 roku. Pierwsze (i jedyne) piętro, więc zero sąsiadów nad głową i więcej spokoju niż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 200 zł29,64 m² 29 818,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja w Nadmorskiej Okolicy Kompleksowa oferta: zakup i zarządzanie wynajmem Opis apartamentu: powierzchnia: 29,82 m Piętro: 3 piętro Salon z aneksem kuchennym: 18,46.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowy apartament 3-pokojowy w Hanza Tower | 65,56 m + loggia 7 m | 9. piętro | Basen | Garaż | Komórka lokatorska. Zamieszkaj w sercu Szczecina w nowoczesnym, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie - kompletnie wyposażone, położone w 34 lokalowym budynku oddalonym od plaży o 500 m (600 m od zejścia na plażę), w otoczeniu nieruchomości podobnych, w lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 750 zł21,93 m² 14 899,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz +30 000 zł do ceny ofertowej. Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. posiada na sprzedaż lokal mieszkalny numer 8 przy Deptaku Bogusława X. Lokal znajduje się na IV piętrze. Jego powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł77,20 m² 7 770,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam do zapoznana się z ofertą mieszkania położonego w centrum Gryfina z ogródkiem, miejscami postojowymi oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi i budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł33,46 m² 16 258,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Odkryj swoje wymarzone miejsce w słonecznym Pobierowie! Ten wyjątkowy, całoroczny apartament to kwintesencja nadmorskiego stylu życia, położony zaledwie 80 metrów od błękitu Bałtyku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł51,40 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w nowopowstającym projekcie mieszkaniowym Osiedle Emilii Plater, zlokalizowanym w samym sercu Polic. Inwestycja została zaprojektowana przez jednego.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł28,18 m² 4 932,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Masz ochotę wyskoczyć nad jezioro i do lasu? Wędkujesz? Może lubisz ciszę i spokój z pięknym widokiem na zieleń z 4 piętra? Jeśli szukasz takiej nieruchomości to już nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 070 zł56,18 m² 12 247,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie wykończone "pod klucz"w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - centrum Goleniowa. Blok wyposażony w cichobieżne windy. Mieszkanie usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy 150m od morza Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł45,80 m² 6 441,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkanie o powierzchni 45,80 m znajdującego się na 4 piętrze bloku przy ul. Koszalińskiej 28. Mieszkanie jest dwustronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł39 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność!polecam jasne mieszkanie w dobrej dzielnicy Szczecina -żelechowa. Powierzchnia 39 mkw w skład którego wchodzą 2 pokoje , z większego wyjście na balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł109,80 m² 7 267,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 109,8 m2 z ogródkiem i balkonem | Ostoja k. Szczecina 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki z wc Idealna alternatywa dla domu komfortowa, funkcjonalna przestrzeń, prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł53,50 m² 9 719,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje z ogrodem 100 m + duży garaż podziemny | Mierzyn, ul. Grafitowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,5 m , położone na parterze niskiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100,34 m² 5 630,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w Dygowie o powierzchni 100 m2 Główne atuty nieruchomości - przydomowy ogródek - orientacja dwustronna - 12 km od kołobrzegu - garaż na posesji - duży taras - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

613 000 zł64,10 m² 9 563,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeszcze niższa cena - 613.000zł Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem na nowym osiedlu. Szczecinek, ul. Polna. Parter. Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na osiedlu Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 375 zł30,83 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 790 zł42,31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł47,02 m² 7 337,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z bezpośrednim zejściem do ogrodu w "willi Rosa" przy ul. Różana 2, położone na parterze o pow. 47,02 m2 składające z przestronnego pokoju dziennego, sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł66,77 m² 5 466,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w spokojnej części Świdwina. Nieruchomość około dwóch lat temu przeszła gruntowny remont, w tym instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,10 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - centrum Stargardu Na sprzedaż oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w centrum Stargardu Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Ładne, jasne i ciepłe mieszkanie (spółdzielcze prawo do lokalu) o pow. 50 m/2, 2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka, oddzielne wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Jest też duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne domki całoroczne wykończone w standardzie premium, położone w cichej i spokojnej części Ustronia Morskiego, zaledwie ok. 700 m od plaży oraz tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja Osiedle Kołobrzeskie zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł54 m² 10 277,78 zł/m²